• Informacje na temat:

  krzesla

Artykuły na temat: krzesla
 • Domowe renowacje. Metamorfoza krzesła

  To nie jest gwiazda meblarskiego katalogu, lecz zwykłe bukowe krzesło produkowane masowo w Radomsku.

 • Wstań z krzesła

  Naukowcy alarmują: siedzący tryb życia szkodzi zdrowiu bardziej niż palenie papierosów. Czy nie przesadzają? Nie, brak ruchu powoduje coraz poważniejsze problemy z kręgosłupem i przyczynia się do rozwoju innych chorób, np. układu krążenia, cukrzycy. Co zrobić, żeby temu zapobiec? Wystarczy, że będziesz częściej wstawać z krzesła.

 • Marta Sucha z Kutna Pomysłów do ozdabiania balkonów, ogrodów mamy bez liku. Ja zrobiłam kwietnik ze... starego krzesła. Wyjęłam tapicerowane oparcie...

 • Jak dobrać krzesło i biurko

  Pozycja siedząca jest nieodłącznym elementem naszego życia. W dobie komputerów coraz częściej jesteśmy zaangażowani w pracę przed biurkiem. Już najmłodsi idąc do szkoły narażeni są na długotrwałe utrzymywanie jednostajnej pozycji. Niestety, nie służy to postawie naszego dziecka, dlatego warto wiedzieć, jak wzmocnić jego mięśnie posturalne oraz jak przygotować dla niego stanowisko do pracy i zabawy, tak aby wspierało prawidłowy rozwój postawy.

 • Zamiast wydawać pieniądze na nowy mebel, pomalujmy stary. Możemy zarobić 200 zł.

 • Misję odchudzania rozpocznij od... wstania z krzesła

  Początki odchudzania nie należą do najprzyjemniejszych - zwłaszcza, że o zniechęcenie brakiem natychmiastowych rezultatów nietrudno. Jeśli przygodę z aktywnym stylem życia zaczynamy od podstaw, zamiast rzucać się na głęboką wodę, zastosujmy metodę małych kroków.

 • Znudziło ci się stare krzesło? Nie pozbywaj się go! Znamy sposoby, by znów cieszyło oko.

 • Fitnes zaczyna się od krzesła i myszy

  Siedzący tryb pracy to dla większości kobiet standard. Po kilku godzinach przed komputerem narzekamy na bóle głowy, kręgosłupa, łokci lub nadgarstków. Dlaczego? To system naczyń powiązanych, a my zbyt małą wagę przykładamy do tzw. ergonomii miejsca.

 • Jak przemlować stare krzesło i stół?

  Stare krzesła i stół po pomalowaniu stworzą oryginalny kącik jadalny. Oszlifuj je i oczyść, żeby farba miała lepszą przyczepność. Krzesła i blat stołu...

 • Odnowiłam efektownie stare metalowe krzesło ogrodowe. Szczotką ryżową usunęłam rdzę. Umyłam krzesło i nałożyłam farbę gruntującą chroniącą...

Zdjęcia na temat: krzesla
Wideo na temat: krzesla
 • Co nie będzie modne w trendach ślubnych w 2020 roku?

  W studiu „Dzień Dobry TVN” Kamila Romanow wyjaśniła jakie są anty trendy ślubne tego roku. Według wedding plannerki w najbliższym czasie należy zrezygnować między innymi ze sztucznych kwiatów, ozdabiania krzeseł i obsypywania pary młodej ryżem. Czego jeszcze należy unikać?

 • Jak siedzieć, aby mieć zdrowy kręgosłup?

  Przyjęło się mówić, że nasze kręgosłupy są zniszczone od długiego siedzenia. Innego zdania jest fizjoterapeuta Wacław Niedzielski, który uważa, że mamy problemy z kręgosłupem, ponieważ siedzimy w nieodpowiedniej pozycji. Jak należy siedzieć, aby nie obciążać kręgosłupa? Niedzielski powiedział o tym w "Dzień Dobry TVN". Przyniósł też ergonomiczne krzesło przyjazne dla kręgosłupa. Czym się różni od zwykłego krzesła? Czy siedzenie na piłce jest zdrowe? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news).

 • Zaskakujący pomysł rapera

  Kanye West chce projektować meble dla sklepu IKEA. Raper zdradził swoje marzenie w rozmowie z radiem BBC1. Przyznał, że mógłby stworzyć linię akcesoriów domowych. Według niego minimalistyczna seria zainteresowałaby szczególnie studentów. - Yo Ikea, pozwólcie Kanye tworzyć, pozwólcie mu robić te rzeczy, ponieważ wiecie co, sam chciałbym mieć łóżko, które on zrobił, chciałbym krzesło, które zrobił - powiedział żartobliwie West.

Dyskusje na temat: krzesla