• Informacje na temat:

  znaki zodiaku

Artykuły na temat: znaki zodiaku
 • NASA zaktualizowała Znaki Zodiaku?

  Interesuje was astrologia, horoskopy i Znaki Zodiaku? Jeśli tak, to czeka was spore zaskoczenie... Okazuje się, że wszystko, co dotychczas wiedzieliście o astrologii jest już nieaktualne!

 • Kto jest najgorszym kierowcą? To zależy od... znaku zodiaku

  Czy to, jak radzimy sobie za kierownicą ma związek z naszym znakiem zodiaku? Ci, którzy nie wierzą w horoskopy, prawdopodobnie popatrzą na ten tekst z przymrużeniem oka. Tymczasem serwis mfind.pl obliczył, jak znak zodiaku kierowcy ma się do liczby szkód, które przytrafiają mu się za kierownicą.

 • Jaki makijaż pasuje do twojego znaku zodiaku?

  Hosseini, stworzyła cykl makijażowych stylizacji, inspirowanych 12 znakami zodiaku. Każdy z makijaży oddaje charakter przypisywany osobom spod danego znaku i upodabnia modelkę do zwyczajowych personifikacji poszczególnych znaków. Mamy więc barana ze złotymi rogami, skorpiona, której wymyślna fryzura układa się w jadowity ogon oraz pannę w wianku na głowie. Znaki zwyczajowo związane z wodą, mają w swych...

 • Znak zodiaku Koziorożec

  Ten znak Zodiaku jest jednym z trzech znaków należących do żywiołu Ziemi razem z Bykiem oraz Panną.

 • Znak zodiaku - Lew

  Zanim ten znak zodiaku trafił do astrologii był on zwierzęciem mocy, atrybutem Bogini Matki w pradawnych kulturach Bliskiego Wschodu.

 • Dieta a znak zodiaku

  Jak twierdzą astrologowie, każdemu trygonowi powinny być podporządkowane inne zasady dietetyczne. Teoria ta jest oparta na specyficznych cechach metabolizmu, różnych w przypadku osób spod trygonu Wody, Ziemi, Powietrza czy Ognia.

 • Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Od dłuższego czasu myślisz o zakupie psa? W internecie całymi dniami oglądasz zdjęcia słodkich szczeniaków, ale nie wiesz, na jaką rasę się zdecydować? Pewnie nie sądziłeś, że twój znak zodiaku ma tutaj jakiekolwiek znaczenie. Dlatego właśnie przygotowałyśmy miniprzewodnik, który pomoże ci znaleźć idealnie pasującego do ciebie pupila.

 • Te znaki zodiaków tworzą najbardziej dobrane pary

  Data naszego urodzenia ma wielki wpływ na to, jacy jesteśmy i kogo upatrujemy sobie na życiowego partnera. Z wielu różnych kombinacji znaków zodiaku my wybraliśmy więc te połączenia, które gwarantują udany związek, dobre wspólne życie i ogień w sypialni. Jesteście wśród nich?

 • Znak zodiaku Skorpion

  Jest to znak przypisany żywiołowi wody. W Starożytności przyjęto, że planetą, która włada tym znakiem jest Mars, ale gdy odkryto w 1930 roku Plutona, astrologowie uznali, że jest on drugim władcą tego znaku.

 • Znak zodiaku: Waga

  ...i wykładać je na widoku, niż chować po szafkach. Ludzie tego znaku są ładni, przyciągają wzrok harmonią ruchów i gracją, elegancją i dobrymi manierami, to najlepiej ubrany i zadbany znak zodiaku...

Zdjęcia na temat: znaki zodiaku
Wideo na temat: znaki zodiaku
 • Kamienie szlachetne a znaki zodiaku

  Podobno każdemu znakowi zodiaku jest przypisany jakiś kamień. W "Dzień Dobry TVN" astrolog Merkurja Anna Grzywaczewska-Ciuciura powiedziała, jakie kamienie szlachetne są odpowiednie dla poszczególnych znaków. - Bursztyn jest idealny dla Bliźniąt - podkreśliła Grzywaczewska-Ciuciura. - Opsydion trochę zmiękczy serce Koziorożca - dodała. (DDTVN/X-news)

 • Czy NASA zmieniła znaki zodiaku?

  W internecie pojawiła się informacja, że NASA dodała nowy znak zodiaku. Czy jest to możliwe? Na ten temat wypowiedział się w "Dzień Dobry TVN" popularyzator nauki Karol Wójcicki. Jak udało mu się nabrać prowadzących program Kingę Rusin i Piotra Kraśkę? (DDTVN/x-news) Tu przeczytasz więcej na ten temat

 • Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?

  Ze znaków zodiaku można wyczytać nie tylko horoskop, ale również poszczególne cechy charakteru. Co mrocznego kryją w sobie, barany, wagi, panny lub ryby? O najgorszych cechach znaków zodiaku opowiedział w "Dzień Dobry TVN" numerolog Sylwester Chordecki. Dlaczego jego zdaniem Dorota Wellman i Marcin Prokop tak dobrze się dogadują? (Źródło: DDTVN/ x-news)

Dyskusje na temat: znaki zodiaku