• Informacje na temat:

  jak zrobić pudełko na prezent

Artykuły na temat: jak zrobić pudełko na prezent
 • Intrygujące opakowanie to połowa sukcesu pod choinką! Zdradzamy, jak pięknie i samodzielnie zapakować prezent.

 • Jak wybrać idealny prezent, mając ograniczony budżet?

  Urodziny, Imieniny, Walentynki... - okazji do kupienia prezentu jest naprawdę wiele. Nic dziwnego, że czasem brakuje nam funduszy na ich zakup. Co kupić, by niewiele wydać, a sprawić dużo radości?

 • Kłopoty z wyborem prezentów często pokazują, że słabo się znamy i nie rozmawiamy o swoich marzeniach. Jak mądrze wybrać podarunki dla najbliższych?

 • "Jak wtedy było"

  Pretekstem do naszej rozmowy z Pauliną Holtz jest premiera gry planszowej "Jak to wtedy było" inspirującej rodzinne opowieści oraz towarzyszące jej albumy z serii "Opowiedz mi, Babciu", "Opowiedz mi, Dziadku" - pamiętniki do zapisywania wspomnień babć i dziadków, przekazywania tradycji rodzinnych i łączenia pokoleń.

 • Szukasz pomysłu na oryginalny prezent na ślub lub na urodziny przyjaciółki, a może nie wiesz, co podarować osobie, której chcesz zaimponować? Surrealistyczne, pokryte złotem lub patyną kubki z kopytkami, pieprzniczka i solniczka dodające posiłkowi pikanterii albo kubek dla fanów Batmana – wszystkie wykonane ręcznie, mogą być odpowiedzią na to pytanie.

 • Mus z czterech czekolad i niezwykły prezent !

  ...  W czwartek dostałam pocztą prezent niespodziankę, zamówiony przez mojego męża na moje imieniny. Co prawda imieniny dopiero we wtorek i we Francji nikt...

 • Prezenty dla gości weselnych - jak wybrać idealny podarunek?

  Upominki dla gości weselnych to bardzo dobry sposób na okazanie wdzięczności za uczestnictwo w ceremonii zaślubin i weselu, a także na to, by dać im coś, co będzie przypominało im ten dzień. Niestety, bardzo często dzieje się tak, że goście zapominają żeby zabrać ze sobą prezenty, albo też zabierają je, jednak rzucają w przysłowiowy kąt i z nich nie korzystają.

 • Być jak Nowicki

  ...rodzinę. Zapamiętałem, że facet ma ciężko pracować, a potem może się napić. Po rozstaniach wciąż utrzymywałem i dzieci, i byłe kobiety. ŁN: Do dziś pamiętam prezenty, jakie przynosił ojciec(...) czy wiązanie krawata. Dopiero w teatrze mi pokazali, jak zrobić to dobrze. Ale nauczył mnie, że zawsze trzeba być dżentelmenem, zachowywać klasę, nawet w mało eleganckich sytuacjach. JN: Ludzie...

 • ​Jak zapakować świąteczne prezenty

  Liczy się tylko wnętrze? Bzdura! Przynajmniej w przypadku świątecznych upominków. Pogląd, że opakowanie nie jest ważne, bo przecież najważniejsze jest to, co schowaliśmy w środku, istnieje tylko dlatego, że zwykle niewielu z nas się nad tym zastanawia. A szkoda, bo już samym opakowaniem możemy wywołać uśmiech na twarzy osoby, której wręczamy prezent.

 • Pomysły na prezenty dla mamy, żony i córki

  Święta Bożego Narodzenia, Dzień Kobiet, imieniny, urodziny, rocznica… Okazji do kupowania prezentów jest wiele. Ulubiony sklepowy zestaw żelu pod prysznic i balsamu to opcja, która sprawdzi się tylko raz – ponadto przyznajmy szczerze, że nie jest on szczytem finezji. Co kupić bliskiej kobiecie, aby na jej twarzy pojawił uśmiech, a prezent nie wylądował na dnie szuflady? Oto nasze propozycje!

Dyskusje na temat: jak zrobić pudełko na prezent
 • Re: Zachowanie czystości przedmałżeńskiej. Warto?

  bardzo naciska na tę sferę życia i powoli też zaczynam się łamać. Myślicie, że to ma faktycznie większe znaczenie? Już sama nie wiem co o tym myśleć. Warto poczekać? Boję się, że jak chłopak dostanie co chce to że mnie zostawi potem. Nie jestem zbyt pewna siebie pod tym względem :< Proszę o rady Nie pozwól na to !!! naprawdę będziesz tego żałować ! Po pierwsze skoro naciska żeby to jednak zrobić