• Informacje na temat:

  życie prywatne a zawodowe

Artykuły na temat: życie prywatne a zawodowe
 • Wypalenie zawodowe – czy można mu zapobiec?

  ..., jeśli chce pani dalej prowadzić firmę i pogodzić zawodowe zobowiązania z życiem rodzinnym. Na rynku jest z pewnością wielu dobrych fachowców, więc wysiłek włożony w znalezienie osoby profesjonalnej(...), nocami dochodzą prywatne dyżury. Pamiętam, że gdy niedawno trafiła mi się wolna sobota, zdałam sobie sprawę, jak rzadko bywam we własnym mieszkaniu. Bez przerwy jestem zmęczona, wysiada mi kręgosłup...

 • Życie rodzinne Magdaleny Boczarskiej

  Mimo natłoku obowiązków zawodowych Magdalena Boczarska dba o swoją prywatną przestrzeń i rodzinę. Każdą wolną chwilę spędza razem ze swoim partnerem, aktorem...

 • Jak wygląda życie kobiety w Watykanie?

  Magdalena Wolińska-Riedi, jako jedna z nielicznych kobiet mieszkała w Watykanie przez kilkanaście lat. Jest pierwszą kobietą tłumaczem watykańskich sądów i pierwszą w historii korespondentką na co dzień tam żyjącą. Współrealizowała filmy i seriale o świecie za Spiżowa Bramą. Teraz, na łamach "Kobiety w Watykanie" opowiada, jak wygląda tam codzienne życie. Oto fragmenty książki.

 • Zygzakiem przez życie

  Niezwykła rozmowa z Henrykiem Gołębiewskim, aktorem, awanturnikiem, gwiazdą kina młodzieżowego, odtwórcą głównej roli w kultowym filmie "Edi". Oto fascynujące życie pełne wzlotów i upadków, zdarzeń komicznych, niezwykłych, czasem tragicznych.

 • Jak wrócić do aktywności zawodowej po urodzeniu dziecka?

  Dlaczego młode mamy mają problem, by wrócić na rynek pracy po urodzeniu dziecka? - Ograniczamy się z różnych powodów, nie wierzymy w siebie, boimy się krytyki, często nie mamy wsparcia w najbliższych - tłumaczy Anna Pająk, współzałożycielka i prezeska Zarządu Fundacji Skrzydła, wspierającej aktywizację kobiet na polskim rynku pracy.

 • Życie o smaku kawy

  ...r. przyjechałam do Kolumbii.  Miałam tu spędzić kilka miesięcy, a mieszkam tu już od trzynastu lat i na pewno zostanę dłużej, choć biorąc pod uwagę moją naturę podróżnika nie wiem, czy na całe życie(...), decyzję o zamieszkaniu w Kolumbii podjęłam sama, uważając, że tak będzie łatwiej. Znałam język, miałam możliwość rozwoju zawodowego, dobrze czułam się w tutejszej kulturze. Nigdy nie żałowałam tej...

 • Ślad na całe życie

  Jeśli system nerwowy nie ulegnie chorobie, ani urazom, to - jeżeli człowiek zabił - ślad zostaje na całe życie. Tego nie da się wyrzucić, przestawić na inną półkę. On tkwi – mówi mgr Jacek Bieńkuński, specjalista od badań wariograficznych.

 • Ewa Gawryluk: Idę z uśmiechem przez życie

  ...!". Posłuchała pani tej rady? - Już dawno! I zapewniam - życie bez wszelkiej maści trucizn smakuje lepiej! No i ma szansę trwać dłużej, w zdrowiu i dobrej kondycji. Serdecznie życzę tego czytelniczkom...

 • Eric-Emmanuel Schmitt: Życie trzeba przeżyć, nie opowiadać

  ..., w którym żyje. Każdego poranka budzi się i z nadzieją, i z radością na przeżycie kolejnego dnia. Ja jestem dokładnie taki sam. - Augustin jest bardzo wrażliwy na nieszczęścia, które dzieją się(...). Czy w najbliższym czasie pokaże pan światu kolejną ze swoich skrytek? Mamy szansę poznać wkrótce nowego bohatera? - Później... Życie trzeba przeżyć, a nie opowiadać. Jestem pisarzem, który ma...

 • Anna Popek: Z uśmiechem przez życie

  W TVP jest dziś najjaśniejszą gwiazdą. W życiu miewa wzloty i upadki, a ostatnio coraz częściej dopada ją samotność. Gdzie szuka pocieszenia?

Zdjęcia na temat: życie prywatne a zawodowe
Wideo na temat: życie prywatne a zawodowe
 • Anna Dereszowska: Trudno łączyć życie zawodowe z prywatnym

  Na premierze nowego spektaklu Teatru 6. piętro "Czechow żartuje" aktorka Anna Dereszowska opowiedziała o swoich występach na scenie. - To dla mnie duży wysiłek, ale niezwykle satysfakcjonujący - zaznaczyła i dodała, że nie przepada za bywaniem na tzw. ściankach. Aktorka wspomniała również, jak udaje jej się łączyć życie zawodowe z wychowywaniem kilkuletniej córki Leny.

