• Informacje na temat:

  życie prywatne

Artykuły na temat: życie prywatne
 • Gwiazdy prywatnie

  ...każdy ma dostęp do tak prywatnej sfery życia gwiazd. Dziennikarce Uli Chincz, jako jednej z nielicznych, udało się namówić znanych i lubianych na spotkanie w ich domach. Osoby z pierwszych stron gazet(...) i Karolina Korwin-Piotrowska. Jak wygląda ich prawdziwe życie? TVN Style poniedziałek, 22;25, od 16 października...

 • Czy to nie jest zbyt prywatne?

  To bardzo osobiste historie: że jestem chora, że moje dziecko ma autyzm, albo że niedawno ważyłam ponad dwa razy tyle. Po co tak intymne sprawy opowiadać światu? Ania, Adrianna i Marta przez internet postanowiły dzielić się swoim życiem z innymi. Bo uważają, że ma to głęboki sens.

 • "Celebryci z tamtych lat. Prywatne życie wielkich gwiazd PRL"

  ...z nich nigdy dotąd nie była jeszcze publikowana! O autorce Aleksandra Szarłat, autorka głośnej książki "Prezenterki. Tele PRL", powraca z "Celebrytami z tamtych lat. Prywatne życie wielkich gwiazd PRL(...) z tamtych lat. Prywatne Ŝycie wielkich gwiazd PRL" Aleksandra Szarłat. Premiera 28 sierpnia. Wydawnictwo Znak.

 • Jak zmieniłam swoje życie

  .... Po głośnym rozstaniu z Piotrem Grabowskim (48), postanowiła chronić swoje życie prywatne. O nowym partnerze, Danielu Duniaku (31) opowiada rzadko. Nam zdradza, że jest dla niej dużym wsparciem(...) sama bym dała radę, to jednak odpuszczam. Ładnych parę lat zajęło mi zrozumienie, a następnie wprowadzenie tej mądrości w życie", mówi ze śmiechem. Pytana o plany na przyszłość odpowiada: "Mieliśmy...

 • Zayn Malik wyda wkrótce album ze zdjęciami dokumentującymi jego życie

  Twórca hitu "Pillowtalk" stworzył album, który przybliży ludziom jak wygląda życie osoby, która znalazła się na pierwszych miejscach list przebojów.

 • Karel Gott: Apetyt na życie

  Gdyby żył w Stanach Zjednoczonych, miałby status gwiazdy jak Elvis Presley. Karel Gott, największy idol Czechów, toczy dziś walkę o życie.

 • Violetta Villas: Całe życie marzyła o wielkiej miłości

  ...romantyczne piosenki, jednak życie prywatne nie układało się jej najlepiej. Za mąż wyszła w wieku zaledwie 17 lat, za starszego o 4 lata porucznika wojsk pogranicza, Piotra Gospodarka. Ich syn, Krzysztof...

 • Zygzakiem przez życie

  Niezwykła rozmowa z Henrykiem Gołębiewskim, aktorem, awanturnikiem, gwiazdą kina młodzieżowego, odtwórcą głównej roli w kultowym filmie "Edi". Oto fascynujące życie pełne wzlotów i upadków, zdarzeń komicznych, niezwykłych, czasem tragicznych.

 • Agnieszka Osiecka: Życie jest balem

  .... Prywatne życie wielkich gwiazd PRL"(...) mniej szczera niż przeciętnie. Jest intensywna w obcowaniu z ludźmi. Życie towarzyskie też wymaga zdolności, obmyślania i fachowej inscenizacji"- zauważa wyjątkowo niezłośliwy Jerzy Urban. Gości...

 • Piotr Kraśko: Nowe życie

  Publicznej, z której odszedł w styczniu zeszłego roku. Jest zachwycony prowadzeniem programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Ma teraz więcej luzu, i... spodobało mu się życie celebryty. Podobnie, jak robią to inne gwiazdy i gwiazdki, chętnie pokazuje swój dom i na bieżąco informuje, co się u niego dzieje. Życie na pokaz Jeszcze do niedawna Kraśko stronił od portali społecznościowych i nie rozumiał...

