• Informacje na temat:

  zrywanie z dziewczyna

Artykuły na temat: zrywanie z dziewczyna
 • Pierwsza poległa dziewczyna

  Wiele z nich nie miało nawet 18 lat. Opatrywały rannych nie tylko w szpitalach polowych, ale bezpośrednio na linii frontu, pod gradem kul, od których wiele z nich zginęło. Przenosiły meldunki, zdobywały żywność, gasiły pożary – o bohaterskich dziewczynach, które brały udział w Powstaniu Warszawskim, opowiada Barbara Wachowicz.

 • Bieber zszokował fanów najnowszym wpisem. Oberwało się dziewczynom

  Na instagramie gwiazdora pojawiła się długa, emocjonalna notka.

 • Zagadka Kate

  Miła dziewczyna, która wżeniła się w rodzinę królewską i sprawnie poddaje się zaleceniom dworskiego protokołu, czy ambitna osobowość, która może jeszcze zmienić oblicze brytyjskiej monarchii? O Kate Middleton, żonie drugiego w kolejce brytyjskiego następcy tronu, mówi Marcia Moody, autorka jej biografii.

 • Khloe Kardashian spodziewa się dziecka?

  ..., że zostanie matką. W rozmowie z "X17 Online" źródło podało: - Khloé jest bardzo szczęśliwa. - Ciąża jest dla niej zaskoczeniem, szczególnie biorąc pod uwagę to, że była dziewczyna Tristana również(...) "naprawdę fajnym facetem". Opowiadając o związku swojej córki, Kris wyznała:  - Są uroczą parą. Ona dobrze się bawi, a on jest naprawdę fajnym facetem. Była dziewczyna Tristana - Jordan Craig - również...

 • Demony seksu

  Kolejna po "Seksbombach PRL-u" bogato ilustrowana opowieść Krzysztofa Tomasika o kinie, seksie i PRL-u snuta poprzez biografie gwiazd polskiego filmu.

 • Dziesięć dowodów na to, że marnujesz z nim swój cenny czas

  Spotykacie się już kilka miesięcy, a ty czujesz, że wasz związek wciąż stoi w miejscu? Zaczynasz tracić nadzieję na to, że spotkałaś księcia z bajki? Zanim pożegnasz się z nim na dobre, przeczytaj fragment książki "Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" i... zmień taktykę!

 • Fałszywe oskarżenia złamały jej karierę

  ...okrzykną je cudownym duetem K+K. Ale nim do tego dojdzie, Ewa ciężko pracuje na przyszły sukces. A życie jej nie oszczędza. Dziewczyna jest co prawda szybka, udowadnia to podczas Memoriału Kusocińskiego(...) Ewa. Polska oszalała. O dziewczynach rozpisywała się prasa, na treningi przychodziły setki ludzi. Dostojnicy partyjni i rządowi, na czele z premierem Józefem Cyrankiewiczem, oraz działacze sportowi...

 • Gotowa na wszystko

  Armaniego. Ja, skromna dziewczyna, stałam w pięknym ubraniu w świetle reflektorów, chodziłam w błysku fleszy po czerwonym dywanie. Myślałam: "serio ktoś widzi we mnie interesującą kobietę?". To karmiło...

 • Wuef? Po co się męczyć?

  Proszę pani, Julka od początku roku szkolnego wykręca się od lekcji wychowania fizycznego – powiedziała mi wychowawczyni po zebraniu. – Albo źle się czuje, albo nie ma stroju, a ostatnio pokazała zwolnienie niby to podpisane przez państwa. Proszę jakoś na nią wpłynąć.

 • Robert Górski: Potrafię tylko rozśmieszać

  "Mój wyuczony zawód to technik automatyk, ale to nic nie oznacza, ponieważ nic nie potrafię”, mówi nam lider Kabaretu Moralnego Niepokoju. Zdradza też, jak wychowuje syna, który chce iść w jego ślady.

Dyskusje na temat: zrywanie z dziewczyna
 • TO SAMO MAM TERAZ!PRZECZYTAJ!

  doskonale Cie rozumiem, moja sytuacja była dokladnie jak Twoja! 2 lata zwiazku, nagle problemy, zrywanie i wracanie, ja placze on "ucieka", tez sie modliłam o to, kochamy sie...wiesz co musisz zastanowic sie jaki jest powod problemu, bo u mnie to było wspolne mieszkanie - chyba troche zatracilismy osobista przestrzen i problemy sie juz posypaly...miej nadzieje i walcz jesli go kochasz! ale zajmij