• Informacje na temat:

  jak odbic chłopaka innej dziewczynie

Artykuły na temat: jak odbic chłopaka innej dziewczynie
 • Michał Żebrowski: Chłopaki też płaczą

  Co dyscyplinuje mężczyznę? Michał Żebrowski: - W moim przypadku łysienie plackowate i siwienie. Serio. To jest bolesne? - Bywa bolesne, momentami. Pamiętam, jak jeszcze w dobie kawalerskich(...) Miasto, ulica Kozia, mecze na podwórkach, zabawa w wojnę w klatkach schodowych. Wszędzie jeździło się rowerem. Uśmiecham się na wspomnienie tych przygód, które dziś wydają się jak z innego świata. Bo...

 • Ściągam maskę

  ...towarzystwo i trafiłem do kółka teatralnego Chyże Jeże. To było coś nowego. Na przykład miałem grać na scenie drzewo. Może to nie było tak ekscytujące jak rozrabianie z chłopakami, ale wciągnęło mnie(...)Twój STYL: W grudniu kończysz 35 lat. Poczułeś się dorosły? Mikołaj Roznerski: - Nie tylko dorosły, ale  też dojrzalszy. Co masz na myśli? - Zrozumiałem, że mam dość zakłamania, w jakim...

 • O tym, że obrazy związku nie są tym samym co związek

  Każdy człowiek ma potrzebę nawiązania emocjonalnej relacji z drugą osobą. Daje to poczucie bezpieczeństwa i buduje przeświadczenie o byciu ważnym dla innych. Psychologowie są zgodni co do tego, że potrzeba ta nie zanika wraz z wiekiem chronologicznym – bliskość i kontakt emocjonalny z innymi stale towarzyszą naszemu życiu, wyznaczając jego jakość. Małe dziecko wymaga bezwarunkowej akceptacji...

 • Agnieszka Więdłocha: Potrafię walczyć o miłość

  Choć zmaga się z nieśmiałością, kiedy trzeba, potrafi walczyć jak lwica. Zwłaszcza gdy chodzi o uczucie. W rozmowie z SHOW aktorka opowiada też o nowej roli, przemianie z dziewczynki w kobietę i nieudanych randkach.

 • Julio Iglesias: O jego miłosnych podbojach krążyły legendy

  ...​Julio Iglesias w całej karierze zdobył ponad 2600 złotych i platynowych płyt, a jeszcze więcej miał ponoć kochanek. Do tego tematu podchodzi z humorem: - A to rachunki do 1976 r.! Do 2014 r. musiało być ich już jakieś 20 tysięcy - twierdzi. Nie prowadzi rejestru swoich podbojów, bo, jak mówi, wcale nie było ich tak wiele.

 • Gorsze dzieci Boga

  Wchodzili w dorosłe życie z piętnem inności. Jednak nauczyli się wykorzystywać szanse dawane im od życia. – Kiedy przepuszczasz jedną okazję, można ci to wybaczyć – mówi Marcin. – Ale gdy zaprzepaścisz drugą, to tak, jakbyś przegrał całe życie. Choć dzisiaj szczęśliwi, Marcin, Jola i Basia wiedzą, jak dużą cenę płaci się za sukces.

 • O. Leon Knabit: Pan Bóg jest dobrym szefem

  Kiedyś śmierć zapukała do drzwi pewnego możnego pana. "Śmierci, ale dlaczego jesteś taka mała?" - zapytał przestraszony mężczyzna. "Bo przyszłam po kanarka" - benedyktyn o. Leon Knabit zna wiele sposobów na oswajanie śmierci, a anegdoty to jeden z nich. - Pan Bóg jest jak dobry szef, wysyła nas na emeryturę od życia w momencie dla nas najlepszym - mówi.

 • Karen Joy Fowler, Nie posiadamy się ze szczęścia

  ...sprawiają, że to książka, od której trudno się oderwać. Powieść-patchwork, poszarpana jak pamięć. The American Reader pisze o niej, że to arcydzieło.

 • Popełniłam w życiu błąd

  Dorota zaprosiła mnie na tę prywatkę do jakiejś willi jej znajomego, już za rogatkami miasta. Nie znałam tam nikogo, ale towarzystwo było wesołe, alkohol lał się strumieniem.. Nie wiem, jak to się(...) na mnie podziałał? Tam w każdym kącie jakaś dziewczyna ściskała się z facetem. Nie szukam dla siebie usprawiedliwienia, bo wiem, że go nie mam, stało się i już. Rano, gdy się obudziliśmy, był miły, ale...

 • Maciej Dowbor o blaskach i cieniach ojcostwa

  Kiedy słucham matek, które w kółko gadają o tym, jak uchronić dziecko przed całym złem tego świata, to robi mi się słabo... - tak w rozmowie w książce "Jestem tatą" z Joanną Drosio-Czaplińską mówi Maciej Dowbor, tata 5-letniej Janiny.