Wideo na temat: życie prywatne
 • Teraz jest czas na moje życie prywatne

  Źródło: przeAmbitni.pl Dostawca: x-news

 • Jude Law i jego skomplikowane życie uczuciowe

  Jak wygląda życie prywatne Jude'a Law? - Ma 45 lat i wcale sobie życia nie ułożył, chociaż ma piątkę dzieci - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" dziennikarka Anna Wendzikowska. Jak wyglądał związek aktora z aktorką Sienną Miller?

 • Dlaczego Agnieszka Dygant nie opowiada o życiu prywatnym?

  się nic do powiedzenia, a życie odbywa się jednak poza pracą - dodała. Co skłoniło ją do wywiadu o życiu prywatnym? - Jeżeli się trochę poprzebywa z ludźmi, z dzieckiem, jeżeli przez chwilę znowu ma się normalne życie i problemy, to też ma się przemyślenia - podkreśliła.

Dyskusje na temat: życie prywatne
 • Re: Całe życie na facebooku

  Niestety, ludzie zostali trochę ogłupieni przez takie portale społecznościowe pokroju Facebook'a. Tak jak już wiele osób tu pisało, wstawiają nawet te najbardziej prywatne zdjęcia. A potem będą one tak krążyć po necie i mogą się dostać w niepowołane ręce. Psycholów nie brakuje. Trzeba się ze wszystkim liczyć i wszystkie czynniki brać pod uwagę.

 • Re: Maja Sablewska o swoim życiu prywatnym

  Kogo interesuje jej "życie prywatne" ?

 • Re: Paulina Młynarska - co o niej sądzicie?

  Nie interesuje mnie życie prywatne Pauliny Młynarskiej. Bulwersuje mnie natomiast wpisany jej zawód:dziennikarka.Jaka z niej dziennikarka jak ma podstawowe wykształcenie. Ta kobieta ma 45 lat, więc mogła się doszkolić. To, że miała 4 mężów z zagranicy, że zna zapewne języki obce, ze jest córką Młynarskiego...nie daje jej zgodnie z prawem używanie tytułu; dziennikarka.

 • Re: Maja Sablewska o swoim życiu prywatnym

  Jakie jest życie prywatne widać, tatuaże eksperymenty z twarzą i zębami, ogólnie brak samoakceptacji.

 • Re: Jak powiedzieć, że nie chcę zajmować się wnukami?

  wykorzystywana ani szantażowana.Teraz od 17 lat mieszkamy tam gdzie córka na osiedlu blisko kopalni na wsi,mamy do siebie rzut beretem.Mam męża od 49 lat.Nie pozwól córce dyrygować swoim życiem,Twój mąż zmarł ale Ty żyjesz i masz prawo ulozyć sobie życie,to wstyd żeby dziecko które urodziłaś, wychowałaś w ten sposób odnosiło się do Ciebie,Tym bardziej zacieśnij znajomość z tym panem jeśli uważasz że

 • Re: Maja Sablewska o swoim życiu prywatnym

  A czy ona ma jakieś życie prywatne ? Przypuszczam, że raczej słabo w tej dziedzinie, stara panna bez męża i dzieci i czym tu ma się chwalić?

 • Re: Czy wypada zaprosić szefa na wesele?

  Nigdy ! Trzeba umieć oddzielić życie prywatne od zawodowego. Potem co? Na Wigilie też szefa zaprosisz? Albo na urodziny?

 • Re: Donald Tusk pokazuje prywatne zdjęcia na Instagramie

  prawdziwy Polak, rodzina, spokój, ciekawe życie zawodowe, znajomość języków obcych jednym słowem spełniony facet !

 • Re: Sierpień miesiącem trzeźwości

  Skończyć z tą bzdurą, czas wakacji to spotkania z rodziną i znajomymi, dość tego wtrącania się w prywatne życie Polaków.

 • Re: Życie jak Rajd Dakar

  po co to babsko opowiada prywatne życie, kogo to obchodzi? na zdjęciu wygląda już staro bo jest stary, za kilka lat będzie leżał z trzęsącym ciałem koło młodej baby, już teraz jest stary a lat mu będzie przybywać, świat to jednaj kręci się koło dupy,kasy i władzy