• Informacje na temat:

  życie lozkowe

Artykuły na temat: życie lozkowe
 • "Następnego dnia rano": Pikantna komedia łóżkowa

  Najbliższe spektakle z udziałem aktorów zobaczymy: 25 lipca, g. 19.00 i 6 sierpnia, g. 19.00. Każdy z nas szuka miłości. Sposobów na to jak ją odnaleźć jest tyle, ile poszukujących. Jedni oddają się romantycznym porywom serca czekając na tę jedyną/jedynego; inni eksperymentują, beztrosko wprowadzając w życie metodę "prób i błędów". Ta druga zasada obarczona jest jednak pewnym ryzykiem...

 • Karel Gott: Apetyt na życie

  Gdyby żył w Stanach Zjednoczonych, miałby status gwiazdy jak Elvis Presley. Karel Gott, największy idol Czechów, toczy dziś walkę o życie.

 • ...      Całe życie noce lubiłam ;-) Jestem klasycznym przykładem sowy, rano nie ma co do mnie podchodzić bez siekiery, warczę gorzej od tej wiertary w...

 • Życie intymne - sztuka czułego dotyku

  Nigdy byś nie podejrzewała, jak bardzo pragną go mężczyźni! Wyrastają bowiem w przekonaniu, że domaganie się czułości odbiera im męskość i ośmiesza. Podpowiemy ci, jak wykorzystać moc dotyku na różnych etapach związku.

 • Nasze największe błędy łóżkowe

  Terapeuci zgodnie twierdzą, że ogromna część błędów, które czynią życie seksualne nudnym, leży po stronie nas, kobiet. Czas coś z tym zrobić.

 • Łóżkowe wspomnienia: mówić - nie mówić

  Właśnie zaczęliśmy "nowe życie" i próbujemy odciąć się od przeszłości. Ale "przeszłość" prędzej czy później do nas powróci. Pojawi się w rozmowach, zaczniemy porównywać, wartościować. Czy tak trzeba? I czy w ogóle o tym mówić? Mężczyźni wspominają zwykle swoje "byłe" w kategorii łóżkowych podbojów. Często przy tym koloryzują - przesadzają najczęściej z ich liczbą i stopniem uległości swoich...

 • 6 największych łóżkowych błędów kobiet

  Terapeuci twierdzą, że ogromna część błędów, które czynią wasze życie seksualne nudnym, leży po waszej stronie. Przeczytajcie zatem o sześciu powszechnych błędach, jakie kobiety popełniają w swoim(...) pożądania. "Trzymanie się dawnych ról seksualnych nie sprawi, że będziecie mieli udane życie seksualne" - mówi dr. Ruth Westheimer, terapeutka i profesor na Uniwersytecie w Nowym Jorku. "Mężczyźni są...

 • Z fajtłapą przez życie

  Jeśli w związku jedna osoba przejmuje większość odpowiedzialności, a druga robi tylko to, co musi, to pojawia się również pewna dysproporcja w podziale władzy. Bo rzadko pamiętamy o tym, że im więcej bierzemy odpowiedzialności, tym większą władzę mamy. W takich konfiguracjach mężczyźni mogą czuć się słabsi i mniej męscy.

 • Cztery powody, dla których warto uprawiać seks po 40.!

  Okres menopauzy nie sprzyja łóżkowym igraszkom. Tymczasem naukowcy zgodnie przyznają, że udane życie seksualne pomaga łagodzić przykre dolegliwości związane z przekwitaniem, wpływa na atrakcyjny wygląd i koi zszargane hormonami nerwy.

 • Czas pomyśleć o sobie...

  ...pięćdziesiątkę. Pewnego dnia przyjaciółka podzieliła się ze mną pomysłem i od tego czasu nie bardzo wiem, jak się zachować. Jej mąż przeszedł zawał i od tamtej pory ich współżycie już całkiem ustało(...), a ona, że całe życie podporządkowywała się humorom męża, a teraz ma dosyć. Nie wiem, jak mam się zachować. Starać się ją odwieść od tego zamiaru czy niech robi, co chce? Anna (53 l.)

Dyskusje na temat: życie lozkowe