• Informacje na temat:

  jak podróżować samochodem z dzieckiem

Artykuły na temat: jak podróżować samochodem z dzieckiem
 • Wyjazd z najbliższymi nie musi zrujnować nam kieszeni. Nawet jeśli wybierzemy się większą grupą. Podpowiadamy, jak zaoszczędzić już na samej podróży i gdzie warto szukać świetnych okazji.

 • Podróż samolotem i samochodem z dzieckiem – jak się przygotować?

  Jak podróżować z dzieckiem, by nie zniechęcić go do środków transportu? Jakie prawa przysługują rodzicom podróżującym z dziećmi samolotem? Jak uniknąć choroby lokomocyjnej? Podpowiadamy, jak się przygotować do podróży z dzieckiem.

 • Podróżowanie w ciąży - nie daj się zwariować

  Sezon urlopowy trwa w najlepsze. Niektóre przyszłe i świeżo upieczone mamy rezygnują jednak z jego uroków w obawie przed podróżą w ciąży lub z małym dzieckiem. Jeżeli jesteś jedną z nich sprawdź, jak możesz przygotować się do wyjazdu, żeby zapewnić sobie i maleństwu komfort oraz bezpieczeństwo.

 • Jak podróżować odpowiedzialnie?

  Spędzenie kilku miesięcy w buszu czy na pustyni oducza człowieka konsumpcjonizmu - mówi PAP Life Tomasz Michniewicz, podróżnik, dziennikarz, jeden ze zdobywców nagrody Esencja Natury. Odbierając wyróżnienie, podkreślał jak ważne jest odpowiedzialne poznawanie świata.

 • Jak bezpiecznie podróżować samochodem z dziećmi?

  ...​Często na wakacyjne wyjazdy wybieramy się całą rodziną. Jak pomieścić bagaże wszystkich jej członków w jednym samochodzie?

 • I jak tu nie podróżować (z dzieckiem)

  ..."I jak tu nie podróżować (z dzieckiem)" to niezwykła książka Beaty Sadowskiej i Pawła Kunachowicza. Po lekturze jej zapragniecie wyruszyć w świat z własną pociechą, by przeżywać cudowne przygody. Przeczytajcie wybrane przez nas fragmenty.

 • Bezpieczeństwo dziecka w podróży samochodem

  Dla każdego rodzica bezpieczeństwo dziecka to podstawa. Jak zadbać o swoje pociechy w trakcie jazdy samochodem? Przedstawiamy kilka praktycznych porad dla zmotoryzowanych rodzin.

 • Jak bezpiecznie podróżować z dzieckiem w samochodzie?

  Statystyki na temat bezpieczeństwa dzieci w podróży samochodem są alarmujące. Jedynie co drugie dziecko w wieku 5-12 lat podróżuje zgodnie z przepisami.

 • Bezpieczny samochód rodzinny

  ...także FRONT ASSIST, czyli czujnik, który cały czas monitoruje, czy przed samochodem nie pojawiły się jakieś przeszkody. Jeżeli "wyczuje", że kierowca ich nie zauważył, rozpoczyna proces hamowania(...) komfortowy, ale i bezpieczny. Z drugiej strony warto też, by był elegancki i niedrogi w utrzymaniu. Powinien być również dobrany tak, by dobrze sprawdził się w czasie jazdy miejskiej, jak...

 • Podróż z dzieckiem to udręka? Niekoniecznie!

  ...podróży samochodem z małym dzieckiem zacznij od... siebie. Nie nastawiaj się, że skoro do tej pory odległość dzielącą cię od kuzynki pokonywałaś w 3 godziny, tym razem będzie tak samo, dlatego nie(...). Starsze dzieci mogą przez chwilę się pobawić i pobiegać. Pora podróży Jeżeli do tej pory uważałaś, że najłatwiej podróżować z wypoczętym dzieckiem, to najwyższa pora zmienić ten tok myślenia...

Dyskusje na temat: jak podróżować samochodem z dzieckiem