• Informacje na temat:

  zwiększanie testosteronu

Artykuły na temat: zwiększanie testosteronu
 • Testosteron

  Twój partner stracił napęd do życia, ma nastroje depresyjne i nie interesuje go nawet seks? Być może winowajcą jest niski poziom testosteronu. O tym, jak niedobór tego hormonu zmienia życie mężczyzny i czy można temu zaradzić, z dr n. Med. Ewą Kempisty-Jeznach rozmawia Katarzyna Koper.

 • Twój testosteron

  ...te o szczupłej talii, krągłej pupie, pełnych udach - to cechy oznaczające, że organizm wytwarza prawidłową ilość testosteronu, a we krwi utrzymuje się wysokie stężenie kobiecych estrogenów. Skąd biorą się różnice w produkcji hormonów? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że poziom testosteronu jest dziedziczny, więc jeśli masz "chłopięcą" sylwetkę, najpewniej podobnie będzie wyglądała twoja córka...

 • Menopauza a testosteron

  Wbrew powszechnemu przekonaniu, kobiety nie powinny zrzucać na karb wieku przyrostu tkanki tłuszczowej na brzuchu w trakcie menopauzy. Prawdziwym winowajcą jest bowiem podwyższony poziom aktywnego testosteronu.

 • Menopauza a testosteron

  Wbrew powszechnemu przekonaniu, kobiety nie powinny zrzucać na karb wieku przyrostu tkanki tłuszczowej na brzuchu w trakcie menopauzy. Prawdziwym winowajcą jest bowiem podwyższony poziom aktywnego testosteronu.

 • ​Joga zwiększa satysfakcję z seksu

  ...testosteronu, męskiego hormonu płciowego, który mniejszych ilościach występuje także u kobiet. Czescy badacze przy użyciu EEG dowiedli zaś, że podczas niektórych ćwiczeń jogi mózg wykazuje podobną...

 • FAKTY i MITY o treningu siłowym dla kobiet

  Każda kobieta dba o siebie i chce dobrze wyglądać. Chce czuć się dobrze sama ze sobą, tryskać energią i być okazem zdrowia. Wbrew pozorom siłownia jest idealnym miejscem dla każdej kobiety, która chce poprawić wygląd albo po prostu być aktywną fizycznie. Trening siłowy pięknie rzeźbi ciało i zwiększa kondycję bez względu na wiek – korzyści z siłowni odczuje 18-latka i 65-latka!

 • Co pocałunek mówi o związku

  Dziś łatwiej o orgazm niż namiętny całus – alarmują seksuolodzy. Szkoda, bo on nie tylko rozpala zmysły, ale zwiększa przywiązanie. Gdy będziecie całować się częściej, wasze uczucie się umocni, a zadowolenie ze związku wzrośnie.

 • Co pocałunek mówi o związku?

  Dziś łatwiej o orgazm niż namiętny całus - alarmują seksuolodzy. Szkoda, bo pocałunek nie tylko rozpala zmysły, ale zwiększa przywiązanie. Gdy będziecie całować się częściej, wasze uczucie się umocni, a zadowolenie ze związku wzrośnie.

 • Życie erotyczne? Nie tylko dla młodych

  ...podnosi poziom testosteronu. Niedobór tego pierwiastka może być przyczyną zmniejszonego popędu płciowego.  Dla ciebie dobra będzie jajecznica, bo jako źródło witaminy B6 reguluje poziom hormonów.  Arbuz(...) wytwarzania testosteronu i prawidłowej budowy jąder.  Ponieważ w czasie wytrysku mężczyźni tracą ponad połowę zgromadzonego w organizmie selenu, warto go regularnie uzupełniać.  Zacznij od deseru...

 • ​Nie lubię ćwiczyć

  ...poziom testosteronu, który zaburza gospodarkę hormonalną. Wniosek jest więc prosty. Jeśli ty nie pozwolisz swojemu ciału na odpoczynek i regenerację, ono nie pozwoli ci na kolejne treningi. Pamiętaj, że(...) korytarzach. Aby się zmotywować do aktywności spontanicznej, warto sprawić sobie krokomierz. Postaw sobie za cel zwiększanie liczby kroków i zapisuj postępy. Zalecenia: - Ruch powinien być częścią...