• Informacje na temat:

  ferie zimowe jak spędzić czas

Artykuły na temat: ferie zimowe jak spędzić czas
 • Pomysły na ferie zimowe

  Dni wolne od szkoły to dla dzieci wyczekiwany okres. Jednak dla rodziców ferie mogą okazać się nie lada wyzwaniem. Jak w atrakcyjny sposób zorganizować ten czas najmłodszym, aby nie spędziły go bezczynnie przed ekranem komputera lub telewizora?

 • Zaplanuj ferie zimowe z dziećmi: 5 atrakcyjnych kierunków

  Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami, pora więc już teraz zaplanować zimowe wyjazdy. Zamierzasz zabrać dzieci na narty w okresie ferii? Podpowiadamy, które kierunki w Polsce i za granicą warto wybrać, by w dzień oddawać się śnieżnym szaleństwom, a wieczorem zrelaksować się i wypocząć w rodzinnym gronie.

 • Wyjazd dziecka na ferie zimowe – jak się przygotować?

  Ferie zimowe można ciekawie spędzić w mieście. Jeśli jednak postanowiliście wysłać pociechę na zimowisko, musicie pamiętać o kilku kwestiach. W końcu wyjazd ma być dla dziecka frajdą, a dla was odpoczynkiem.

 • 7 sposobów na aktywne ferie

  Część dzieci właśnie rozpoczyna, a pozostałe już niedługo zaczną 2 tygodnie ferii. Do tego, by w tym czasie postawić na ich aktywny wypoczynek, zachęca również znany polski piłkarz – Kamil Grosicki(...) – czyli tego, co w czasie ferii najważniejsze. Przedstawiamy kilka propozycji aktywności fizycznych dla dzieci i młodzieży, które gwarantują dobrą zabawę bez względu na wiek i aurę.

 • Ferie w domu to nie katastrofa!

  Ferie spędzone w polskich lub zagranicznych górach to dla dziecka ogromna atrakcja. Niestety, nie zawsze możemy sobie pozwolić na zorganizowanie naszemu dziecku takiego wyjazdu. Czy ferie spędzone w domu mogą być dla naszej pociechy równie ciekawe (a może nawet ciekawsze?) co wyjazd? Oczywiście! Wystarczy odrobina kreatywności, Drodzy Rodzice!

 • Ferie pod palmami coraz popularniejsze

  ...wówczas, że taki wyjazd wcale nie musi być znacznie droższy niż wypoczynek w polskich górach, a i same Alpy nie są wyłącznie dla bardzo dobrze jeżdżących narciarzy" - mówi. Okazuje się, że również ferie(...) tydzień w polskich górach to koszt przynajmniej 1000 zł na osobę plus ok. 700 zł za tydzień szusowania" - wylicza. Nic więc dziwnego, że w czasie zimowej przerwy szkolnej zamiast pojechać nad Bałtyk...

 • Ferie na kredyt

  ...uroczystej kolacji dla całej rodziny. Kolejne koszty niesie ze sobą okres karnawałowy i wyjazdy na ferie, na które zwykle nie starcza już pieniędzy. Profi Credit zapytało Polaków o to, jak radzą sobie z organizacją zimowego wypoczynku.

 • My się zimy nie boimy! Ferie z marką WINIARY

  ...kulinarnej, a jednocześnie spędzimy z nimi więcej czasu. Jakie potrawy wybrać, by sprawić najmłodszym jak najwięcej frajdy, doradza marka WINIARY.(...)Tuż po świętach nasze pociechy szykują się na kolejny zimowy odpoczynek. Dla uczniów części regionów Polski ferie zaczynają się już od połowy stycznia, a ich rówieśnicy z innych województw zimową...

 • Obóz narciarski dla dziecka za granicą – jak się przygotować?

  Wysłanie dziecka na obóz narciarski to spore przeżycie zarówno dla pociechy, jak i jej rodziców. Dodatkowe emocje i stres dochodzą, gdy odbywa się on za granicą i jest to pierwsza tego typu samodzielna podróż dziecka. Oto kwestie, o których powinnaś pamiętać, wysyłając pociechę na ferie do obcego kraju.

 • Zimowe miesiące to z pewnością ulubiony okres dla miłośników gór i śnieżnych atrakcji. Każdy z niecierpliwością czeka na swój pierwszy zjazd na stoku,...