• Informacje na temat:

  żylaki leczenie domowe

Artykuły na temat: żylaki leczenie domowe
 • Skutecznie leczymy żylaki

  To nieprawda, że są problemem wyłącznie estetycznym. Żylaki to schorzenie, które wymaga leczenia. Im wcześniej o nim pomyślimy, tym będzie ono skuteczniejsze. Do wyboru jest wiele sprawdzonych metod.

 • Homeopatia - efekt placebo czy skuteczna metoda leczenia?

  ...sprawia, że bakterie uodporniają się na ich działanie, słabsze antybiotyki stają się nieskuteczne i musimy wprowadzać coraz cięższe leczenie. W dobie narastającej antybiotykooporności ważne jest, aby(...) się dobrać leczenie najlepsze dla pacjenta, nie tylko biorąc pod uwagę objawy charakterystyczne dla danej choroby, ale również obserwując, co różni tego pacjenta od innego chorego na tą samą chorobę. Bo...

 • Nowoczesne zabiegi na żylaki, ostrogi, halluksy

  Doraźnie ulgę przyniosą proste domowe zabiegi. Kiedy dolegliwości stają się uciążliwe, potrzebna może być interwencja ortopedy lub chirurga.

 • Ponad 30 proc. Polek ma żylaki!

  ...łagodzenia objawów dolegliwości. Co ciekawe, leczenie dolegliwości żylnych wśród Polek ciągle odbywa się poprzez stosowanie naturalnych metod jak np. okłady z kapusty, chłodne kąpiele czy układanie nóg na(...). - Liczne obowiązki zawodowe, takie jak występy sceniczne, gdzie muszę być "na obcasach", jak również codzienne obowiązki domowe często powodują u mnie bóle nóg. Ponieważ wiem, jak ważny dla kobiety...

 • Zadbaj o nogi nim nadejdzie lato

  Gdy nastają ciepłe dni, niechętnie odsłaniasz nogi i stopy? Zmień to. Większości kłopotów (żylaków, odcisków itp.) możesz się pozbyć, jeśli odpowiednio wcześnie rozpoczniesz leczenie.

 • "Krioterapia" domowa

  Krioterapia to coraz popularniejsze leczenie zimnem. Pod wpływem niskich temperatur organizm człowieka reaguje mobilizacją. Pobudzona zostaje naturalna ochrona immunologiczna, nieco rozleniwiona dobrymi warunkami życia, w cieple wspomaganym antybiotykami. Zabiegów dokonuje się w specjalnych komorach zimna lub miejscowo, zamrażając chore miejsce.

 • Co zrobić, by przyspieszyć gojenie się ran

  ...​Nie każda rana szybko się goi. Są i takie, które przez wiele tygodni jątrzą się. Problem ten wcale nie jest rzadki. Dotyczy wielu osób cierpiących m.in. na cukrzycę, żylaki lub odleżyny.

 • Hashimoto: Przewlekłe zapalenie tarczycy

  .... Inne: metodą Żenni można leczyć żylaki, zakrzepicę kończyn dolnych, reumatyzm i rwę kulszową, astmę i alergię, depresję, paradontozę, stany zapalne zatok.

 • Naturalnie wyleczymy wstydliwe dolegliwości

  Zwlekasz z pójściem do lekarza, bo się wstydzisz. Gdy objawy krępujących dolegliwości nie są zbyt uciążliwe, możesz złagodzić je, wykorzystując domowe sposoby.

 • Medycyna na czasie

  ...mogą skorzystać z nieinwazyjnych metod także u lekarza specjalisty. Jednym z takich zabiegów, wykonywanych w placówkach medycznych, np. w Certusie w Poznaniu, jest leczenie metodą laserową, bądź RF(...) objawy mogą się nasilić, a nasz organizm sam nie poradzi sobie w walce z infekcją. Wszystkie te domowe sposoby są świetnym rozwiązaniem profilaktycznym lub pomocniczym, ale nie samodzielnym środkiem...