• Informacje na temat:

  co zrobić z puszek

Artykuły na temat: co zrobić z puszek
Zdjęcia na temat: co zrobić z puszek
Wideo na temat: co zrobić z puszek
 • Nie uwierzysz, co można zrobić z wody po ciecierzycy! Przepis na obłędny, wegański mus czekoladowy

  Kto by pomyślał, że woda z puszki ciecierzycy doskonale nadaje się na… deser? Tak zwaną aquafabę można ubić jak białko jajka, co sprawia, że ten mus czekoladowy mogą zjeść także weganie. Zobaczcie jak w ekspresowym tempie zachwycić swoich gości niecodzienną słodkością. Ten przepis jest banalnie prosty!

 • Zabawy z dziećmi: Wykorzystaj, co masz w domu

  Animatorka Grażyna Rosiak pokazała, jak można wykorzystać to, co mamy w domu do kreatywnych zabaw z dziećmi. Co można zrobić z cukierkami i słomkami? A jak wykonać domowe kręgle z puszek po fasoli, pomidorach i tuńczyku?

 • Kuchnia Roberta Makłowicza: Sałatki

  Co w swojej domowej kuchni przygotował Robert Makłowicz? W jego menu znalazły się głównie sałatki zarówno dla wegetarian, jaki i mięsożerców. Jak zrobić tajską sałatkę z sardynek z puszki, sałatkę grecką ze smażoną fetą oraz tajską sałatkę z kurczakiem?

Dyskusje na temat: co zrobić z puszek
 • Re: Dużo i tanio !

  Może trochę późno piszę, ale trafiłem właśnie na "wątek" - myślę, że najprostsza - niekoniecznie najtańsza jest sałatka "z puszki" - można zrobić z mięsem - piecze się kilka piersi z kurczaka(...) i gotowe - wykonanie zajmuje 5-10 minut - zależy jaki się ma otwieracz do puszek. Smacznego. Albo "żółtą sałatkę" - pieczone kawałki kurczaka, gotowany ryż, CURRY, warzywa z puszki - jakie masz

 • Re: Nowe życie starych puszek. Te pomysły cię zaskoczą!

  Czepiacie się... opcja bębenków z puszek jest ciekawa Można ją zrobić wspólnie z dzieckiem... przednia zabawa

 • Re: oliwa z oliwek

  przetestować parę butelek (czy puszek). Do sałatek z odrobiną balsamicznego octu - przepyszna. Jedyną rzeczą której nie próbowałem zrobić jest chyba majonez z oliwy :)

 • Re: Nowe życie starych puszek. Te pomysły cię zaskoczą!

  można by zrobić maszynkę koniobijkę.

 • Re: Skąd wzieliście fotografa na ślub? Jak go szukać?

  przysłowiową minę. Nastały czasy fotografii cyfrowej, w której niemal każdy jest w stanie zrobić dobre zdjęcie, czasem to wyjdzie w pierwszym, czasem w dziesiątym, a czasem w żadnym ujęciu ;o) Pojawiło(...) przez Was zwróćcie uwagę : - przede wszystkim na ujęcie chwili, zdjęcia ustawiane, pozowane potrafi zrobić niemal ażdy - na zdjęcia wykonywane w trudnych warunkach oświetleniowych, tzn jak wyglądają

 • Re: Nowe życie starych puszek. Te pomysły cię zaskoczą!

  Czekam z niecierpliwośćią na pomysły jak zrobić ozdoby z używanego wcześniej papieru toaletowego...

 • Re: Nowe życie starych puszek. Te pomysły cię zaskoczą!

  Dodam jeszcze jeden pomysł, który robiłam na WPT (wychowanie plastyczno-techniczne) w klasie 7 podstawówki tj w 1968 roku - konewkę do podlewania kwiatków, skarbonki, świeczniki - nic nowego. Wystarczy popytać rodziców, czy dziadków jak można z "niczego zrobić coś"

 • Re: Ekologia nie jest fanaberią bogatych ludzi

  Dodałbym jeszcze jeden problem. Po usmażeniu jajecznicy lub frytek, zostaje olej, po zjedzeniu ryb z puszek zostaje olej z octem. Co z tym zrobić? Nie wyleję do zlewu, bo szybko go zatkam i gdzie mam ten olej wylać?

 • Re: Adam Słodowy: Nasz polski MacGyver

  To co budziło nabożny szacunek wobec prac Słodowego, to wyjątkowa brzydota jego dzieł - tak jakby ten sam pilniczek nie mógł czegoś zrobić ładniej, bardziej estetycznie wyciąć drewna. Można powiedzieć że Słodowy doskonale wpisywał się w przaśny klimat PRL ze słomiankami na ścianach pełnymi pustych paczek po papierosach i zbieractwem puszek po coli. Kiedy dzisiaj ogląda się filmy na YT

 • Re: Surogatka państwa

  maleńkiego muszą jeść jedzenie z puszek, czy nie można im zrobić czegoś świeżego?