• Informacje na temat:

  zerwanie z nalogiem

Artykuły na temat: zerwanie z nalogiem
 • Brad Pitt zerwał z nałogiem

  Brad Pitt przez wiele lat bezskutecznie próbował rzucić palenie. W końcu mu się udało. Aktor musiał przestać palić przed zdjęciami do filmu "Troja". Był do tego zmuszony, ponieważ przygotowania do roli obejmowały forsowny trening.

 • Jak zerwać z nałogiem i nie przytyć

  ...przyswojone. Znów wraca apetyt. Zerwanie z paleniem pociąga za sobą konieczność zmiany przyzwyczajeń, zajęcia czymś innym ręki sięgającej po papierosa. Niebezpieczeństwo tkwi w tym, że szukająca(...) pewne produkty ich substytutami. Nie ma mowy, żeby nakłonić palacza do stosowania ścisłej diety. Już samo zerwanie z nałogiem powoduje u niego frustrację, nie można więc jej zwiększać. Trzeba natomiast...

 • Palący problem

  Nawet 90 procent palaczy deklaruje, że chcieliby zerwać ze szkodliwym nałogiem, ale udaje się to nielicznym.

 • Spróbuj odzwyczaić się od cukru

  Uwielbiasz słodki smak, ale wiesz, ze przesadzasz z cukrem. Jedzenie cukru, poza szczególna dawką przyjemności, ma również wiele przykrych konsekwencji, jak choćby otyłość, z którą trudno walczyć. Jak zerwać z nałogiem jedzenia słodyczy, wyjaśnia specjalista dietetyk.

 • Jak się odzwyczaić od cukru?

  Cukier szybko dodaje energii i poprawia nastrój, ale tylko na krótką metę. Choć lista przykrych skutków nadużywania cukru jest długa i znana, to jednak niełatwo go odstawić. Dowiedz się, jak skutecznie zerwać ze słodkim nałogiem.

 • Tylko nie pal

  Już wkrótce nie będzie ich można palić w autobusie, na przystanku czy w restauracji. Czy to znaczy, że papierosy elektroniczne, które miały zastąpić tradycyjne i pomóc nam zerwać z nałogiem, są groźne dla zdrowia? Zapytaliśmy ekspertów.

 • Królowa Mieczy Dziś łatwiej odetniesz się od ludzi i sytuacji które Ci nie służyły. Dobry dzień na zerwanie z nałogiem lub pożegnanie toksycznej znajomości...

 • ​Palenie nie powinno być modą

  Papierosy, niestety, znowu stają się modne. Wracają do filmów i sesji zdjęciowych. Pali coraz więcej młodych kobiet. Dlatego lekarze przypominają: nałóg nie jest mniej szkodliwy niż kiedyś. Pojawiła się jednak nowa alternatywa. Czy oznacza koniec epidemii chorób?

 • Rzuć palenie – zyskasz zdrowie i górę pieniędzy!

  Palaczu, zastanawiałeś się kiedyś ile pieniędzy kosztuje Cię twój nałóg? Paląc paczkę papierosów dziennie w ciągu 50 lat z dymem puścisz blisko 300 tys. zł, czyli równowartość luksusowej limuzyny.

 • Królowa Mieczy Dziś łatwiej będzie coś kończyć niż zaczynać. Dobry dzień na zakończenie toksycznej znajomości, zerwanie z nałogiem lub uwolnienie się od...

Wideo na temat: zerwanie z nalogiem
 • Miley Cyrus wyznała, że jest czysta po odstawieniu marihuany

  Miley Cyrus powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Billboard", że od trzech tygodni jest czysta. Jak dotychczas to najdłuższy okres, jaki wytrzymała bez marihuany. Gwiazda postanowiła walczyć ze swoim nałogiem. Stwierdziła też, że zerwanie z nim wcale nie było dla niej takie trudne.

Dyskusje na temat: zerwanie z nalogiem
 • plastry Niquitin

  Witam . Dzis jest moj czwarty dzien walki z nalogiem. Palilam przez 4 lata ponad paczke dziennie.To jest okropne uzaleznienie , decyzje o zerwanie z nalogiem podjelam spontanicznie.Zaraz tego samego(...) samej sobie.Wiem, ze to dopiero poczatek ale bedzie dobrze. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i powodzenia w walce z nalogiem