• Informacje na temat:

  żylaki na nogach

Artykuły na temat: żylaki na nogach
 • Zatrzymaj żylaki

  ...​Jeśli zauważyłaś na nogach pajączki, koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Nie bagatelizuj problemu, by zmiany chorobowe się nie powiększyły. Ale leczenie możesz wesprzeć w domu.

 • Te znienawidzone żylaki

  Najpierw czujesz ból i ciężkość łydek, potem pojawiają się zaczerwienienia i pajączki, w końcu duże, poskręcane żylaki.  Jak można im zapobiec? Pomogą ruch, dieta i... ubranie. Unikaj(...) uelastyczniających naczynia kwasów omega-3. Znajdziesz je w morskich rybach, oleju lnianym i włoskich orzechach. Warto też suplementować koenzym Q10.  Jeśli masz pajączki na nogach lub bardziej widoczne objawy...

 • Nogi mają dość?

  Zakupy, sprzątanie, gotowanie... I cały czas na nogach. Daj im odpocząć!

 • Zatrzymaj rozwój żylaków

  Żylaki pojawiają się na nogach u co drugiej dojrzałej pani, bo jesteśmy do nich genetycznie uwarunkowane. Co nie znaczy, że mamy się poddać i czekać, aż jeszcze bardziej się powiększą. Warto(...) domu, ścierasz kurze itp.): Taniec wzmacnia mięśnie nóg, krew sprawniej przepływa i żylaki się nie tworzą. Możesz tańczyć tak jak chcesz. Okład na obrzęki: Do litra letniej wody dodaj 1/2 szklanki...

 • Dieta przy żylakach

  Żylaki to niezwykle częste schorzenie: 30 proc. kobiet po 45. roku życia uskarża się na tę dolegliwość. Pierwszymi oznakami, że dzieje się coś niepokojącego jest uczucie ciężkości i puchnięcie stóp. Rzadko jednak objawy te kojarzone są z żylakami. Gdy jednak na nogach pojawiają się drobne, rozszerzone naczynka, tzw. pajączki, to znak, że trzeba zacząć działać. Na skuteczność leczenia tej choroby...

 • Żylaki? Ćwicząc, możesz ich uniknąć

  Gdy na naszych nogach pojawiają się błękitne prześwity, to znak, że brakuje im ruchu, a żyłom uciskania przez pracujące mięśnie. Szybko to naprawmy!

 • Żylaki

  Prawdą jest, że my, kobiety, jesteśmy podatne na schorzenia kończyn dolnych, takie jak żylaki czy zakrzepica. Jest to spowodowane m.in. budową samych żył. Cienkie i delikatne ścianki mogą łatwo ulec(...) zmian hormonalnych (np. podczas ciąży). Niezależnie od tego, w jakim stanie są twoje nogi, możesz zapobiegać rozwojowi groźnych schorzeń. Co zawsze zalecają specjaliści Nawet jeśli na twoich nogach nie...

 • Nogi w ruch!

  Żylaki, w przeciwieństwie do pajączków, często ukrywają się głębiej pod skórą. Jedne i drugie są oznaką niewydolności żylnej, która dotyczy połowy polek. Ryzyko tej choroby zwiększają skłonności genetyczne, ciąże, nadwaga i siedzący tryb życia. Podpowiadamy, co z nimi zrobić.

 • Nie dopuść do zawału w nodze

  Odczuwasz ból podczas chodzenia? Przyczyną nie muszą być żylaki czy zwyrodnienia stawów. Tak też daje o sobie znać miażdżyca.

 • O czym świadczą skurcze w nogach

  ...się żylaki Wywołują skurcze odczuwane jako ból i napięcie w łydkach. Zwykle towarzyszy im uczucie ciężkości, wieczorem obrzęk kostek.  Rada: Wykonaj USG Doppler nóg - sprawdzi sprawność układu...

