• Informacje na temat:

  kredyt poradnik

Artykuły na temat: kredyt poradnik
 • Poradnik "Własna firma dla Pań"

  Własna firma dla Pań. Krótki kurs biznesu dla każdej z nas" to unikalny poradnik wydawnictwa Lingo o tym, jak zbudować własną firmę, co jest nie lada wyzwaniem.

 • Sposoby na wyjście z długów

  Długi trzeba spłacać, to jasne. Ale co zrobić, gdy zobowiązania przekraczają możliwości? Wyjścia z trudnych sytuacji wskazuje Krzysztof Oppenheim ekspert finansowy związany z bankowością od 1993 r., autor bloga „Poradnik dla zadłużonych”.

 • Kupno mieszkania z rynku wtórnego krok po kroku

  Decyzja zapadła – kupujesz mieszkanie. Jeżeli nie chcesz się niepotrzebnie denerwować i jednocześnie chciałbyś w pełni zabezpieczyć swoje interesy, zapoznaj się z naszym poradnikiem. Tłumaczymy, jak bezpiecznie przeprowadzić transakcję zakupu używanego mieszkania.

 • Koniec zbędnych ubezpieczeń i opłat

  Każdy pewnie słyszał o polisolokatach czy różnych ubezpieczeniach dołączanych do kredytów, pożyczek, kont itp. Wiele z tych „produktów” klienci kupowali... niepotrzebnie, bo byli niedoinformowani. To ma się zmienić!

 • 7 prostych sposobów na poprawę domowego budżetu

  Nie od dziś wiadomo, że funduszu domowego nie da się rozciągać w nieskończoność. Z dnia na dzień przybywa wydatków, a pieniędzy jest coraz mniej. Co należy zrobić, aby podreperować swój budżet domowy? Przedstawiamy mini poradnik na temat oszczędzania.

 • Pozytywne myślenie jest przereklamowane

  ..."Myśl pozytywnie", "znajdź swoją pasję", "nie porównuj się do innych", "otaczaj się tylko wspierającymi ludźmi" nawołują poradniki i spece od rozwoju osobistego. Czy zamknięcie się w świecie fałszywych wyobrażeń może pomóc nam w osiągnięciu rzeczywistego sukcesu? Artur Król, psycholog i coach, autor książki "Rozbój osobisty", obala największe mity dotyczące rozwoju osobistego.

 • Pieniądze dla Pań. Krótki kurs finansów dla każdej z nas

  ..."Pieniądze dla Pań. Krótki kurs finansów dla każdej z nas" to unikalny kurs wydawnictwa Lingo z nowej serii "Poradniki na obcasach" - książek pisanych przez dziewczyny, które znają się na rzeczy, skierowanych do dziewczyn (i facetów - o ile dziewczyny pozwolą im podejrzeć).

 • Lekcja stylu dla par

  Przewodnik po najważniejszych życiowych momentach, ale i poradnik sprawnego organizowania zwykłych codziennych spraw i zadań. Jak zaplanować (i sfinansować!) zaręczyny, ślub, wesele? Co zrobić, by były to naprawdę niezapomniane chwile, i to z powodu wspaniałej uroczystości, a nie pięknej.... katastrofy? Czy istnieje szansa na znalezienie wspólnego języka z teściową? Jaki związek ma kredyt...

 • Gdy brakuje pieniędzy na raty

  Kłopoty ze spłatą kredytu mogą zdarzyć się każdemu.

 • Mają sposób na kryzys!

  Jeszcze niedawno wydawało się, że czarnych chmur, które zebrały się nad małżeństwem Katarzyny Cichopek (33) i Marcina Hakiela (32), nic nie rozwieje. Wszystko przez kredyt we frankach szwajcarskich(...) tak dalej pójdzie, będą mogli napisać poradnik o tym, jak pokonać kryzys! 23/2015 Rewia...