• Informacje na temat:

  adopcja

Artykuły na temat: adopcja
 • ​Schroniska dla zwierząt są zamknięte, ale w niektórych można dokonać adopcji

  ...2 metry, dezynfekcja rąk. Pies idzie z zainteresowanym na spacer zapoznawczy.  - Jeśli jesteśmy przekonani, że adopcja się uda, może jechać do nowego domu. W zeszłym tygodniu w ten sposób przeprowadziliśmy(...)-line trwa ok. godziny. Później rodzina dostaje czas do namysłu, by adopcja nie odbywała się pod wpływem emocji. Jeśli obie strony są zdecydowane, organizuje się spotkanie "w realu". "Nie wchodzimy do...

 • Adopcja kota ze schroniska

  Zanim zdecydujesz się na wzięcie kota pod swój dach, musisz się przygotować, ale najpierw zastanów się, jak wyobrażasz sobie idealnego towarzysza.

 • ...również, że inspektorzy ze schroniska mogą sami sprawdzić nasz dom przed oddaniem zwierzaka. Często zastrzegają w umowach np. regularne wizytacje, na które musimy być gotowi. Adopcja najczęściej wiąże...

 • Adopcja widziana oczami laika

  ..., a macierzyństwo i tak pozostanie nieosiągalnym marzeniem. I co dalej? Otóż dalej pojawia się hasło "adopcja".

 • „Szukam partnera na całe życie” – polskie gwiazdy zachęcają do adopcji zwierząt

  „Chcę żeby był duży i włochaty”, „Prywatnie to ja jestem tą, która drapie”, „Szukam partnerki do przygody w dziczy” – rubryka matrymonialna? Portal dla samotnych? Tinder? Nic z tych rzeczy! To polskie gwiazdy nagrały klip, w którym zachęcają do adopcji zwierząt.

 • Maciej Zakościelny wyraził swoją opinię o adopcji

  Maciej Zakościelny zagrał w filmie "1800 gramów". Obraz inspirowany jest prawdziwymi historiami dzieci, które Magdalena Różczka poznała podczas wieloletniej współpracy z Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku. Co na temat adopcji myśli aktor?

 • Nicole Kidman rozważała kolejne adopcje

  ...49-letnia aktorka przyznała, że zastanawiała się nad kolejnymi adopcjami.

 • Adopcja komórek jajowych szansą na macierzyństwo po leczeniu onkologicznym

  ...zajście w ciążę, noszenie w sobie dziecka przez dziewięć miesięcy i urodzenie go w naturalny sposób. Adopcja komórek  jajowych Obecnie „adopcja” staje się coraz bardziej popularna. Kobiety, które...

 • Magdalena Różczka: Wspiera adopcje, w życiu i w filmie

  Film "1800 gramów" z udziałem Magdaleny Różczki oparty jest na prawdziwych historiach dzieci, które aktorka poznała w czasie dziesięcioletniej współpracy z Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku. Gwiazda ma nadzieję, że film da początek wielu budującym rozmowom na temat adopcji.

 • Martyna Wojciechowska zdecydowała się na adopcję

  Jej rodzina się powiększyła! W rozmowie z SHOW mówi o swoich kolejnych dzieciach. Zdradza też, czego jako matka boi się najbardziej.

Zdjęcia na temat: adopcja
 • Saba
Wideo na temat: adopcja
 • Zrezygnowała z adopcji! Wszystko przez męża!

  Jennifer Aniston i Justin Theroux pobrali się sierpniu ubiegłego roku. Małżeństwo uchodziło za idealne i aktorka bardzo dbała o to, by wyglądali razem bajkowo. Plotki jednak coraz częściej burzą obraz kreowany przez Aniston. Mówi się, że para żyje oddzielnie i ma odmienne plany na przyszłość. Przyjaciele Theroux twierdzą, że ma osobowość singla, a Aniston zaczyna zdawać sobie z tego sprawę. Para też nie może dogadać się w kwestii miejsca zamieszkania - ona wybiera Los Angeles, on Manhattan....

 • Madonna otrzymała zgodę sądu na adopcję

  Madonna przygarnie bliźnięta z Malawi. Gwiazda pod koniec stycznia zaprzeczała pogłoskom na ten temat. Teraz jednak otrzymała oficjalną zgodę sądu. Esther i Stella będą kolejnymi dziećmi z Malawi, które adoptowała Madonna. W 2006 roku przysposobiła także chłopca - Davida, a w 2009 dziewczynkę - Mercy. 58-letnia piosenkarka jest też matką biologiczną Lourdes i Rocco. (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: adopcja