• Informacje na temat:

  jak zrobić farbe dla dzieci

Artykuły na temat: jak zrobić farbe dla dzieci
 • Jeśli udało ci się uzbierać garść kapsli od butelek, bez trudu wyczarujesz z nich zabawne bałwanki. Pomaluj je białą farbą akrylową, a kiedy wyschną, połącz ze sobą (najlepiej klejem w pistolecie). Lakierem do paznokci namaluj im oczy, usta, nos, guziczki. Doklej kolorowe wstążki i inne ozdoby. Bałwanki możesz zawiesić na choince lub przykleić do papieru, w który zapakujesz prezenty dla dzieci...

 • Owoce i warzywa – jak zachęcić do nich dzieci?

  Zjedzenie hamburgera lub chipsów raz na jakiś czas nie jest groźne, ale regularne sięganie po takie przekąski może skutkować problemami ze zdrowiem. Jak zachęcić dziecko do przekąsek z warzyw i owoców?

 • Jest taki dzień w roku, na który w napięciu oczekują wszystkie dzieci. 1 czerwca, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka, to święto dzieci dużych i małych, które czekają na upominek. O ile z wyborem prezentu dla kilkulatka zwykle nie mamy problemu, o tyle trudniej jest nam zdecydować się na atrakcyjną zabawkę dla maluszka. Zanim więc kupisz prezent, przyjrzyj się naszym propozycjom.

 • Kreatywne zabawy z dzieckiem

  ..."365 dni kreatywnej zabawy. Dla dzieci dwuletnich i starszych" Sheili Ellison i Judith Grey, to książka w której znajdziecie pomysły na kreatywne zabawy ze swoimi dziećmi. Oto kilka propozycji!

 • Jak pomysłowo i tanio urządzić pokój dziecku?

  Spodziewasz się dziecka, a może twoja pociecha jest już na tyle duża, że należy zmienić wystrój jej pokoju? Remont dziecięcego pokoju to duży wydatek. Warto wtedy zobaczyć jakie są dostępne na rynku pożyczki gotówkowe?

 • Co zrobić z ręczników papierowych?

  Czasami materiały do naszych pomysłów diy mieszkają razem z nami w domu. Wcale nie trzeba robić specjalnych zakupów, aby wykonać coś ciekawego do zabawy dla dzieci, czy dekorację do domu.

 • Zabawy rozwijające kreatywność dziecka

  Najlepsze, co możesz zrobić dla dziecka, to wspierać jego kreatywność. To cecha, którą ma każdy maluch - można ją rozwijać albo całkowicie zatracić. A jest to zdolność przydatna w całym procesie(...) w sterowaniu balonem. Itd. Zróbmy razem kolację - rodzice, bojąc się o dzieci, często nie pozwalają im wykonywać wielu czynności. Dla przedszkolaka pomoc w kuchni podczas przygotowywania posiłku to...

 • Zrób z dzieckiem prezenty mikołajkowe

  Mikołajki to miłe święto, które można obchodzić wspólnie z dzieckiem. Maluch na pewno chętnie samodzielnie stworzy prezenty dla najbliższych, trzeba mu tylko podsunąć kilka prostych pomysłów...

 • Jak tanio i szybko odświeżyć domową biblioteczkę?

  ...znaleźć ogłoszenia o zbiórkach pozycji dla hospicjów, zakładów karnych i aresztów, domów dzieci i samotnej matki czy ośrodków pomocy społecznej. Sprzedaż książek Jednym z prostszych rozwiązań jest też(...)Co zrobić, aby regały na książki były prawidłowo wyeksponowanym elementem aranżacji wnętrza, a książki na nich ustawiane cały czas przynosiły radość? Sposoby ekspozycji książek Szczególnie jeśli...

 • Architekt radzi: Jak tanio zmienić wystrój wnętrza?

  Chcesz zmienić wystrój mieszkania, ale stan konta nie pozwala na szaleństwa zakupowe? Mamy dobrą wiadomość - mieszkanie można skutecznie odmienić tanim kosztem. Jak to zrobić? Kilka rad przygotowała Dorota Śledyńska, architekt wnętrz w Nordic Mokotów.