• Informacje na temat:

  zerwal

Artykuły na temat: zerwal
Zdjęcia na temat: zerwal
Wideo na temat: zerwal
 • Charlize Theron zerwała zaręczyny

  Charlize Theron rzuciła Seana Penna! Zaledwie pół roku temu Sean Penn adoptował syna aktorki, a ich związek uchodził za idealny. Teraz mediami wstrząsnęła wieść o rozstaniu gwiazd.   Dlaczego 39-letnia piękność zerwała zaręczyny z 54-latkiem? Jak podaje magazyn "Hollywood Life" aktorka przyznała, że wciąż kocha Penna i uważa go za wyjątkowego człowieka, ale przytłoczył ją... swoją powagą.  Gwiazda dodała, że ogromnie szanuje swojego byłego pantera, jednak potrzebuje nieco oddechu. Czy to...

 • Amber Heard i Elon Musk znów zerwali

  Amber Heard i Elon Musk nie są już razem. Próba uratowania związku zakończyła się fiaskiem. Tym razem to miliarder stwierdził, że ta relacja nie ma sensu. Aktorka i biznesmen zapoczątkowali znajomość w 2016 roku. Do pierwszego rozstania doszło w wakacje następnego roku. Kilka miesięcy później znów przyłapano parę na czułościach. Wygląda jednak na to, że nie są sobie pisani.

 • Charlize Theron zerwała zaręczyny!

  Charlize Theron rzuciła Seana Penna! Zaledwie pół roku temu Sean Penn adoptował syna aktorki, a ich związek uchodził za idealny. Teraz mediami wstrząsnęła wieść o rozstaniu gwiazd.(Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: zerwal