• Informacje na temat:

  festiwal w polsce

Artykuły na temat: festiwal w polsce
 • XVII Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera

  W tym roku Warszawa Singera dostępna dla odbiorców kultury na całym świecie. Koncerty, spektakle i spotkania autorskie, również online ze względu na restrykcje związane z koronawirusem. Festiwal sięga po nowatorską formułę, dostosowaną do nowego stylu życia. Online i offline. Bogata oferta artystyczna - dostępniejsza bardziej niż kiedykolwiek. Styl.pl jest patronem wydarzenia.

 • Conrad Festiwal

  Wystartował Festiwal Conrada, jeden z najważniejszych festiwali literackich w Europie. Hasłem przewodnim tegorocznej, 8. edycji, jest intensywność. Zarówno w pasji do literatury, jak i różnorodnym zaangażowaniu w kulturę. Udowadnia to pełny program festiwalu.

 • Festiwal Kolorów

  Wygraj skok na bungee i tysiące kolorów holi na Festiwal Kolorów w Twoim mieście. Dołącz do wydarzenia w swoim mieście na www.facebook/Festiwal.Kolorów i pokaż, które miasto najbardziej potrzebuje kolorów!

 • Festiwal „Muzyka w Starym Krakowie”

  Festiwal "Muzyka w Starym Krakowie" odbędzie się w tym roku już po raz 44. Jak zwykle między 15 a 31 sierpnia, w zabytkowych wnętrzach, wystąpią artyści z różnych stron świata.

 • Stolice słynnych festiwali

  Mamy w Polsce coraz więcej... festiwali! To świetny sposób na promocję miast i regionów: atrakcja, która przyciąga turystów. Jeśli ktoś był raz na takiej imprezie, będzie tu wracał. Te miejsca są piękne także jesienią. Warto je odwiedzić.

 • Festiwal Emanacje

  Tegoroczny Festiwal Emanacje odbędzie się w wyjątkowej odsłonie. Odkryte zostaną na nowo Lusławice, organizatorzy zapraszają do niekonwencjonalnych przestrzeni (także tej wirtualnej), poszerzonej oferty oraz - tradycyjnie - spotkań ze wspaniałymi wykonawcami. Przede wszystkim jednak uczestnicy festiwalu oddadzą hołd pamięci Krzysztofa Pendereckiego, wielkiego Polaka, Patrona i Twórcy...

 • Festiwal „Dźwięki Północy”

  ...34. edycja Festiwalu „Dźwięki Północy” odbędzie się w Gdańsku w dniach 4-8 lipca. W ramach festiwalu organizowane są koncerty, warsztaty tańca, śpiewu, rękodzieła, zabawy taneczne, projekcje filmów, spotkania i prezentacje. Styl.pl jest patronem festiwalu.

 • Apostrof - największy festiwal literacki w Polsce

  Międzynarodowy Festiwal Literatury Apostrof to rodzimi mistrzowie pióra i gwiazdy światowej literatury, debaty i dyskusje prowadzone przez cenionych krytyków oraz znanych dziennikarzy, okołoliterackie brzmienia na koncertach w klubie festiwalowym, spektakle tworzone na żywo oraz pop-up restauracja pełna smaków Jadłonomii. Wielkie święto miłośników książek trwa od 15 do 21 maja w 7 miastach Polski.

 • Festiwal KONTAKT w Toruniu

  ...wciąż odciskają wyraźne piętno na teatralnych estetykach? Odpowiedzi na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym KONTAKT 2018 odbywającym się 19-25 maja w Toruniu. Styl.pl jest patronem festiwalu.

 • Festiwal Książki Dziecięcej "Przecinek i Kropka"

  Zapraszamy małych i dużych czytelników na ciekawe warsztaty organizowane w ramach Festiwalu Książki Dziecięcej "Przecinek i Kropka".

Wideo na temat: festiwal w polsce
 • Robert Kupisz radzi, jak ubrać się na festiwal

  Ruszył sezon festiwalowy, który nierzadko jest okazją do zaprezentowania nowych stylizacji. Robert Kupisz radzi jak ubrać się na outdoorową imprezę. - Warstwowo, ponieważ pogoda w Polsce jest zaskakująca. Ja uwielbiam, zwłaszcza jadąc nad morze, mieć takie zestawy na cebulkę. Na pewno kurtka puchówka i czapka koniecznie, bo nasze morze może nas zaskoczyć - powiedział projektant. Źródło

 • Festiwal nowej mody w Bielsku

  W listopadzie polską stolicą mody była Bielsko-Biała - odbyła się tam druga edycja festiwalu Neo Fashion Jamboree. Styl.pl był tam z kamerą.

 • O Polsce w polskim teatrze

  To jest festiwal, który chce wprowadzić normalność, pokazać szerokie spektrum rozwoju, dziania się i ewolucji polskiej myśli teatralnej - tak o festiwalu Boska Komedia mówi dyrektor artystyczny imprezy i reżyser teatralny, Bartosz Szydłowski.