Wideo na temat: żylaki na nogach
 • Idealne i zdrowe nogi

  Praca biurowa, siedzący tryb życia, zaniedbania w ciąży - to wszystko sprzyja powstawaniu żylaków. Problem ten dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Kiedyś jedynym sposobem na walkę z żylakami były bolesne zabiegi. Teraz na pomoc przychodzi laser.

Dyskusje na temat: żylaki na nogach
 • Re: Żylaki na nogach

  A może warto pomyśleć o takich produktach http://www.cezmed.com.pl/wyroby-przeciwzylakowe na żylaki, z pewnością pomogą.

 • Re: Zatrzymaj żylaki

  jestem chudy, jem owoce i warzywa a żylaki mi się pojawiły na nogach jak kable .

 • Re: Żylaki na nogach

  Polecam zioła na żylaki i nie tylko tylko w wersji dla zapracowanych, czyli gotowe produkty. http://www.sklep.virde.pl/zdrowe-nogi-c-4.html?osCsid=768bc4029456c7b0eab0240075c5d87e

 • Re: Skutecznie leczymy żylaki

  Mam problem ze skórą naczynkową. Jeśli chodzi o żylaki, to póki co, odpukać w niemalowane nie ma jeszcze problemu, ale pajączki na nogach i popękane naczynka na twarzy to norma. Dlatego też zdecydowałam się na zabieg zamykania naczynek w Centrum Laseroterapii Neonia, w Krakowie. Efekty są świetne.

 • Re: Żylaki na nogach

  A czy ktoś z Was może polecić specjalistę z Poznania, który zajmuje się problemem żylaków? Potrzebuję kogoś pewnego!

 • Re: Żylaki. Jak ich uniknąć?

  W 1997 roku miałem opiercję chirurgicznego usunięcia żylaków na obydwu nogach . Czyli 22 lata temu . Operacje przeprowadzili lekarze we Wrocławiu w szpitalu na uli.Kamieńskiego i do dnia dzisiejszego nie ma nawet śladu po operacji i żylakach. Moja wdzięcznśc nie ma granic,mam nogi jak 18 latek a mam 68 lat .

 • Re: Żylaki na nogach

  A czy ktoś z Was może polecić specjalistę z Poznania, który zajmuje się problemem żylaków? Potrzebuję kogoś pewnego! Polecam dr Wojciecha Bućko! NAJLEPSZY, nie owija w bawełnę, stawia jasną sytuacje i naprawdę pomaga w przypadku uciążliwych żylaków.

 • Re: Żylaki. Jak ich uniknąć?

  Ja na poczatku miałam niebieskie żyly a z czasem zaczełam miec żylaki na nogach. Zadne maści ani tabletki nie pomagały, dopiero jak zdecydowałam sie pojść do flebologa i zpróbować zdiagnozowac jak da sie temu zapobiec i je usunąc. Udało sie otrzymałam pomoc w Klinice Flebologii w Warszawie. Miałam zabieg laseroterpii, naprawde warto zadbac o siebie.

 • Re: Żylaki na nogach

  Ja akurat nigdy jeszcze nie miałam, żeby żylaki mnie swędziały, ale wiem, że to się zdarza :) Wiesz, to czy powinnaś iść do lekarza, zależy od tego jakie te żylaki są i jak bardzo są Ci uporczywe....., jeśli bardzo i są w nieciekawym stanie, to lepiej iść do lekarza i wtedy będzie konieczność operacji, jeśli zaś nie jest, aż tak źle, to pozostaje zadbać o te powstałe i zapobiec reszcie :) Żylaki

 • Re: 6 rad, jak zapobiec żylakom

  Na żylaki polecam Varosin Forte Max . Testowałam tyle preparatów i tylko ten wykazał się taką skutecznością. Naprawdę cieszę się, że na niego trafiłam. Objawów i pierwszych pajączków na nogach pozbyłam się zaledwie w 2-3 tygodnie.