• Informacje na temat:

  zeszyty

Artykuły na temat: zeszyty
 • Wnuczek gania za Pokemonami. A co to?

  Szybko przekonałam się, że zainteresowanie Michała grą jest przesadne. Od córki dowiedziałam się, że zamiast jechać z nią po książki i zeszyty, cały dzień spędził biegając z telefonem po ulicach.

 • Wybrali szkołę dla syna

  Kolorowy tornister albo plecak, koniecznie z bohaterem najnowszej bajki, szkolne przybory i zeszyty. To tylko niektóre z pozycji na długiej liście zakupów Alicji Bachledy-Curuś (31).

 • ​On, Zośka Papużanka

  Jest taki sobie. Źle się uczy. Nie zadaje pytań. Gubi zeszyty, obgryza paznokcie. Nie spełni żadnych ambicji. Nie będzie nikim ważnym. Wszyscy się z niego śmieją. Jest jednym wielkim rozczarowaniem.

 • Dziś kobiety będą miał znaczący wpływ na Twoje poczynia. Zapragniesz być osobą, która również utożsamia w życiu wszystkie najepsze cechy. W Twoim zeszycie...

 • ...myślałam, że od jutra odpocznę. od tej książkowo-księgarnianej bieganiny. teraz mamy gorący okres. podręczniki, plecaki, zeszyty, etc. wczoraj mieliśmy...

 • Jesteście siostrami, nie rywalkami!

  ​Kiedy usłyszałam pisk mojej młodszej córki Janki, popędziłam do pokoju dziewczynek. Czterolatka siedziała na środku podłogi i szlochała. Dziesięcioletnia Zosia leżała na łóżku i coś pisała w zeszycie.

 • Ćwiczenia na płaski brzuch

  Żadnej aktywności fizycznej nie zaczynamy bez rozgrzania ciała. Natalia Gacka w "Zeszycie ćwiczeń" proponuje szybką, dynamiczną rozgrzewkę, opartą o bieg w miejscu, podskoki i przeskoki oraz krążenia rozgrzewające stawy. Jak prawidłowo wykonać ćwiczenia na brzuch? - Jeżeli wykonujesz ćwiczenia na brzuch i nie oddychasz, nie ma to największego sensu - powiedziała trenerka.

 • Wczoraj brat pojechał , a dziś od rana Elf robi porządek w biurku. Bardzo chce żebym jej kupiła nowe zeszyty, ale powiedziałam, że dopóki nie ma porządku...

 • Jak sfinansować wyprawkę szkolną?

  Dla większości rodzin wyprawka szkolna to spory wydatek. Trzeba kupić nie tylko podręczniki, ale także zeszyty, przybory do pisania, obuwie do szkoły, worek do przechowywania butów, strój do ćwiczeń na lekcje wychowania fizycznego i wiele innych przedmiotów.

 • Siódemka pik. Dzisiejsze rozmowy będą jeszcze dość hipotetyczne. Na bardziej zaawansowane musisz poczekać. Spróbuj się do nich przygotować tematycznie. Nowy rok szkolny już za pasem. Czas by zakupić książki i zeszyty dla swoich latorośli. Horoskop przygotowała wróżka Sybilla...

Zdjęcia na temat: zeszyty
Wideo na temat: zeszyty
 • Jak prawidłowo wykonać ćwiczenia na brzuch?

  Żadnej aktywności fizycznej nie zaczynamy bez rozgrzania ciała. Natalia Gacka w "Zeszycie ćwiczeń" proponuje szybką, dynamiczną rozgrzewkę, opartą o bieg w miejscu, podskoki i przeskoki oraz krążenia rozgrzewające stawy. Jak prawidłowo wykonać ćwiczenia na brzuch? - Jeżeli wykonujesz ćwiczenia na brzuch i nie oddychasz, nie ma to największego sensu - powiedziała trenerka. (źródło: TVN Meteo Active/x-news)

