• Informacje na temat:

  jaki kosmetyk do mycia wybrać

Artykuły na temat: jaki kosmetyk do mycia wybrać
 • Szampon na łupież pstry to podstawowy kosmetyk do walki z tą przykrą dolegliwością. Łupież pstry jest chorobą dermatologiczną, wywołaną przez grzyby, drożdżaki Malassezia furfur. W ich zwalczeniu pomoże skuteczny szampon na łupież pstry. Tylko jak wybrać najlepszy?

 • Jakie kosmetyki dla noworodka wybrać?

  ...o skuteczną, ale równocześnie delikatną pielęgnację. Kosmetyki oczyszczające skórę z wszelkich zanieczyszczeń powinny mieć jednocześnie właściwości nawilżające, jak na przykład łagodny płyn do mycia(...). Nie można zapominać o nasmarowaniu niemowlęcia po każdej kąpieli. U aż 60% dzieci występują objawy wysuszania się skóry, dlatego warto zaopatrzyć się w sprawdzony kosmetyk już od pierwszych dni...

 • Z takiej pielęgnacji lepiej zrezygnuj: na co uważać przy doborze kosmetyków i sprzętów do stylizacji

  Twoje włosy są gęste, lśniące i mocne, i to bez żadnego wysiłku. W dodatku dobrze się układają, nie musisz poświęcać długich minut na ich stylizację i przez wiele dni zachowują świeży wygląd. A później budzisz się ze snu… Każda z nas marzy o tym, żeby codzienna pielęgnacja i stylizacja fryzury sprawiała jak najmniej problemów. Jak wybrać kosmetyki i sprzęt, by to marzenie mogło się ziścić?

 • Pielęgnacja twarzy - w jakiej kolejności używać kosmetyków?

  Stosujesz właściwie dobrane kosmetyki, więc wszystko powinno być w porządku. Mimo tego obserwujesz, że twoja cera traci blask i szarzeje. Jak temu zaradzić? Ważny jest nie tylko skład kosmetyków. Ogromne znaczenie ma również kolejność, w jakiej nakładasz produkty, a niestosowanie się do podstawowych zasad to podstawowy błąd popełniany przez wiele kobiet.

 • Kosmetyki online

  Zastanawiasz się, czy kupowanie kosmetyków w internecie ma sens. Bo jak wybrać perfumy bez wąchania, dopasować podkład, nie nakładając go na skórę, czy krem, skoro nie znasz nawet jego konsystencji? Przecież nietrafionego kosmetyku nie odeślesz po przetestowaniu! Ale można tak kupować, żeby później nie żałować. Wiemy, jak to zrobić.

 • Kosmetyki od kuchni

  Awokado, miód, olej arganowy, witamina C. Niektóre składniki kosmetyczne mają nazwy identyczne jak produkty, które można kupić w delikatesach czy aptece. Czy to znaczy, że olej, który dodawałaś do sałatki, możesz wcierać w skórę zamiast kremu lub balsamu? Jaka jest szansa, że pomoże skórze, wzmocni ją, nawilży, a jakie prawdopodobieństwo, że jej zaszkodzi, podrażni, wywoła stan zapalny? Sprawdzam.

 • Jeśli nie szampon, to co? Osiem zaskakujących produktów do mycia włosów

  ...​Być może szampon skończył ci się nagle i niespodziewanie albo wybrałaś się w podróż bez niego. Możliwe też, że kosmetyk podrażnił twoją skórę, a uczulenie do tej pory daje ci się we znaki. W obu przypadkach - czytaj dalej. Mycie głowy bez szamponu jest możliwe!

 • Mycie włosów to też sztuka

  .... Zanim przystąpimy do mycia, pamiętajmy, by starannie rozczesać włosy. Dzięki temu będą się mniej plątały w trakcie i łatwiej je rozczeszemy ponownie, już po umyciu. Zacznij od dokładnego namoczenia(...) głowie na 2-3 minuty. Spłucz starannie i wysusz jak zwykle. Raz na jeden-dwa tygodnie umyj włosy szamponem, żeby dokładnie oczyścić je z pozostałości kosmetyków i zanieczyszczeń. Małgorzata Święczkowska...

 • ...się nie różni od swojego drogiego odpowiednika. A nawet, gdy skład kosmetyków jest nieco inny, efekt ich działania może być podobny. Gdy po raz pierwszy decydujemy się na jakiś produkt, wybierajmy małe(...) kosmetyki. Jeśli zainwestujemy w komponenty, sami będziemy mogli przygotowywać sobie luksusowy kremy czy balsam. Za pojedynczy składnik zapłacimy od kilku do kilkunastu złotych, ale taki zapas...

 • Jaka cera, taki demakijaż

  Produktów do demakijażu stale przybywa, ale nie zawsze wiemy, który warto wybrać. Poza tym, sam kosmetyk to nie wszystko, ważny jest cały oczyszczający rytuał.