• Informacje na temat:

  zmiana lekarza

Artykuły na temat: zmiana lekarza
 • Lekarze błądzili, znalazła ratunek u wróżki

  ...wzrok. "Chodziłam od lekarza do lekarza. Ciągle tylko badania, zmiana terapii, inne lekarstwa. Nikt nie wiedział, czemu tak się czuję. Mówiono, że za dużo pracuję, mam zwolnić, pomyśleć o sobie(...) rozjaśniać. "Poszłam do lekarza i zażądałam przeprowadzenia kolejnych badań. Na kartce miałam zapisane, co muszę zrobić. Pani Małgorzata mi wszystko powiedziała. Po badaniach, ale jeszcze przed diagnozą...

 • Skuteczne odchudzanie według lekarza gwiazd

  Narażenie się na brak jedzenia wywołuje atak lęku popychający nas ku produktom słodkim lub tłustym, które uśmierzają ten niepokój, a w konsekwencji spowodują tycie. I tak oto kręci się błędne koło - pisze lekarz gwiazd, dr Frédéric Saldmann w książce "Twoje zdrowie w twoich rękach" i tłumaczy, jak się z niego uwolnić.

 • Lekarz ciała i duszy

  Mógł być pianistą, malarzem, a nawet księdzem. Zamiłowanie do tych zawodów sprytnie połączył w jedno i został… specem od medycyny estetycznej.

 • Zmiana stylu życia - najlepszym lekarstwem

  Lekarze powinni przepisywać pacjentom orzechy, oliwę z oliwek i warzywa - w myśl zasady lepiej zapobiegać niż leczyć - przyznaje kardiolog Aseem Malhotra. Dodaje, że najlepszym lekarstwem jest zmiana stylu życia.

 • Krzysztof Gojdź: Lekarz ciała i duszy

  Mógł być pianistą, malarzem, a nawet księdzem. Zamiłowanie do tych zawodów sprytnie połączył w jedno i został… specem od medycyny estetycznej.

 • Zmiana czasu na zimowy wpędza nas w depresję

  O tym, że mało kto z nas lubi zmianę czasu z letniego na zimowy - dobrze wiemy. Lekarze przekonują też, że w ogóle zmiany czasu, zakłócające nam zegar biologiczny, naszemu zdrowiu nie służą. Najnowsze wyniki badań naukowców z Aarhus University Hospital potwierdzają, że ta jesienna zmiana wielu z nas może wpędzić w depresję. Na łamach czasopisma "Epidemiology" pokazują, że w ich kraju taki efekt...

 • 5 zmian na ciele, których wstydzą się mężczyźni

  ...czerwone i swędzące krostki na twarzy, pojawiające się np. po goleniu to zmora wielu mężczyzn. Zmiana jest efektem wrastających włosków. Dziś medycyna oferuje nam kilka sposobów poradzenia sobie z problemem(...) znacznie zmniejsza ryzyko wrastania włosków - podpowiada. 5. Trądzik Wrastające włosy to nie jedyna zmiana skórna na twarzy powodująca kompleksy u mężczyzn. Zmorą jest trądzik.  Po okresie dojrzewania...

 • Nie tylko ograniczanie wydatków pozwala odłożyć trochę pieniędzy. Dzięki prostym zabiegom można łatwo zaoszczędzić ok. 550 zł.

 • Odszkodowanie za błąd lekarza

  Można dochodzić swych praw na drodze sądowej. Procesy cywilne są jednak kosztowne i trwają długo.

 • Wielka zmiana

  ...pozostało mi nic innego, jak pojechać do lekarza i upewnić się, że nie ulegliśmy zbiorowej halucynacji. Przez kilka dni dzielących mnie od wizyty cieszyłam się, ale i bałam tej radości. A jeśli jest(...). Szpital. Przerażona, kazałam mężowi wezwać lekarza. Była niedziela, córcia miała 6 dni. Lekarka przyjechała, zbadała dzidzię, obejrzała pieluszkę, popatrzyła na nas z politowaniem i spytała, co ostatnio...

Zdjęcia na temat: zmiana lekarza
Wideo na temat: zmiana lekarza
 • Krzysztof Gojdź: Jestem przeciwny zmianom rysów twarzy

  Krzysztof Gojdź zdradził, co najczęściej poprawiają sobie gwiazdy. - Chcą mieć lepszą skórę, uzupełnianie policzków, uzupełnianie ust. Ja zawsze przekonuję moje pacjentki, żeby nie zmieniały rysów twarzy - podsumował lekarz. (Agencja TVN/x-news)

 • Ronnie Wood walczy z rakiem płuc

  regularne kontrole u lekarza.

