• Informacje na temat:

  6 domowych sposobów na wypadanie włosów

Artykuły na temat: 6 domowych sposobów na wypadanie włosów
 • 6 domowych sposobów na poprawę kondycji włosów

  Wiosenne wypadanie włosów? Sięgnij po naturalne metody!

 • Ratuj włosy

  ...​Mamy na głowie ok. 150 tys. włosów. Każdy z nich żyje 2-6 lat. W tym czasie rośnie, zamiera i... czeka na wypadnięcie. Ok. 80 proc. włosów znajduje się w fazie wzrostu, a 20-35 proc. jest gotowych do wypadnięcia.

 • Jak dbać o wysuszone włosy latem?

  Choć nie brak mu zalet, lato ma też swoje wady. Wysokie temperatury, bo o nich mowa, odbijają się na naszym organizmie - a w tym także na kondycji włosów. Jak uniknąć ich przesuszenia?

 • Testerki są zgodne: Philips LUMEA to skuteczny depilator

  ...to że i skuteczna -  już po drugim razie widać znacznie mniej włosów,  a pozostałe,  które jeszcze nie odpadły, odrastają wolniej i są bardziej miękkie. Dzięki Philips Lumea nie trzeba wychodzić z domu(...) wyraźnie cieńsze i jaśniejsze. Z każdym kolejnym użyciem włosów ubywało, skóra stawała się gładsza i obecnie włosków jest o 40-50 % mniej. Nie mam już wrastających włosków -  jak przy depilacji woskiem...

 • Zdrowotny hit! Zielone kuracje

  ...włosy Picie soku z pokrzywy poprawia ukrwienie skóry głowy. Jeśli martwi cię wypadanie włosów, zastosuj kurację, która skutecznie wzmocni cebulki. Jak działa? Sok z pokrzywy to skarbnica witamin(...) przypominać rozgotowanej papki. Możesz to wartościowe warzywo przygotować na wiele sposobów. Wykorzystaj je do zrobienia tarty, smoothie lub sałatki. Kuracje lecznicze Nalewka na żołądek z zielonych...

 • Miłość pod kroplówką

  Magda i Wojtek byli na skraju rozstania. On zdradził, bo czuł się samotny w małżeństwie. Ona, nie czując jego zainteresowania, uciekała w macierzyństwo. Po roku udawania, że nic się nie dzieje, postanowili zmierzyć się z kryzysem. Oto dziennik terapii, po której nauczyli się być razem od nowa. Uniknęli rozwodu, który w Polsce rocznie bierze 65 tysięcy par.