• Informacje na temat:

  zmiana wycieraczek

Artykuły na temat: zmiana wycieraczek
 • Wrażenia z jazdy: SEAT Leon Sportourer ST CUPRA 370 Carbon

  ...zmiana biegów. Kierowca w pełni może skoncentrować się na tym, co najważniejsze, czyli jeździe. A ta w przypadku tego modelu jest samą przyjemnością. Wcześniej trzeba jednak przygotować Seata do jazdy...

 • Chcesz kupić samochód? Dowiedz się, na co zwracać uwagę

  ...opadów i automatycznie dostosowuje do tej sytuacji częstotliwość pracy wycieraczek przedniej szyby. Dużym zainteresowaniem wśród kobiet cieszy się wielofunkcyjna kierownica, która pozwala sterować...

 • Danuta Stenka. Kobiecość ponadczasowa

  .... Mam w sobie szczeniaka, który wypuszczony w nową przestrzeń, musi ją obwąchać. Nie wie, co go czeka tam, gdzie wciska swój ciekawski nochal, może być niebezpiecznie, ale to nie ma znaczenia. Zmiana...

 • Tak dobrze mieć sąsiada

  W jednym stali domu. Ona na górze, on na dole. Ona nie wadzi nikomu. On najdziksze wymyśla swawole. Hałasuje nocami. Karmi gołębie na swoim parapecie. Na balkonie rozpala grill. Źle parkuje auto. Wolnoć, Tomku, w swoim domku? Mediator radzi, jak poprowadzić negocjacje z uciążliwym sąsiadem. Skutecznie i szybko.

 • Kocha, lubi... prześladuje

  Zaczyna się niewinnie. Tajemniczy SMS albo mail. Potem jakiś prezent, kwiaty. Ale, ale... Skąd mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam, wie, że lubię lewkonie? Jak to możliwe, że dawny znajomy komplementuje niebieską sukienkę, którą miałam dziś w pracy? Śledzi mnie, wchodzi na mój profil na Facebooku? Stalking, czyli uporczywe prześladowanie, to przestępstwo, które może zrujnować życie.

 • Gram o szczęście

  ​Szukam czterolistnych koniczynek. Unikam czarnych kotów. I piątków trzynastego. Chcę być szczęśliwa. A nie jestem. Postanawiam więc porzucić sposoby magiczne i zdać się na naukowców. Przez tydzień będę sprawdzała, czy ich metody na osiągnięcie powodzenia w życiu działają.

 • Modna i... bezpieczna

  Kobieta za kierownicą patrzy w lusterko jedynie po to, by sprawdzić stan makijażu, a kolor auta jest dla niej najważniejszym aspektem branym pod uwagę przy zakupie samochodu... Bzdura! Kobiety wbrew powszechnej, krzywdzącej opinii prowadzą bezpiecznie i sprawnie, a przy okazji znacznie lepiej niż panowie dbają o samochód.

 • Danuta Stenka: Nie taka znowu grzeczna

  Pora na rozstanie z wizerunkiem „skrzywdzonej, poczciwej i dobrodusznej”. Bo w takich rolach najczęściej obsadzają ją jak dotąd reżyserzy. „A we mnie jest dużo kolorów, których jeszcze nie pokazałam”, mówi Danuta Stenka. W rozmowie z „Twoim STYLEM” opowiada, kiedy bywa czarnym charakterem i nieobliczalnym dla samej siebie „zwierzem”, dlaczego ma ochotę zagrać psychopatkę i jakie chodzą jej po głowie scenariusze alternatywne.