• Informacje na temat:

  życie prywatne a zawodowe

Artykuły na temat: życie prywatne a zawodowe
 • Wypalenie zawodowe – czy można mu zapobiec?

  ..., jeśli chce pani dalej prowadzić firmę i pogodzić zawodowe zobowiązania z życiem rodzinnym. Na rynku jest z pewnością wielu dobrych fachowców, więc wysiłek włożony w znalezienie osoby profesjonalnej(...), nocami dochodzą prywatne dyżury. Pamiętam, że gdy niedawno trafiła mi się wolna sobota, zdałam sobie sprawę, jak rzadko bywam we własnym mieszkaniu. Bez przerwy jestem zmęczona, wysiada mi kręgosłup...

 • Zygzakiem przez życie

  Niezwykła rozmowa z Henrykiem Gołębiewskim, aktorem, awanturnikiem, gwiazdą kina młodzieżowego, odtwórcą głównej roli w kultowym filmie "Edi". Oto fascynujące życie pełne wzlotów i upadków, zdarzeń komicznych, niezwykłych, czasem tragicznych.

 • Życie o smaku kawy

  ...r. przyjechałam do Kolumbii.  Miałam tu spędzić kilka miesięcy, a mieszkam tu już od trzynastu lat i na pewno zostanę dłużej, choć biorąc pod uwagę moją naturę podróżnika nie wiem, czy na całe życie(...), decyzję o zamieszkaniu w Kolumbii podjęłam sama, uważając, że tak będzie łatwiej. Znałam język, miałam możliwość rozwoju zawodowego, dobrze czułam się w tutejszej kulturze. Nigdy nie żałowałam tej...

 • Ślad na całe życie

  Jeśli system nerwowy nie ulegnie chorobie, ani urazom, to - jeżeli człowiek zabił - ślad zostaje na całe życie. Tego nie da się wyrzucić, przestawić na inną półkę. On tkwi – mówi mgr Jacek Bieńkuński, specjalista od badań wariograficznych.

 • Ewa Gawryluk: Idę z uśmiechem przez życie

  ...!". Posłuchała pani tej rady? - Już dawno! I zapewniam - życie bez wszelkiej maści trucizn smakuje lepiej! No i ma szansę trwać dłużej, w zdrowiu i dobrej kondycji. Serdecznie życzę tego czytelniczkom...

 • Eric-Emmanuel Schmitt: Życie trzeba przeżyć, nie opowiadać

  ..., w którym żyje. Każdego poranka budzi się i z nadzieją, i z radością na przeżycie kolejnego dnia. Ja jestem dokładnie taki sam. - Augustin jest bardzo wrażliwy na nieszczęścia, które dzieją się(...). Czy w najbliższym czasie pokaże pan światu kolejną ze swoich skrytek? Mamy szansę poznać wkrótce nowego bohatera? - Później... Życie trzeba przeżyć, a nie opowiadać. Jestem pisarzem, który ma...

 • Anna Popek: Z uśmiechem przez życie

  W TVP jest dziś najjaśniejszą gwiazdą. W życiu miewa wzloty i upadki, a ostatnio coraz częściej dopada ją samotność. Gdzie szuka pocieszenia?

 • Jak zrównoważyć życie?

  ...drugie życie, poprzez zakupy w second handach.  Warto wybierać firmy, które zwracają uwagę na jakość produkcji i dobro pracownika. Można je znaleźć w bazie Ekonsument.pl/dobrezakupy - dodaje. Globalne(...) książeczkę czekową, nie pomyślałby w ten sposób. Na szczęście, odbyłem rozmowę z moim sąsiadem, która zmieniła moje życie na zawsze. Natychmiast usunąłem bałagan z naszego domu i życia. W rezultacie...

 • Karel Gott: Apetyt na życie

  Gdyby żył w Stanach Zjednoczonych, miałby status gwiazdy jak Elvis Presley. Karel Gott, największy idol Czechów, toczy dziś walkę o życie.

 • Lepsze życie po rozstaniu

  Dostają nowe propozycje zawodowe, bardziej o siebie dbają, mają ciekawe życie towarzyskie. Gwiazdy udowadniają, że pożegnanie z ukochanym to nie koniec świata.

Wideo na temat: życie prywatne a zawodowe
 • Aleksandra Szwed: Mam 20 lat wprawy w łączeniu obowiązków zawodowych i prywatnych

  zawdzięczamy swoim dzieciom - zdradziła. Warto również dodać, że partner Oli jest trenerem personalnym, co ułatwia jej dbanie o idealną figurę. Aktorka opowiedziała również, jak udaje jej się łączyć życie zawodowe z obowiązkami zawodowymi. (Źródło: WideoPortal/ x-news)

 • Roma Gąsiorowska spełniła zawodowe marzenie

  Roma Gąsiorowska to pomysłodawczyni projektu "W-arte! Impro Show". - Spektakl nie ma scenariusza - zdradziła aktorka w "Dzień Dobry TVN". - Temat jest taki, na który ma ochotę publiczność - dodała. Jak łączy swoje życie zawodowe z prywatnym? - Moja ambicja jest moim motorem działania - podkreśliła Gąsiorowska. Czy mąż Michał Żurawski wspiera ją w tym, co robi? (x-news)