 • Aleksandra Szwed: Mam 20 lat wprawy w łączeniu obowiązków zawodowych i prywatnych

  zawdzięczamy swoim dzieciom - zdradziła. Warto również dodać, że partner Oli jest trenerem personalnym, co ułatwia jej dbanie o idealną figurę. Aktorka opowiedziała również, jak udaje jej się łączyć życie zawodowe z obowiązkami zawodowymi. (Źródło: WideoPortal/ x-news)

 • Roma Gąsiorowska spełniła zawodowe marzenie

  Roma Gąsiorowska to pomysłodawczyni projektu "W-arte! Impro Show". - Spektakl nie ma scenariusza - zdradziła aktorka w "Dzień Dobry TVN". - Temat jest taki, na który ma ochotę publiczność - dodała. Jak łączy swoje życie zawodowe z prywatnym? - Moja ambicja jest moim motorem działania - podkreśliła Gąsiorowska. Czy mąż Michał Żurawski wspiera ją w tym, co robi? (x-news)

Dyskusje na temat: życie prywatne a zawodowe
 • Re: Czy wypada zaprosić szefa na wesele?

  Jeżeli nie utrzymujesz z nim pozasłużbowych relacji np. nie jet przyjacielem rodziny lub nie znacie się sprzed pracy tam to nie polecam. Jakk ktoś wyżej napisał - życie prywatne - mur - życie zawodowe.

 • Re: Donald Tusk pokazuje prywatne zdjęcia na Instagramie

  prawdziwy Polak, rodzina, spokój, ciekawe życie zawodowe, znajomość języków obcych jednym słowem spełniony facet !

 • Re: Gwiazdy, które nie wstydzą się wiary

  Ja uważam ,że dobrze jest jak człowiek kultury pielęgnuje w sobie wiarę w Boga ,bo Bóg to dobro, a dobro w człowieku determinuje całe jego życie i prywatne i zawodowe.

 • Re: Soszyńska: Jest bardzo duży odzew na mojego bloga

  Nie czytam blogów żadnych "szafiarek" bo mnie nie interesują ani co myślą o modzie, ani ich życie zawodowe, ani życie prywatne.

 • Re: Anna Lewandowska o ciąży

  ''Prosimy Was o cierpliwość, wszystko w swoim czasie'' A kto jest taki zniecierpliwiony, bo ja na pewno nie co mnie obchodzi wasze życie prywatne jak również zawodowe. Niestety pępkiem świata nie jesteście zwykli śmiertelnicy któzi polizali trochę więcej luksusu i tyle.

 • Re: Tam, za rogiem

  Bo po prostu nie radzi sobie Pani z wychowaniem dziecka i tyle w temacie. Radzę poczytać fachową literaturę na ten temat i się podszkolić. Sąsiedzi mają swoje życie prywatne i zawodowe i nie są skazani na ciągły płacz Pani dziecka. To jest męczące, zwłaszcza w nocy. Każdy chce się wyspać, nie słuchać wrzasków i ciągłego darcia się.

 • Re: Nakarm, naucz i puść wolno

  Moja mama była podobna do Twojej...wszystko wiedziala lepiej i twierdzila ze byla madrzejsza niz ja...zmarla 02 stycznia 2017..wciaz za nia płaczę..ale wiem ze ucieczka z domu wieku 20 lat byla najmądrzejszą decyzją w Moim życiu..skonczyłam studia , niezle ułożyłam sobie życie zawodowe,,gorzej prywatne... ale nie moglam inaczej...bardzo ja kochałam ...dalej kocham... ale dziecko musi miec prawo

 • Re: Anna Skura zostawiła córeczkę i bawi się na Bali?

  Super Mama i super Tata, jak dzidzia jest na Bali to fajnie, a jak została w domu to też fajnie. Nie widzę powodu aby, ze względu na pojawienie się dziecka, rujnować całe swoje prywatne i zawodowe życie. Z tego rodzą się same frustracje i rozpadają się całe rodziny, bo często osoba rezygnująca z dotychczasowego życia i poświęcająca się rodzinie, czuje się niedowartościowana i wykorzystywana, a po

 • Re: Piotr Bałtroczyk: Bez niej płakałbym nocą w poduszkę

  ? CV, artykułu w gazecie, opinii biegłych? Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak osobno: życie zawodowe, życie prywatne, życie osobiste, życie w domu, życie poza domem itd. itd. I wszystko ma związek z życiem osobistym, bo jeżeli tu masz poukładane, to reszta też jest ok. I odwrotnie. Więc nie będę się wypowiadać na temat który z panów jest bardziej żałosny, tylko mówię o tym, że zanim wytkniesz

 • Re: Macierzyństwo? To nie dla mnie

  Kariera, awans, spełnienie zawodowe, życie prywatne poświęcone firmie i najlepsze lata. Wyzwania i nagle niepotrzebna, odsunięta lub wręcz zwolniona. Wszystko było i przeminęło za sprawą decyzji osób trzecich. Pustka. Dzieci jednak lepsze, bo własne i nawet jak są daleko, skłócone z rodzicami to i tak są i niosą schedę dalej. Nasza była firma czy korporacja już nie jest nasza. Wybór...?