• Informacje na temat:

  fotografia dziecieca

Artykuły na temat: fotografia dziecieca
 • Dziecięcy gwiazdor jest nie do poznania. Winne narkotyki

  ...fotografiach w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat! Jest wychudzony, wyniszczony i wygląda co najmniej 20 lat starzej. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest silne uzależnienie od metamfetaminy. Pod jej...

 • Rajskie wakacje na niezwykłych fotografiach Izabeli Urbaniak

  Dzisiejsze dzieciaki nie wiedzą, co to lato. Teraz to tylko komputer, play station, tablet i Pokemony. Zamiast pobiegać z kolegami, wolą gapić się w komórkę. Stop! Zanim po raz kolejny powtórzysz te frazesy, obejrzyj zdjęcia wykonane przez polską fotografkę, Izabelę Urbaniak. Gwarantujemy, że zmienisz zdanie.

 • Dziecięce kolekcje Apart i AM:PM w nowej odsłonie

  ..., doskonale komponują się z różnorodnością bogatej oferty biżuteryjnych detali oraz zegarków dla dzieci. Katalog z urokliwymi fotografiami oraz pełną ofertą Apart skierowaną do najmłodszych...

 • Opaski, które zabijają

  Sieć pęka w szwach od wystylizowanych fotografii niemowląt. Niektóre pozują z uroczymi opaskami, kokardkami lub innymi ozdóbkami. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że te niewinnie wyglądające gadżety mogą być śmiertelnie niebezpieczne.

 • Kolejna wpadka Julii Wróblewskiej

  Dziecięca gwiazda - Julia Wróblewska – jest już dorosła i od jakiegoś czasu próbuje znaleźć swoje miejsce w polskim show-biznesie.

 • Twoja kronika rodzinna

  Badanie rodzinnych korzeni może być wielką frajdą, nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci, które nierzadko pamiętają jedynie pokolenie swoich dziadków i to właśnie do nich zawęża się ich familijny, dziecięcy świat.

 • ..., nastoletnią, dorosłą... Zastanawiam się ile jest mnie na tych obrazkach?.... Czy te oczy mogą kłamać?... Chyba tak..... bo po co obarczać innych melancholią i smutkiem spojrzenia? Fotografia(...) pocztówek pamięci, do niektórych się uśmiechnę, inne dopełnię czasem przyszłym niedokonanym...   Chciałabym żeby jutro... fotografia mojej niedzieli była w kolorze sepii... a ślad poniedzialku...

 • Obserwuj, licytuj, kupuj: Wspieraj WOŚP!

  W niedzielę 13 stycznia odbędzie się 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aby pomóc dzieciom i osobom starszym (w tym roku Orkiestra po raz pierwszy zagra także dla seniorów) można wrzucić kilka złotych do puszki, można także kupić upatrzone przedmioty na specjalnych aukcjach internetowych. Co można na nich znaleźć oprócz fotografii z autografami gwiazd?

 • Poznajecie tego chłopca?

  Polska gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Wiecie już, kto to?

 • Pamela Anderson pochwaliła się śmiałym zdjęciem

  Trudno uwierzyć, że gwiazda „Słonecznego Patrolu”, przekroczyła już 50-tkę. Zwłaszcza, gdy ogląda się zdjęcia, które publikuje na Instagramie.