• Informacje na temat:

  związek na facebooku

Artykuły na temat: związek na facebooku
 • Fani "Rolnik szuka żony" insynuują związek Zbyszka i Moniki

  ...szczędził również komplementów na Facebooku koleżankom z programu. Mowa m.in. o 40-letniej Monice, kandydatce Piotrka. Pod jej zdjęciem rolnik napisał: "Na pewno będą komentarze, ale napiszę to PIĘKNIE Monika" (pis. org.). Wśród fanów nie zabrakło takich, którzy insynuowali związek. "A może to o tej Monice pan mówił?" - mogliśmy przeczytać. Podczas finałowego odcinka ani Zbigniew ani Monika nie...

 • Związek wysokiego ryzyka

  Hollywood. Choć nie należy do klasycznych przystojniaków, jak magnes przyciąga płeć piękną. Związek z takim mężczyzną jest wyzwaniem dla każdej kobiety. Partnerka Borysa, Kaja Śródka (26), nie wątpi w miłość aktora, ale puszczają jej nerwy, gdy widzi otaczający Borysa tłum kobiet. Odreagowuje m.in. na Facebooku, wyrzucając aktora z grona swoich znajomych, by za chwilę ponownie go przyjąć. Więcej...

 • Antonina Turnau jest w ciąży! Kondrat potwierdza

  Marek Kondrat zostanie ojcem. Aktor potwierdził informację na swoim Facebooku, prosząc o zachowanie prywatności.

 • Ojciec? Obecny!

  Kiedyś nie było go ranki i wieczory, a dzisiaj: karmi, przewija, bawi się, zamieszcza zdjęcia dzieci na Facebooku. Rewolucja. A jaka jest druga strona medalu? Taka, że zaangażowany tata często nie ma już czasu dla swojej partnerki. To nie jest dobre ani dla niego, ani dla niej, ani dla dziecka – mówi Michał Czernuszczyk, psycholog i terapeuta.

 • Zajście awaryjne

  Związek w kryzysie. Nie ma już zachwytu, romantycznych gestów, to, co kiedyś wzruszało, zaczyna irytować. Rozstanie? Terapia? A może... Anna i Edyta zaszły w ciążę, gdy wszystko wskazywało, że pomiędzy nimi i partnerami nie ma już miłości. Czy dziecko może wzmocnić zanikające uczucie? I czy można podjąć takie ryzyko?

 • Kocha, lubi... prześladuje

  Zaczyna się niewinnie. Tajemniczy SMS albo mail. Potem jakiś prezent, kwiaty. Ale, ale... Skąd mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam, wie, że lubię lewkonie? Jak to możliwe, że dawny znajomy komplementuje niebieską sukienkę, którą miałam dziś w pracy? Śledzi mnie, wchodzi na mój profil na Facebooku? Stalking, czyli uporczywe prześladowanie, to przestępstwo, które może zrujnować życie.

 • Robert Biedroń: Dobrze być sobą

  ...nominowany do Wiktora. Dziesiątki tysięcy ludzi popierają go na Facebooku. Ostatnio wystąpił publicznie ze swoim partnerem. „Mógłbym już umrzeć”, wyznaje. „Niech pan jeszcze tego nie robi”, prosi Jacek Szmidt.

 • Ani słowa o rozstaniu. Miłość kwitnie!

  W mediach rozpętała się prawdziwa burza. Pojawiły się doniesienia, że Anita Lipnicka (39) i John Porter (64) rozstali się i nie mieszkają już razem. Mówiono, że w ich długoletni związek wkradła się rutyna, a dawna namiętność wygasła. Podobno tych dwoje łączy już tylko córka Pola (8) i wspólne zainteresowania.

 • Czym jest smog i jak z nim walczyć?

  ...biorą się problemy z sercem, zawały, wylewy, nowotwory, udowodniony jest też ich związek z zachorowaniami na Alzheimera - wymienia Ewa Lutomska, wiceprezes Krakowskiego Alarmu Smogowego.

 • Mocniej kochać nie będę

  Zazdroszczą jej, że podobno bierze od życia, co chce. Mają jej za złe, że kusi, uwodzi, zdobywa. Anna Dereszowska niedawno zakończyła swój kilkuletni związek i po raz kolejny zaczyna nowe życie. Czy uda się jej w końcu uporać z własnymi demonami?

Dyskusje na temat: związek na facebooku
 • Re: Szpieguje swojego męża - jak z tym skończyć

  Chyba zawriowałaś! Związek bez zaufania nie masz na przetrwanie. Możesz już się z nim żeganać. Pomyślałaś jak on się będzie czuł jak się dowie o tym? A jak Ty byś się czuła? Pomyśl. Mam już dość cały czas sprawdzam jego telfon, mejla profil na Facebooku. Nie mam co podejrzewać, a jednak to robię... Skąd się to bierze? Jeszcze teraz on zmienia pracę. W nowej pracy będzie dużo młodych kobiet

 • Re: szukam pomocy w temacie rehabilitacji

  Racja, że lekarze próbują wyleczyć, ale czy to ma jakiś związek z tym, co ja napisałam? Nie pisałam przecież, że np. przez ten profil na facebooku ktoś Cię wyleczy, tylko POMOŻE postawić jakąś diagnozę, zaleci ćwiczenia, ewentualnie skieruje do lekarza odpowiedniej specjalizacji. Jednak fachowiec nawet przez internet może udzielić wskazówek, które mogą nam pomóc:) Sama mam kolegę, który studiuje

 • Re: WIDMO jego byłej- co z tym fantem zrobić ?

  ... doprowadza mnie do szału! Mój facet nie umie zapomnieć o swojej byłej. Minęło już 3 lata odkąd się rozstali, a on po obejrzeniu jej fotek na facebooku nieustannie o niej gada! Nie może się(...), szanujemy i jest ok. Ale jedna taka ma na moim punkcie obsesję. Kompletnie nie wiem czemu, bo skoro lata temu mój związek z jej obecnym mężem nie wypalił, to niby czemu teraz miałoby się coś zmienić

 • Re: Kochanie, zbyt dużo ode mnie wymagasz

  Po pierwsze opisałem głównie związek bezdzietny, bo w takim aktualnie jestem. Po drugie mam znajomych i znajome, co to tak narzekają na facetów że nic nie robią i nie pomagają. A same są tak strasznie zajęte, że oglądają seriale i siedzą godzinami na facebooku i wielkie uciśnienie i skandal, że jak facet wraca z pracy to chciałby obiad zjeść. Ciekawe co by na to powiedziały ich matki czy babcie

 • Re: Przeprogramuj swój umysł na miłość. Jak zbudować szczęśliwy związek

  Nie obawiaj się, będzie bezpiecznie… Poznaj lepszą stronę życia i buduj udany związek. Więcej na sexgadzet. Podziel się z innymi na facebooku.

 • Re: Czym jest toksyczny związek?

  Pan socjolog stwierdził, że jego znajoma jest toksyczną osobą, a jako jeden z argumentów podał to, że nie ma znajomych na facebooku. Panie socjolog, facebook to jest fikcja, znajomi i przyjaciele wirtualni są fikcją i długość listy znajomych nie świadczy ani o tym, że oni rzeczywiście istnieją, ani że ich nie ma.