• Informacje na temat:

  faktura elektroniczna

Artykuły na temat: faktura elektroniczna
 • Korzystasz z bankowości elektronicznej? Sprawdź, na co musisz uważać i jak się chronić?

  Dziś już niewiele osób trzyma oszczędności w skarpecie. W końcu dom, choćby najlepiej zabezpieczony, jest stosunkowo łatwym łupem dla złodziei. O wiele bardziej bezpiecznym sposobem na zarządzanie pieniędzmi jest korzystanie z bankowości online. Choć samo logowanie i wykonywanie operacji to proces chroniony przez liczne zabezpieczenia, przygotowane przez specjalistów, to wiele osób robi co może, by wykraść nasze hasła i tym samym zdobyć „klucz” do naszych pieniędzy.

 • Za zużytą energię jesteśmy rozliczani według tzw. prognoz. Faktury dostajemy raz na pół roku. Możemy jednak płacić inaczej!

 • Era listów powraca z aplikacją „Slowly”?

  Kiedyś dziadek opowiadał mi, jak słał do babci długie listy i tygodniami czekał na odpowiedź. Faktura papieru, zapach atramentu - wszystko wydawało mi się tak magiczne, mimo że nawet osobiście tego nie doświadczyłam. Czułam w sobie tęsknotę za tym wszystkim, co mnie ominęło. Jasne, że pisanie wiadomości na Messengerze jest wygodniejsze, ale to wcale nie znaczy, że lepsze. Dzisiejszy świat jest...

 • Rozliczenia za prąd: Zmieniamy zasady i oszczędzamy

  Za zużytą energię jesteśmy rozliczani według tzw. prognoz. Faktury dostajemy raz na pół roku. Możemy jednak płacić inaczej!

 • Co jest czyje w związku bez obrączki?

  ...umowy partnerskiej, warto zadbać, by nasze nazwisko pojawiało się na np. umowach, fakturach za przedmioty kupowane wspólnie. Nie brzmi to romantycznie, ale przechowujmy wszystkie rachunki za zakupione(...) majątek przechodzi na gminę lub Skarb Państwa. Dlatego tak ważne jest przygotowanie testamentu. Każdy  z partnerów musi sam spisać go odręcznie (wydruk czy wersja elektroniczna są nieważne!), określić...

 • 7 prostych sposobów na poprawę domowego budżetu

  Nie od dziś wiadomo, że funduszu domowego nie da się rozciągać w nieskończoność. Z dnia na dzień przybywa wydatków, a pieniędzy jest coraz mniej. Co należy zrobić, aby podreperować swój budżet domowy? Przedstawiamy mini poradnik na temat oszczędzania.

 • Dzieła polskich artystów École de Paris

  Najsłynniejsze ze środowisk sztuki początków XX wieku, w którym niebagatelny udział mieli Polacy. Międzynarodowa legenda po latach coraz bardziej doceniana w kraju. Dzieła polskich artystów École de Paris znów można zobaczyć w Warszawie. Prace m.in. Zygmunta Menkesa, Eugeniusza Zaka, Meli Muter czy Mojżesza Kislinga, pojawią się na Aukcji Sztuki Dawnej organizowanej przez DESA Unicum (2 czerwca), a już teraz można je podziwiać na wystawie przedaukcyjnej.

 • Tańszy telefon,telewizja,internet

  Umowy na takie usługi zawieramy często w pakiecie, zwykle na wiele miesięcy. Warto więc sprawdzać oferty, by przedłużając umowę lub podpisując nową, nie stracić.

 • Jak sprzedawać w sieci?

  Rozwój technologii informatycznych spowodował gwałtowny rozkwit handlu w Internecie. Nowe sklepy powstają jak grzyby po deszczu. Równie popularne są rozbudowane platformy sprzedażowe i serwisy aukcyjne. Sukcesy największych platform są spektakularne i podbudzają wyobraźnię. Jednak zbudowanie dobrego i popularnego sklepu w sieci nie jest sprawą łatwą.

 • 19 małych zmian, dzięki którym poczujesz się dużo lepiej

  Nowy Rok daje impuls, żeby zmienić coś w życiu. My podpowiadamy, jak zrobić to skutecznie.