• Informacje na temat:

  dodatki do sukni ślubnych

Artykuły na temat: dodatki do sukni ślubnych
 • Rodzaje dekoltów w sukniach ślubnych - jaki dla ciebie?

  Dekolt w sukni ślubnej jest niezwykle ważny. Pięknie wyeksponowane szyja, biust i ramiona pomagają stworzyć stylizację, która pokaże największe atuty sylwetki i twarzy panny młodej, a i odwróci uwagę od tego, co warto zakamuflować.

 • Suknia i spółka

  Piękno Panny Młodej w dniu ślubu przejawia się w jej zakochanych oczach, rozpromienionej twarzy, szczęściu kipiącym z każdego gestu i spojrzenia. Ten naturalny blask kobiety powinien być podkreślony przez właściwie dobraną suknię, która nie będzie odbiegać od jej charakteru, gustu i upodobań.

 • Najdroższe suknie ślubne w historii

  Wyjątkowa suknia ślubna jest marzeniem każdej kobiety wychodzącej za mąż. To na pannie młodej skupia się uwaga wszystkich gości, dlatego kreacja powinna wyeksponować wszystkie jej atuty. Niektóre przyszłe żony potrafią wydać fortunę, by w ten wyjątkowy dzień wyglądać zjawiskowo. Jeśli myślicie, że 10 czy 15 tysięcy złotych za ślubną suknie to przesada, nasze zestawienie mocno was zdziwi…

 • Kolor różowy w dekoracjach ślubnych

  ...małą dziewczynką, przekroczył granice wieku. Doskonale się zaprezentuje druhna w różowej sukience ( w niczym nie przypominającej różowej bezy), mama panny młodej w eleganckiej sukni, czy pan młody w pięknej bladoróżowej koszuli, ale także suknie ślubne są różowe nie tylko na wybiegach. W tym sezonie królowała mięta ale delikatnie aczkolwiek skutecznie zaczął wypierać ją właśnie kolor różowy...

 • Suknie z kieszeniami - nowy ślubny trend?

  Jednym z największych trendów we współczesnej modzie ślubnej jest prostota, idąca w parze z wygodą - jakże istotną tego dnia. W ów trend znakomicie wpisują się suknie wyposażone w praktyczne kieszenie, na które popyt stale rośnie.

 • Dobór dodatków do sukni ślubnej

  Suknia ślubna już wybrana, czas pomyśleć o dodatkach. Idealnie jest dobierać dodatki w salonie, w którym kupiłyście suknię, kiedy macie ją na sobie.

 • Dodatki ślubne modne w tym sezonie

  Projektantka sukien ślubnych Justyna Żmijewska opowiedziała o modnych dodatkach ślubnych w tym sezonie. - Welon na pewno prosty, długi - powiedziała. A jaką biżuterię wybrać? Brafitterka Monika Kołodyńska doradziła, jaką bieliznę wybrać pod suknię ślubną. Jakie stylizacje zaproponowała? Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news...

 • Szukamy dodatków dla pana młodego

  O stroju pana młodego myśli się zwykle pod koniec przygotowań ślubnych. Zazwyczaj to krój sukni wybranki, wybór miejsca czy problem rozsadzenia gości weselnych są tematami, które się rozważa i które niekiedy spędzają narzeczonym sen z powiek.

 • Piękny detal każdej panny młodej, czyli  o butach ślubnych słów kilka

  Buty – są nie tylko dodatkiem do stroju, ale w bardzo dużym stopniu wyrazem naszego stylu. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku obuwia ślubnego. Nic tak nie podkreśla stylizacji Panny Młodej jak piękne buty widoczne spod rąbka sukni.

 • Prostota, wygoda i kobiecość - recepta Riny Cossack na idealną suknię ślubną

  Nie monstrualna suknia-beza, a raczej delikatna sukienka z koronką i zwiewnym dołem. "Wyżej cenimy dziś komfort i wracamy do klasycznych, stonowanych fasonów" - mówi projektantka i właścicielka marki Rina Cossack, która zdradza trendy mody ślubnej.

Dyskusje na temat: dodatki do sukni ślubnych
 • A ja tylko restauracja

  . Suknie szyła mi moja babcia krawcowa według wybranego modelu. Jedynie mąż kupił garnitur bo w ten stary maturalny się już nie mieścił dawno. Dwa dni przed ślubem z mamami i ciotkami piekłyśmy ciasta, robiły sałatki i takie tam. Do ślubu jechaliśmy naszym srebrnym lanosem. Dodatki od sukni pożyczyłam od przyjaciółki. Mąż pokupował w plusie wódeczke, napoje i jedzonko. Nie mieliśmy ogiestry tylko