• Informacje na temat:

  zwiększenie iq

Artykuły na temat: zwiększenie iq
 • Sposoby na zwiększenie motywacji do ćwiczeń

  Sezon zimowy dobiegł już końca, pora więc zacząć przygotowania do zbliżającego się urlopu. Pytanie tylko, jak się zmotywować, skoro na dworze nadal chłodno, a właściwie to nigdy ze sportem nie było ci po drodze.

 • Triki na zwiększenie pewności siebie

  Mając pewność siebie, łatwiej próbujemy nowych rzeczy, przyciągamy do siebie innych ludzi i czerpiemy radość z każdej chwili. Często jednak coś nie pozwala nam być w pełni zadowolonymi z siebie, usatysfakcjonowanymi i dlatego niepotrzebnie doszukujemy się w sobie wad i kompleksów. Przedstawiamy kilka metod, przy pomocy których możemy poprawić swoją samoocenę i poczuć się pewnymi siebie kobietami.

 • Zalecana minimalna ilość aktywności fizycznej powinna być zwiększona

  .... Naukowcy z USA i Australii przeprowadzili badania, które miały wskazać, jak zwiększenie tej minimalnej dawki ruchu może wpłynąć na zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób takich jak rak piersi, rak jelita...

 • Kolagenowe dopalacze. Trzy sposoby na zwiększenie produkcji kolagenu i młodszy wygląd

  Z każdym rokiem ubywa 1% kolagenu w skórze. To niestety nie internetowy fake news, ale mało optymistyczna rzeczywistość. Punktem kulminacyjnym jest menopauza, po niej produkcja kolagenu zwalnia do minimum, by koło sześćdziesiątki zatrzymać się całkowicie. Jak zatrzymać odliczanie do starości?

 • Triki gwiazd na zwiększenie objętości włosów

  Fryzura a la gwiazdy Hollywood? Zdrowo wyglądające, mocne włosy nie muszą być tylko marzeniem. Poznaj kilka wskazówek, które przywrócą objętość twojej fryzurze.

 • Co należy jeść, żeby zwiększyć ilość białka?

  ​Dobre źródło łatwo przyswajalnego białka stanowi chude mięso drobiowe, cielęcina, wieprzowina, wołowina, a także jajka. Dieta powinna również zawierać dużo roślin strączkowych: grochu, fasoli, cieciorki oraz soczewicy.

 • Jedzenie, który zwiększy... produkcję kolagenu!

  To białko, które działa na naszą skórę jak sprężynka: zapewnia jej elastyczność i jędrność. Gdy w organizmie z wiekiem go ubywa, warto dostarczyć sobie kolagen... z zewnątrz.

 • 7 sposobów jak zwiększyć przyszłą emeryturę

  Martwi cię prognoza niskich świadczeń z ZUS? Już dziś pomyśl o samodzielnym oszczędzaniu. Doradzimy, jak zrobić to z głową i… nie stracić!

 • Jak zwiększyć wchłanianie żelaza u chorych na anemię

  Ich dieta powinna obfitować w czerwone mięso oraz składniki odżywcze, które ułatwiają przyswajanie żelaza.

 • Jak zwiększyć tempo przemiany materii mając 50 lat

  Po pięćdziesiątym roku życia w organizmie kobiety zachodzą zmiany, które sprawiają, że zachowanie smukłej sylwetki staje się coraz trudniejsze. Zaczynamy tyć nawet bez zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych. To wina hormonów i spowolnienia metabolizmu. Wraz z upływem czasu zmiany te się nasilają. Nie jesteśmy jednak bezsilne, możemy zachować szczupłą sylwetkę, wymaga to jednak trochę więcej zaangażowania niż dwie dekady wcześniej.

Zdjęcia na temat: zwiększenie iq
Wideo na temat: zwiększenie iq
 • Jak zwiększyć objętość włosów?

  Styliści fryzur Robert Persiński i Ildar Mustakimov pokazali w "Dzień Dobry TVN" jak zwiększyć objętość włosów. Jakich kosmetyków można użyć?

 • Co jeść, by zwiększyć wydajność mózgu

  Okazuje się, że to co jemy ma ogromny wpływ na kondycję naszego mózgu. Prawidłowo ułożone menu sprzyja większej wydajności umysłowej. Jaki rodzaj pokarmu warto jeść? (TVP/x-news)

 • Tuning samochodu – czy to legalne?

  Lepsze osiągi samochodu za niewielką dopłatą to marzenie wielu kierowców. Chip tuning to elektroniczne zwiększenie mocy silnika samochodu, polega na wykorzystaniu rezerw, jakie zostawił producent. Ale czy to legalne? O to oraz inne sekrety tuningu zapytał Filip Nowobilski.

Dyskusje na temat: zwiększenie iq