Dyskusje na temat: festiwal w polsce
 • Re: Rodzaje wina i zakąski do nich

  dla smakoszy wina mogę polecić festiwal wina i serów który odbywa co jakiś czas w różnych miejscach w Polsce. Akurat od piątku 19 do 21 kwietnia będzie w warszawskim Blue City. gdzie i kiedy odbywają się te imprezy możesz sprawdzać na stronie FESTIWAL WINA I SERÓW tym razem na festiwalu będzie można poznać wina z całej Europy oraz sery, oliwki i inne smakołyki. 000294YTMPPH9SA1

 • Re: Margaret w nowej fryzurze na Polsat SuperHit Festiwal

  W Polsce panowie łykają niebieskie tabletki 4 godz przed a kobiety nie trzymają moczu i mają infekcje intymne. I wszyscy wąchają się pod pachami a w międzyczasie jedzą kaszotto a w sobotę do Lidla chodzom.

 • Re: Żołnierski festiwal na wesoło

  Dla kogo ta propaganda? Co to znaczy, że: "Na stołach królowały wykwintne dania"? Węgorz? Dobra szynka? To dla pismaka najważniejsze?! Wtedy w Polsce była WYŁĄCZNIE dobra szynka! Węgorz owszem, nie leżał codziennie na ladzie, ale nie był żadnym nieosiągalnym luksusem. A występy w Kołobrzegu nie były żadnym wstydem, o czym świadczy fakt, że prawie wszyscy liczący się artyści tam śpiewali. Nikt im

 • Re: Najpiękniejsze kobiety Oktoberfest

  W Polsce masz lepsze imprezy piwne. Np. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa gdzie bywa nawet 70tyś ludzi. Poznańskie Targi Piwne to też dużą impreza. Jest Warszawski Festiwal Piwa na stadionie Legii. I kilkanaście innych mniejszych festiwali. Na wszystkich jest fajna atmosfera i nie widać policji. Ale ty myśl tak sobie tym zasciankowym wiecznie wstydzącym się łbem

 • Re: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie córeczki

  znowu wystawiacie te biedne sieroty na paszkwile, negatywne oceny i brzydkie wpisy? Po co? ta para nie jest lubiana w polsce. nawet mozna pokusic sie o opinie, że nie jest akceptowana. Pomimo faktow ciagle wystawiacie tych ludzi na forach, a wiekszośc komentujących ich obraża czy interia w ten sposob robi festiwal nienawisci?

 • Re: Polskie jarmarki bożonoradzoniowe

  Brakuje Poznania Jarmark najsłabszy ale za to najlepsze w Polsce co roku festiwal rzeż lodowych z lodowym miasteczkiem światowymi rzeźbiarzami.Byłem w zeszłym roku w Poznaniu i we Wrocławiu Poznań swym festiwalem bije o głowę Wrocław.Nie wiem jak Kraków i Gdańsk ale po opisie atrakcji prawdopodobnie również biją o głowę Wrocław.Wrocławski jarmark dla mnie się skończył wraz z zakończeniem

 • Re: Grażyna Torbicka: Stawiam na błysk

  To nie jest Festiwal dziennikarki z Polski, tylko święto kina i aktorów , przy okazji mogłaby w końcu przeprowadzić wywiad z kimś znaczącym a nie z II albo III ligą... Wczoraj ( niedziela) na Lazurowym Wybrzeżu pogoda była jak w Polsce w grudniu po południu, dziś nie lepiej ciemno , chmury.

 • Re: The Guardian ostro o wizycie Kate i Williama w Polsce

  "Autorka tekstu podnosi też wątek udziału Kate i Williama w wydarzeniach gdańskiego Festiwalu Szekspirowskiego.". Para książęca, która odwiedziła Gdańsk 18 lipca br., nie uczestniczyła w wydarzeniach gdańskiego Festiwalu Szekspirowskiego, tylko zwiedzała i oglądała krótki występ w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Gdański 21. Festiwal Szekspirowski zaczął się dopiero 28 lipca br. i potrwa do

 • Re: Komunizm był zły, ale mój ojciec to był taki dobry człowiek

  r. zorganizowano w Polsce Międzynarodowy Festiwal Młodzieży i Studentów - imprezę o zasięgu światowym z pełnym programem kulturalnym i sportowym. Polska była podmiotem prawa międzynarodowego,państwem

 • Re: festiwal

  ach tylko pozazdroscic moge... i Soyki (mimo wszystko) i Przemyk. I szkoda ze przedstawienie klapa.. ja kocham teatr, ale taki bardziej tradycyjny, nie bardzo wspolczesny. Ostatnio jak bylam w Polsce odkrylam Narodowy i jestem w szoku na korzysc, tam sie dzieje.. polecam, warto. Aktorstwo przez ogromne A.