• Informacje na temat:

  zwiększanie testosteronu

Artykuły na temat: zwiększanie testosteronu
 • Testosteron

  Twój partner stracił napęd do życia, ma nastroje depresyjne i nie interesuje go nawet seks? Być może winowajcą jest niski poziom testosteronu. O tym, jak niedobór tego hormonu zmienia życie mężczyzny i czy można temu zaradzić, z dr n. Med. Ewą Kempisty-Jeznach rozmawia Katarzyna Koper.

 • Twój testosteron

  ...te o szczupłej talii, krągłej pupie, pełnych udach - to cechy oznaczające, że organizm wytwarza prawidłową ilość testosteronu, a we krwi utrzymuje się wysokie stężenie kobiecych estrogenów. Skąd biorą się różnice w produkcji hormonów? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że poziom testosteronu jest dziedziczny, więc jeśli masz "chłopięcą" sylwetkę, najpewniej podobnie będzie wyglądała twoja córka...

 • Menopauza a testosteron

  Wbrew powszechnemu przekonaniu, kobiety nie powinny zrzucać na karb wieku przyrostu tkanki tłuszczowej na brzuchu w trakcie menopauzy. Prawdziwym winowajcą jest bowiem podwyższony poziom aktywnego testosteronu.

 • Menopauza a testosteron

  Wbrew powszechnemu przekonaniu, kobiety nie powinny zrzucać na karb wieku przyrostu tkanki tłuszczowej na brzuchu w trakcie menopauzy. Prawdziwym winowajcą jest bowiem podwyższony poziom aktywnego testosteronu.

 • ​Joga zwiększa satysfakcję z seksu

  ...testosteronu, męskiego hormonu płciowego, który mniejszych ilościach występuje także u kobiet. Czescy badacze przy użyciu EEG dowiedli zaś, że podczas niektórych ćwiczeń jogi mózg wykazuje podobną...

 • FAKTY i MITY o treningu siłowym dla kobiet

  Każda kobieta dba o siebie i chce dobrze wyglądać. Chce czuć się dobrze sama ze sobą, tryskać energią i być okazem zdrowia. Wbrew pozorom siłownia jest idealnym miejscem dla każdej kobiety, która chce poprawić wygląd albo po prostu być aktywną fizycznie. Trening siłowy pięknie rzeźbi ciało i zwiększa kondycję bez względu na wiek – korzyści z siłowni odczuje 18-latka i 65-latka!

 • Co pocałunek mówi o związku

  Dziś łatwiej o orgazm niż namiętny całus – alarmują seksuolodzy. Szkoda, bo on nie tylko rozpala zmysły, ale zwiększa przywiązanie. Gdy będziecie całować się częściej, wasze uczucie się umocni, a zadowolenie ze związku wzrośnie.

 • Co pocałunek mówi o związku?

  Dziś łatwiej o orgazm niż namiętny całus - alarmują seksuolodzy. Szkoda, bo pocałunek nie tylko rozpala zmysły, ale zwiększa przywiązanie. Gdy będziecie całować się częściej, wasze uczucie się umocni, a zadowolenie ze związku wzrośnie.

 • ​Nie lubię ćwiczyć

  ...poziom testosteronu, który zaburza gospodarkę hormonalną. Wniosek jest więc prosty. Jeśli ty nie pozwolisz swojemu ciału na odpoczynek i regenerację, ono nie pozwoli ci na kolejne treningi. Pamiętaj, że(...) korytarzach. Aby się zmotywować do aktywności spontanicznej, warto sprawić sobie krokomierz. Postaw sobie za cel zwiększanie liczby kroków i zapisuj postępy. Zalecenia: - Ruch powinien być częścią...

 • Gdy włosów jest coraz mniej

  Dlaczego włosy wypadają Aby zaradzić kłopotom, trzeba znaleźć ich przyczynę. Pomoże w tym trycholog. Na wizytę warto zabrać wyniki badań: morfologii, hormonów tarczycy (TSH) i płciowych: testosteronu, prolaktyny oraz progesteronu. Dwie doby przed wizytą nie należy myć głowy ani używać produktów do stylizacji. Trycholog najpierw przeprowadza wywiad, pyta np. o przebyte schorzenia i zażywane leki...