 • Dlaczego niektórzy tak silnie odczuwają zmiany pogody?

  Wiele osób uskarża się na bóle głowy przy zmianie ciśnienia, dużym wietrze, czy wysokiej temperaturze powietrza. Lekarz rodzinny dr Michał Sutkowski wyjaśnił, jaka jest zależność między pogodą a naszym samopoczuciem. W jakich miesiącach jest najwięcej zawałów serca? Jak poradzić sobie z przesileniem jesienno-zimowym? - Powinniśmy więcej spać, więcej się ruszać i zdrowo się odżywiać - powiedział Sutkowski. (DDTVN/X-news)

Dyskusje na temat: zmiana lekarza
 • Torbiel na nerce bez leczenia

  Byłam ostatnio na wizycie u lekarza, który podczas badania USG wykrył u mnie torbiel na nerce. Przejęłam się tym, bo jakoś mi się zawsze źle te torbiele kojarzą, boję się że to może być jakaś zmiana nowotworowa... Zdziwiłam się, bo lekarz nie zalecił żadnego leczenia. Czy torbiel na nerce nie wymaga leczenia? Teoretycznie nic mnie nie boli, ale jednak mam teraz pewne obawy. Do kontroli mam iść

 • Re: Trądzik: Dokuczliwych krostek można się pozbyć

  Nie idziemy do lekarza tylko idziemy do dietetyka. Zmiana jedzenia pomoże lekarstwa tylko szkodzą. polecam.

 • Re: Wstrząśnienie mózgu

  , później zaczęło się poprawiać stopniowo. Co ciekawe zmiana przyszła nagle, po kilku tygodniach obudziłem się i poczułem różnicę, że ogólnie czuję się lepiej, moja głowa nie jest już ciężka jak(...), czuję do dziś że nie jestem tą samą osobą, którą byłem przed urazem głowy. Chodziłem z tym do lekarza rodzinnego, ale tylko mnie opieprzył TŁUMACZĄC ŻE TO WSZYSTKO NORMALNE PO URAZACH GŁOWY I POTRZEBA

 • Re: Tańsze leki: z przepisu lekarza i bez recepty

  przypadkiem zmiana diety, odżywianie dla mojego ciała i teraz po 2 latach jadania są efekty. Bez antybiot. bez sterydów bez hormonów mój organizm sam sobie radzi. Nie byłam od 2 lat chora a jak mnie zawiało zimą to miałam przeziębienie dosłownie jeden dzień bez leków bez lekarza przeszło bezboleśnie nie wiadomo jak i kiedy. Po przespaniu nocy i gorącej kąpieli minęło.

 • Re: nocna zmiana i jedzenie :/

  Ja proponuję zmienić dietę. Jeśli dieta jest konieczna i z konkretnych powodów zdrowotnych to trzeba trzymać się zaleceń lekarza. Jeśli tylko zbyt dużo kilogramów to proponuje dietę D.Dukana. Na tej diecie nie trzeba się głodzić ale trzeba trzymać rygor i wiedzieć wszystko o ewentualnych zagrożeniach. Samemu można piec chleb i jeść ile się chce.

 • Re: Gdy boli cię bark

  I co ... Idź do lekarza a on Ci Apap da? .... To nie leczenie, a nawet jak dostaniesz skierowanie na rehabilitację to i tak dopiero w przyszłym roku może się tam dostaniesz. PoPISowa dobra zmiana

 • Re: Cały czas chce mi się spać

  Po pierwsze wizyta u lekarza. Ale może więcej świeżego powietrza, ruchu, zmiana diety i nawyków żywieniowych - tez pomaga, szczególnie jesienią.

 • Re: Spirala antykoncepcyjna: Może to metoda dla ciebie

  To powiem Wam ze ja w takim razie zapytam lekarza przy najbliższej wizycie o wspomniany Levosert. Mysle ze po 6 latach przyjmowania tabletek własnie zmiana antykoncepcji jest wskazana.

 • Re: Wypadają mi włosy ratunku

  właśnie przyczyn może być sporo, ale jeśli borykasz się z ich wypadaniem przeczytaj sobie ten artykuł http://www.we-dwoje.pl/wypadanie;wlosow;lysienie;-;profilaktyka;i;zabiegi,artykul,30807.html porady w nim zawarte powinny ci pomóc, a jeśli zmiana trybu życia nie pomoże myślę, że warto byłoby się zgłosić do lekarza po poradę.

 • Re: Wylecz mięśniaki bez operacji

  Nic bez lekarza .A skąd wiadomo czy to mięśniak czy może coś innego. Każda taka zmiana musi być konsultowana z histopatologiem a dopiero potem można coś robić.