• Informacje na temat:

  aids

Artykuły na temat: aids
 • Victoria Beckham i jej córka zaprojektowały koszulkę na rzecz walki z AIDS

  Koszulki, ozdobione rysunkiem wykonanym przez córkę Victorii Beckham, Harper, powstały w słusznej sprawie. Zyski z ich sprzedaży zostaną przekazane stowarzyszeniu działającemu na rzecz walki z AIDS.

 • UNICEF w Światowym Dniu Walki z AIDS: 2,6 mln dzieci zakażonych HIV

  Na świecie żyje 2,6 mln dzieci poniżej 15. roku życia, które są zakażone wirusem HIV; tylko jedno na troje objęte jest leczeniem - podaje UNICEF w Światowym Dniu Walki z AIDS i alarmuje, że w ciągu 15 lat liczba zgonów nastolatków zakażonych HIV wzrosła trzykrotnie.

 • Światowy Dzień AIDS

  ...1 grudnia przypada Światowy Dzień Walki z AIDS. Na świecie pod koniec 2004 roku żyło około 40 milionów osób zakażonych HIV lub chorych na AIDS. Każdego dnia zakaża się około 14 tysięcy osób, z czego około 10 proc. stanowią dzieci.

 • Nadal nie umiemy wyleczyć AIDS

  Pomimo wielu prób i miliardów dolarów przeznaczonych na badania, AIDS pozostaje chorobą nieuleczalną.

 • Odkryto źródło odporności na AIDS

  Naukowcy zajmujący się AIDS ogłosili dzisiaj w USA, że zidentyfikowali długo poszukiwaną substancję, która sprawia, że niewielka liczba nosicieli HIV nigdy nie zapada na chorobę AIDS, wywoływaną przez ten wirus.

 • AIDS groźniejsze dla kobiet

  W coraz większym stopniu kobiety cierpią wskutek światowej epidemii AIDS. Jeśli utrzyma się dotychczasowa tendencja, wkrótce będą stanowiły większość wśród zakażonych wirusem HIV na świecie.

 • Projektuje i walczy z AIDS

  Zdobywczyni Oskara, Julia Roberts znowu współpracuje z włoskim projektantem Giorgio Armanim. Aktorka projektuje pod marką Red specjalną koszulkę, z której dochód przeznaczony będzie na walkę z AIDS w Afryce.

 • ..."Przeszłość bywa groźna" - to myśl przewodnia kampanii przeciw AIDS, która rozpoczęła się w całym kraju. Organizatorzy kierują ją przede wszystkim do par heteroseksualnych. Okazuje się bowiem, że właśnie wśród nich notuje się coraz więcej przypadków zakażenia wirusem HIV.

 • HIV i AIDS a seks

  Sensacyjne doniesienia prasowe wytworzyły pewne mity na temat HIV i seksu. Oto fakty, które mogą pomóc w ich obaleniu.

 • Młodzi lekarze nie potrafią rozpoznać AIDS

  Studenci ostatniego roku medycyny mają katastrofalnie niską wiedzę na temat wirusa HIV i zachorowań na AIDS.

Zdjęcia na temat: aids
Wideo na temat: aids
 • Poprzez akcję "African Outreach Project" aktorka chce powstrzymać epidemię AIDS

  Charlize Theron promuje obecnie swój ostatni film "Mad Max: Na drodze gniewu". Aktorka angażuje się także w pomoc charytatywną poprzez akcję "African Outreach Project". Celem jest powstrzymanie epidemii AIDS na terenie Afryki dzięki edukacji dzieci, jak ustrzec się przed groźnym wirusem. Kluczową kwestią organizacji Theron jest profilaktyka, która zdaniem aktorki jest mocno zaniedbywana

 • Aida Kosojan-Przybysz: Często kontrolują również teściowe

  - Można być w związku z kimś, czyli być zajętym, ale nie przypiętym na agrafkę – powiedziała o kontrolowaniu partnera Aida Kosojan-Przybysz. Dodała również, że często teściowe kontrolują swoje synowe lub zięciów.

 • Aida Kosojan-Przybysz: Mój mąż to jest ktoś, kto mnie nakręca

  Wizjonerka Aida Kosojan-Przybysz i dziennikarz Maciej Mazur, którzy przyszli wraz z małżonkami do studia "Dzień Dobry TVN", rozmawiali o modelach związku w swoich małżeństwach. Goście powiedzieli m.in., jak wygląda wsparcie partnera w ich związkach.  

Dyskusje na temat: aids