 • Natalia Gacka prezentuje ćwiczenia na płaski brzuch

  Żadnej aktywności fizycznej nie zaczynamy bez rozgrzania ciała. Natalia Gacka w "Zeszycie ćwiczeń" proponuje szybką, dynamiczną rozgrzewkę, opartą o bieg w miejscu, podskoki i przeskoki oraz krążenia rozgrzewające stawy. Jak prawidłowo wykonać ćwiczenia na brzuch? - Jeżeli wykonujesz ćwiczenia na brzuch i nie oddychasz, nie ma to największego sensu - powiedziała trenerka. (źródło: TVN Meteo Active/x-news)

Dyskusje na temat: zeszyty
 • Re: Pomysł na tort

  Fajny, uwielbiam torty zajadać. Wiem to bomba kalorii ale co zrobić. Dużo inspiracji znajduję w sieci, jest kilka dobrych blogów gdzie cukiernicy prezentują swe dzieła. Zerknij profil na fb Dekoracje Ciast, sporo podpowiedzi i fajne pomysły. Zerknęłam i rzeczywiście sporo istotnych podpowiedzi. Dla osób które dopiero zaczynają piec te zeszyty są idealne.

 • Re: Zobacz, jak bardzo zmieniła się Julia Wieniawa

  WIENIAWA, JUŻ PAŹDZIERNIK, WRACAMY DO SZKOŁY. TORNISTER I ZESZYTY ŁADNIE UŁOŻONE.

 • Re: Na co wydajecie najwięcej pieniędzy?

  stanowczo na jedzenie , potem idą rachunki za media , potem bieżące potrzeby - kosmetyki, ubrania itd tak reneedodała bym do tej listy wszystko co się wiąże ze szkoła dziecka raty raty w rachunkach, dziecko w bieżących - studnia bez dna to jest :) cześć brynka:) cześć słonko oj bez dna dokladnie na same książki do 4 kl dałam 400zł dołóż do tego zeszyty, strój gimnastyczny, opłaty we

 • Re: Męskie problemy w łóżku rujnują kobiecą seksualność

  To tak jak moja stara. Zeszyty wór smalcu, z którego wali na kilometr cebulą i brudnymi gaćmi

 • Re: Blogi o gotowaniu

  Niestety, ale nie wolno tu wklejać linków, dlatego nikt nie poda adresów blogów, które czyta regularnie i poleca... Ja bardzo często przeglądam takie blogi - są bardzo inspirujące, a przepisy opatrzone często pięknymi zdjęciami a co najważniejsze - sprawdzone! Blogi przypominają domowe zeszyty z przepisami, tyle że w formie elektronicznej i z przepisami :) Żadnych bzdurnych i absurdalnych

 • Re: Wstydliwe badania: Rozwiewamy wątpliwości

  Ulżyło ci szczylu. Kupiłeś już zeszyty, bo wakacje sie kończą.

 • Re: Ile razy może być ta "ostatnia szansa"?

  i zyją w wielkiej biedzie,a ojciec rodziny juz chla na umór.Pijakowi nigdy wierzyć nie należy.Starze dziecko całe wakacje pracowało [14 lat!] , aby sobie móc kupić książki i zeszyty do szkoły.

 • Re: Lekcje złości

  to przepisze dwa zeszyty proste jak budowa cepa

 • AIDS w Afryce

  szczepionkę osobom chorym jako terapię. Pokazuje cienkie zeszyty, które leżą przed nim. Mają zawierać historię wyleczonych z AIDS pacjentów, którzy przyjeżdżają do Kliniki Nadziei z całej Afryki. - Ja

 • Re: Mariusz Kałamaga wulgarnie do pani minister

  Zrozum ( ok ... przesadziłem ) pisowy trollu że tu chodzi o plecak DZIECKA ( bachora - ciekawe podejście...) w którym są zeszyty i książki potrzebne na lekcje które odbędą się w danym dniu. Chociaż nawet nie bo nie było butów , kanapki , czegoś do popicia i stroju na WF. Czytaj ze zrozumieniem ( taki żarcik w stosunku do wyborców dojnej zmiany)