• Informacje na temat:

  10 rzeczy których nie wiesz o ciąży

Artykuły na temat: 10 rzeczy których nie wiesz o ciąży
 • Ćwiczenia mięśni dna miednicy w ciąży i po porodzie

  Nietrzymanie moczu, wypadanie macicy, pochwy czy zaburzenia seksualne jak anorgazmia, dyspareunia czy zaburzenia lubrykacji to tylko niektóre ze skutków niewydolności przepony moczowo - płciowej, do której doprowadzić może niewłaściwy tonus mięśni krocza i dna miednicy, zwanych popularnie mięśniami Kegla.

 • Gram ale nie udaję

  Jak zobaczycie piękną czterdziestolatkę w ogrodniczkach na hulajnodze, to może być ona. Pewnie nie poznacie popularnej Zuzy z Przyjaciółek i Leny z Na dobre i na złe, bo Anita Sokołowska po zejściu z planu zmywa makijaż, zrzuca szpilki, bez kostiumu czuje się swobodniej. W rodzinie dostała dość akceptacji, by nie udawać kogoś, kim nie jest. Sama urządza mieszkanie, ma stary samochód. Próbuje...

 • Nie martw się na zapas!

  Zero snu, zero seksu i... zero na koncie, bo wszystko poszło na pieluchy. Według twoich doświadczonych koleżanek, właśnie tak wygląda macierzyństwo? Pomożemy ci nabrać dystansu do tych wizji i nastawić się pozytywnie.

 • Wyprawka dla niemowlaka – na czym możesz zaoszczędzić?

  Pojawienie się w domu nowego członka rodziny to ogromna radość, ale też i niemałe wydatki. W ciąży przeczytasz i usłyszysz z pewności o wielu produktach, które „koniecznie” musisz mieć przy dziecku. Które z tych rad faktycznie są prawdą? Bez czego można się z powodzeniem obejść lub kupić w tańszej, bardziej ekologicznej i ekonomicznej wersji? O tym każda mama powinna wiedzieć przed zakupem...

 • Trzymam w ręku Twój Styl, który graficznie odzwierciedla moje poczucie estetyki. Do tej pory nazwę tego pisma tłumaczyłam sobie jako “Twój styl jest zawarty w naszym magazynie. Twój styl jest naszym stylem. Ty jesteś naszym stylem, dlatego podarowujemy Ci tę gazetę. Jest twoja. To twój styl.” Ale od jakiegoś czasu ta nazwa chce mówić do mnie co innego. Artykuły nie są już o moim stylu, tylko...

 • Dziecko? Nie, dziękuję

  Słyszą: kobieta czuje się spełniona tylko wtedy, gdy zostanie matką. A one nie rozumieją pytania "dlaczego jeszcze nie masz dziecka?".

 • Nie chodzę na skróty

  Skąd on się wziął? Martwi się o naszą planetę, płacze na filmach, wzruszają go dzieci. Nie wstydzi się przyznawać do miękkich stron swojej natury. A jeśli ucierpi na tym jego wizerunek twardziela? Przecież grywam policjantów, kryminalistów, lekarzy, w filmie był nawet bokserem... A jeżeli telefon z następną propozycją nie zadzwoni? Szymon wzrusza ramionami. Jak nie zagra dziś, zagra jutro. Nie...

 • Dorota Gardias: Jestem zwykłą młodą mamą

  Bajkowe życie? Nic z tych rzeczy! Dorota Gardias dobrze wie, co to baby blues, problemy z karmieniem i powrotem do formy. Tak szczerej rozmowy jeszcze nie było!

 • Ruth Bader Ginsburg: Starsza pani podbija Amerykę

  Jej podobiznę tatuują sobie na ciele dziewczyny, dla których 85-letnia Ruth Bader Ginsburg, sędzia Sądu Najwyższego USA, jest autorytetem i wzorem. Choć sama jest cicha, kulturalna i się nie narzuca, wielbicielki traktują ją jak gwiazdę rocka! Amerykanki wybrały ją na swoją superbohaterkę, bo od lat walczy o ich prawa. Nie w marszach i protestach. Zupełnie inaczej.

 • Olga Bołądź: Mój egzamin dojrzałości

  Największa miłość? Syn. Na drugim miejscu: praca. Na mężczyznę Olga Bołądź jeszcze cierpliwie czeka. Bo jak sama przyznaje, pierwszy raz w życiu nigdzie się nie spieszy.