 • Czego show-biznes nauczył Grzegorza Hyżego? "Na pewne tematy konsekwentnie nie rozmawiam"

  Grzegorz Hyży odwiedził kawalerkę Łukasza Jakóbiaka. Wokalista zdradził czego nauczył go show-biznes. - Przede wszystkim ostrożności, jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi. Oddzielam życie zawodowe od prywatnego i na pewne tematy konsekwentnie nie rozmawiam - powiedział muzyk. (x-news)

Dyskusje na temat: życie prywatne a zawodowe
 • Re: Czy wypada zaprosić szefa na wesele?

  Jeżeli nie utrzymujesz z nim pozasłużbowych relacji np. nie jet przyjacielem rodziny lub nie znacie się sprzed pracy tam to nie polecam. Jakk ktoś wyżej napisał - życie prywatne - mur - życie zawodowe.

 • Re: Soszyńska: Jest bardzo duży odzew na mojego bloga

  Nie czytam blogów żadnych "szafiarek" bo mnie nie interesują ani co myślą o modzie, ani ich życie zawodowe, ani życie prywatne.

 • Re: Anna Lewandowska o ciąży

  ''Prosimy Was o cierpliwość, wszystko w swoim czasie'' A kto jest taki zniecierpliwiony, bo ja na pewno nie co mnie obchodzi wasze życie prywatne jak również zawodowe. Niestety pępkiem świata nie jesteście zwykli śmiertelnicy któzi polizali trochę więcej luksusu i tyle.

 • Re: Macierzyństwo? To nie dla mnie

  Kariera, awans, spełnienie zawodowe, życie prywatne poświęcone firmie i najlepsze lata. Wyzwania i nagle niepotrzebna, odsunięta lub wręcz zwolniona. Wszystko było i przeminęło za sprawą decyzji osób trzecich. Pustka. Dzieci jednak lepsze, bo własne i nawet jak są daleko, skłócone z rodzicami to i tak są i niosą schedę dalej. Nasza była firma czy korporacja już nie jest nasza. Wybór...?

 • Re: Jak rozwiązywać konflikty w pracy

  Najlepiej się w nic nie mieszać. Dobrze jest również nie opowiadać zbytnio o sobie i o swoich sekretach - życie prywatne a życie zawodowe powinny być całkowicie od siebie oddalone. Dobry jest artykuł na tipach jak radzić sobie z toksycznymi współpracownikami - wiele dobrych porad.

 • Re: Nie jestem do wzięcia

  Martyna Wojciechowska, dziennikarka i podróżniczka, interesuje wszystkich nie tylko z uwagi na swoje osiągnięcia zawodowe, ale też na życie prywatne. Jej ostatnim przyjacielem był miliarder Leszek Czarnecki - jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. Mimo, że Czarnecki ma żonę i dzieci, to spędzał wiele czasu z Martyną – byli parą przez cztery lata. Połączyła ich wspólna pasja do sportów

 • Żal, żal, żal...

  Kochani, jeśli piszecie pod wplywem emocji to napiszcie co macie napisać i odczekajcie 15 minut nie wysylając tego. Postawcie sie w sytuacji zdradzanej żony. Kobieta opiekuje się dziećmi odkładając na bok swoje życie prywatne i zawodowe a jej mąż wzamian zdradza ja z kim popadnie. Kobieta sie poświęca i mąż tak jej się odwdzięcza? Jeżeli piszecie, że to ich sprawa i nas to nie powinno obchodzić

 • Mundurki ministra Romana a samoocena

  potrafią być okrutne). Dzieciaki stłamszone przez bogatszych kolegów mają bardzo niską samoocene która to wpływa na całe zycie tak prywatne ("bo przecież te ładne dziewczyny są dla bogatych nie ma sensu zebym ją zaczepiał tylko sie ośmiesze")jak i zawodowe ("nie mam po co iść na rozmowe o ta prace i tak bym sie nie dostał"). Ja uważam ze nawet jeśli komuś kogo sie nie lubi zdarzy sie "wypadek przy

 • Re: Kłopoty z dziewczynami

  Okazuje się że rzadko który aktor rozumie swój stan i myśli że może mieć życie prywatne ,bo poświęcając tak dużo aktorstwu zwykle niewiele zostaje na zbudowanie normalnej relacji, dlatego aktorzy mają tylko życie zawodowe a cała reszta zawsze będzie tylko odskocznią naprawdę pora to wiedzieć i nie zawracać głowy normalnym ludziom.

 • Re: Mądra i niedoceniana jak Polka

  życie prywatne kobiet to ich prywatna sprawa... nie wyciągaj brudów z kosza na bieliznę w łazience i nie wkładaj ich w sprawy zawodowe... nikogo w pracy one na pewno nie interesują, a tym bardziej szefa nie obchodzi to, że po pracy lubisz sobie jeszcze poprasować czy dzieciaka poniańczyć...