• Informacje na temat:

  ferie zimowe dla szkol

Artykuły na temat: ferie zimowe dla szkol
 • Pomysły na ferie zimowe

  Dni wolne od szkoły to dla dzieci wyczekiwany okres. Jednak dla rodziców ferie mogą okazać się nie lada wyzwaniem. Jak w atrakcyjny sposób zorganizować ten czas najmłodszym, aby nie spędziły go bezczynnie przed ekranem komputera lub telewizora?

 • Ferie zimowe 2019: sprawdź, ile będzie Cię kosztował wypoczynek dziecka?

  Ferie zimowe to czas z utęsknieniem wyczekiwany zarówno przez dzieciaków, jak i dorosłych. Dla najmłodszych to idealna okazja na oderwanie się od szkolnej rutyny, dla ich rodziców zaś możliwość odpoczynku i zregenerowania sił. Jak ciekawie zorganizować dzieciom ferie zimowe oraz z jakimi kosztami należy się liczyć?

 • Wyjazd dziecka na ferie zimowe – jak się przygotować?

  Ferie zimowe można ciekawie spędzić w mieście. Jeśli jednak postanowiliście wysłać pociechę na zimowisko, musicie pamiętać o kilku kwestiach. W końcu wyjazd ma być dla dziecka frajdą, a dla was odpoczynkiem.

 • Ferie na kredyt

  ...uroczystej kolacji dla całej rodziny. Kolejne koszty niesie ze sobą okres karnawałowy i wyjazdy na ferie, na które zwykle nie starcza już pieniędzy. Profi Credit zapytało Polaków o to, jak radzą sobie z organizacją zimowego wypoczynku.

 • 7 sposobów na aktywne ferie

  ...– czyli tego, co w czasie ferii najważniejsze. Przedstawiamy kilka propozycji aktywności fizycznych dla dzieci i młodzieży, które gwarantują dobrą zabawę bez względu na wiek i aurę.

 • Ferie w domu to nie katastrofa!

  Ferie spędzone w polskich lub zagranicznych górach to dla dziecka ogromna atrakcja. Niestety, nie zawsze możemy sobie pozwolić na zorganizowanie naszemu dziecku takiego wyjazdu. Czy ferie spędzone w domu mogą być dla naszej pociechy równie ciekawe (a może nawet ciekawsze?) co wyjazd? Oczywiście! Wystarczy odrobina kreatywności, Drodzy Rodzice!

 • Ferie, pozwól dziecku na więcej!

  Szkolny maraton osiągnął półmetek. Podpowiadamy, jak pomóc dziecku zregenerować siły przed kolejnym biegiem po oceny, medale, dyplomy.

 • Ferie, pozwól dziecku na więcej!

  Szkolny maraton osiągnął półmetek. Podpowiadamy, jak pomóc dziecku zregenerować siły przed kolejnym biegiem po oceny, medale, dyplomy.

 • Najwięcej rozwodów po urlopach

  ...przeprowadzonych w czterech innych stanach - Minnesocie, Florydzie, Ohio i Arizonie. - Wakacje i ferie zimowe to czas świąt dla rodzin. Złożenie pozwu rozwodowego w tym czasie jest uważane za niestosowne, a nawet(...) jednak, że urlopy bywają też sporym wyzwaniem i wiążą się z dużym stresem dla wielu par, które pokładają w nich duże nadzieje. W ich wyniku może dojść do rozpadu małżeństwa. Dlatego pozwy rozwodowe są...

 • Zima nie musi być nudna

  Dzieci z radością witają dwa tygodnie zimowych ferii. To czas, kiedy możemy korzystać z aktywności niedostępnych w pozostałych porach roku, dlatego warto go czynnie i kreatywnie wykorzystać. Niektóre dzieci wyjadą na ferie w góry, są i tacy, którzy nawet zimą wolą morze. Jak co roku, także i teraz, duża część dzieci zostanie we własnych domach. Jednak bez względu na miejsce, czas wolny najlepiej...