• Informacje na temat:

  agresywne psy

Artykuły na temat: agresywne psy
 • On potrafi zaklinać psy!

  ..., że jest to ktoś w rodzaju "zwierzęcego psychologa". Z jakimi problemami można się do pana zwrócić? - Najczęstsze problemy, z powodu których opiekunowie zgłaszają się po pomoc, to zachowania agresywne, problemy separacyjne - gdy zwierzę zostaje samo w domu, problemy z zachowaniami destrukcyjnymi i kompulsywnymi, takimi jak wygryzanie sierści, gonienie własnego ogona, a także zaburzenia...

 • Znajome psy także atakują!

  Ofiarami pogryzienia przez psy najczęściej zostają dzieci, pozostawione bez nadzoru rodziców. Bardzo często atakują zwierzęta znajome i należące do ras "przyjaznych".

 • Znajome psy także atakują!

  Ofiarami pogryzienia przez psy najczęściej zostają dzieci, pozostawione bez nadzoru rodziców. Bardzo często atakują zwierzęta znajome i należące do ras "przyjaznych".

 • Dieta dla psa i kota. Czym najlepiej karmić?

  Jak powinna wyglądać zdrowa dieta twojego czworonoga? Czy koty i psy powinny jeść surowe mięso? Jaki wpływ na zdrowie twojego pupila może mieć niezdrowa dieta? Na te i inne pytania odpowie mgr Agnieszka Cholewiak-Góralczyk z Fundacji Barfne Korepetycje.

 • Najbardziej irytujące zachowania psiarzy

  Psy w mieście nie cieszą się dobrą opinią. Nie jest to jednak wina zwierząt, a ludzi, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem przysparzają problemów sąsiadom, mieszkańcom osiedla, przechodniom, a nawet innym psom. Oto zachowania psiarzy, które podnoszą ciśnienie lepiej niż kawa.

 • Mamo, boję się!

  Roztrzęsiona Jola zadzwoniła do męża: - Tomek, musimy koniecznie porozmawiać. Z Anią dzieje się coś niepokojącego, w tym przedszkolu jest coś nie tak. Trzeba ją stamtąd koniecznie zabrać. Znowu dzisiaj jak szłyśmy, nerwowo reagowała na przechodzące psy.

 • Sonia Maciuszek: ekspertka od psów

  ...psów, ludzi, określonych sytuacji, dźwięków. Coraz częściej opiekunowie mówią: "Wydaje mi się, że mój pies ma depresję" - niestety, najczęściej mają rację. Psy, podobnie jak i ludzie, coraz częściej(...) z zachowaniem psów wynika również z tego, że ich opiekunowie w ogóle nie znają psiego języka. A psy mówią do ludzi, wysyłają sygnały takie same jak wysyłają do innych psów i są święcie przekonane, że...

 • ​Koniec piekła? Tysiące psów w pilnej potrzebie!

  ..., agresywne psy z tymi, które nie mają szans się obronić. Efekty nietrudno przewidzieć - niezależne źródła informują o czterech tonach martwych psów wywiezionych z Radys w samym 2020 roku. Mamy szansę(...), policjanci Wydziału Przestępczości Gospodarczej i Prokuratury oraz biegły sądowy. Psy w najgorszym stanie - pogryzione, zagłodzone, nieleczone, umierające, zabierają do przygotowanych wcześniej...

 • Czworonożni terapeuci

  ...emocjonalną - pomaga przełamać niepewność, wyciszać zachowania agresywne  i autoagresywne. ***Zobacz także*** Czułe nosy Od dawna wiadomo, że psy, nawet bez szkolenia, potrafią wykryć czerniaka u swoich właścicieli. Zdaniem naukowców skuteczność wyczuwania nowotworu złośliwego przez wyszkolone psy na podstawie zapachu wynosi aż 70-90 proc.!  W Polsce szkoli się je do rozpoznawania markerów...

 • Owczarek niemiecki. Dla kogo ta rasa psów?

  W Polsce owczarek niemiecki cieszy się olbrzymią popularnością. To przede wszystkim psy bardzo rodzinne, ochoczo uczestniczące we wszelakich aktywnościach. Trzeba pamiętać, że rasa ta należy do ras(...) wytrenowania pupila na posłusznego i nieagresywnego psa. Jak dogadać się z tą rasą? O tym opowiedział behawiorysta Radosław Ekwiński. Zobacz wideo!

Zdjęcia na temat: agresywne psy
Dyskusje na temat: agresywne psy