• Informacje na temat:

  jak wybrać dobrego dentyste

Artykuły na temat: jak wybrać dobrego dentyste
 • Dentysta już nie straszny

  Pewnie każdy rodzic ma jakieś skojarzenia z etapem ząbkowania swojego dziecka. Niektórzy wspominają bezsenne noce, inni zapisali w pamięci radosne momenty, gdy na twarzy malca rozbłyskał jednozębny uśmiech. Od pojawienia się pierwszego ząbka na nas rodzicach spoczywa odpowiedzialność za pielęgnację pojawiających się białych kiełków i jak się okazuje, w codziennej praktyce dla większości z nas...

 • Najlepsze szczoteczki soniczne

  O tym, ze higiena jamy ustnej jest bardzo ważna, jesteśmy uczeni od najmłodszych lat. Dokładne mycie zębów, nitkowanie oraz częste wizyty kontrolne u dentysty stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu uzębienia. Tak jak przy wyborze dentysty szukamy najlepszego specjalisty, tak samo powinniśmy przykładać wagę do najwyższej jakości szczoteczki do mycia zębów.

 • Jak wypełniać ubytki i skorygować zgryz: Stomatologia estetyczna

  Dziś wszyscy mogą mieć zęby jak z reklamy. Możliwości współczesnej stomatologii estetycznej są niemal nieograniczone. Dowiedz się, jakie metody są najbardziej skuteczne i najbezpieczniejsze.

 • Tak zmienia się twoje ciało

  Macierzyństwo jest jak fascynująca podróż: już na początku tej drogi odkryjesz, do czego zdolny jest kobiecy organizm, by zaspokoić potrzeby lokatora mieszkającego w twoim brzuchu. Zachowaj zimną(...) ciebie są tylko te zawierające paracetamol), ale wybierz się na spacer, wymasuj sobie skronie i zjedz jakąś pożywną przekąskę, która szybko podniesie ci poziom cukru we krwi (np. banana lub zbożowy...

 • Kobieta jak milion dolarów

  Nad zielonymi oczami zatrzepotały czarne rzęsy. Jej pociągnięte błyszczykiem usta wyrażały wszystko - ciekawość, niewinność i kobiecość... Tak, to była kobieta jak milion dolarów. A jak ambicja Każdy z nas ma ambicje i marzenia. Większe i mniejsze, związane z życiem zawodowym, osobistym i czasem wolnym. Jedni osiągają założone przez siebie cele, inni nie - dlaczego? Wszystko...

 • 5 sposobów na zdrowe dziąsła

  Zdrowie naszych dziąseł jest bardzo istotne dla dobrego funkcjonowania całego organizmu. Zaniedbując je ryzykujemy stanami zapalnymi, paradontozą, utratą zębów, lecz nie tylko. Badania coraz częściej wskazują na związek chorób dziąseł z zawałem serca czy demencją. Nigdy nie jest jednak za późno, by o nie zadbać. Co robić dla ich zdrowia?

 • Pięć sposobów na zdrowe dziąsła

  ...​Zdrowie naszych dziąseł jest bardzo istotne dla dobrego funkcjonowania całego organizmu. Zaniedbując je ryzykujemy stanami zapalnymi, paradontozą, utratą zębów, lecz nie tylko. Badania coraz częściej wskazują na związek chorób dziąseł z zawałem serca czy demencją. Nigdy nie jest jednak za późno, by o nie zadbać. Co robić dla ich zdrowia?

 • Szukasz sali weselnej? Kieruj się sercem, ale rób to z głową

  Kotulińskiego 6, w której odbywają się najbardziej alternatywne i nietuzinkowe wesela na Śląsku. Wydaje się, że w Polsce jest zatrzęsienie sal weselnych. Jak to się dzieje, że wymarzone miejsce musimy rezerwować nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem? Dorota Proske : - Z salą weselną jest trochę jak z fryzjerem, czy dentystą  - najczęściej trafiamy tam z polecenia, rzadko z przypadku. A jeśli tak już się...

 • Nowa, lepsza twarz

  Jak cię widzą, tak cię piszą - tę dyskusyjną regułę w Korei Południowej rozumieją dosłownie. Nieładny znaczy tu nieatrakcyjny. Dlatego poprawianie urody stało się społecznym przymusem. Jaka twarz, taka przyszłość, doskonałość albo nic. Do jakich wyrzeczeń zdolne są Koreanki? Co i jak można sobie zmienić? A przede wszystkim po co? Tropem powszechnego upiększania ruszył Marcin Prokop.

 • Zdrowe ząbki maluszka

  Piękny uśmiech dziecka to zasługa nie tylko genów, ale przede wszystkim troskliwej i regularnej pielęgnacji. Dlatego podpowiadamy, jak prawidłowo należy dbać o mleczaki maleństwa już od pierwszych dni jego życia.