• Informacje na temat:

  żelazko na pare

Artykuły na temat: żelazko na pare
 • Czyścimy żelazko

  Jeśli chcemy, żeby żelazko dłużej nam służyło, a ubrania, które nim prasujemy, wyglądały zawsze idealnie, zastosujmy kilka prostych sposobów.

 • Jak uratować żelazko ceramiczne?

  Jak się zabrać za czyszczenie, by nie uszkodzić gładkiej powierzchni? W sklepie chemicznym możesz kupić specjalną pastę do czyszczenia powłok ceramicznych albo użyć zwykłej sody oczyszczonej. Przygotuj gęstą pastę, dodając do niej troszkę wody. Rozgrzej żelazko, nastawiając na pierwszy stopień ciepła. Odłącz od kontaktu  i przetrzyj jego stopę ściereczką z sodową pastą. Zrób to ostrożnie, by nie...

 • Jak wyczyścić żelazko

  Jeśli chcemy, żeby żelazko dłużej nam służyło, a ubrania, które nim prasujemy, wyglądały zawsze idealnie, zastosujmy kilka prostych sposobów.

 • Wypadek przy prasowaniu? Niestety, spalonego ubrania uratować się nie da, ale żelazko tak.

 • Prasując trudno ustrzec się przed krótką chwilą nieuwagi. Dlatego gdy przypalimy żelazko, poczekajmy aż ostygnie a potem usuńmy zabrudzenie:

 • Zastanawiasz się, co wybrać? Generator pary (stacja), to specjalny rodzaj żelazka, które do prasowania wykorzystuje parę wodną wyrzucaną pod wysokim ciśnieniem (do 6,5 barów) – dzięki temu lepiej penetruje tkaniny i szybciej je wygładza. To idealne urządzenie dla osób, które dużo i często prasują. Jednak zajmuje więcej miejsca niż żelazko (waży ok. 5 kg...

 • Jak w odpowiedni sposób zadbać o żelazko

  ...zrobić, podłącz żelazko do prądu i naciśnij włącznik, który uruchomi generator pary, następnie poczekaj, aż żelazko się nagrzeje. Po upływie ok. 2 minut ponownie należy nacisnąć wyłącznik, by wyłączyć(...) żelazka Aby żelazko z zewnątrz znowu wyglądało jak nowe, przygotuj miękką szmatkę, ciepłą wodę i odrobinę płynu do mycia naczyń. Zamocz szmatkę w wodzie z dodatkiem płynu i przecieraj zewnętrzną część...

 • Generator pary Philips PerfectCare Elite Plus

  To nie jest zwykłe żelazko - to inteligentne żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Elite Plus. Inteligentny czujnik DynamiQ wykrywa, czy i w jaki sposób poruszasz żelazkiem oraz automatycznie aktywuje wytwarzanie pary, gdy wyczuwa ruch i samo wyłącza parę, gdy przestajesz prasować!

 • Deska do prasowania - satysfakcja użytkowania

  Prasowanie to zajęcie, które najczęściej nie należy do naszych ulubionych. A jego efekt w dużej mierze zależy od jakości posiadanego sprzętu. Myśląc o efektywnym prasowaniu pierwsza myślą jest żelazko.

 • ​Inteligentne prasowanie z generatorem pary Philips PerfectCare Elite Plus

  Philips PerfectCare Elite Plus to pierwsze inteligentne żelazko o najsilniejszym wyrzucie pary. Technologie zapewniające automatyczny wyrzut pary oraz brak regulacji temperatury i ryzyka przypalenia sprawiają, że nie musisz się o nic martwić - wszystko dzieje się automatycznie i jest bezpieczne dla prasowanych tkanin! Bez dodatkowych przycisków czy pokręteł.

Dyskusje na temat: żelazko na pare
 • Re: co dać na prezencik??

  ).Mozesz rowniez postawic na praktycznosc (reczniki, sztucce, itd.)Prezent z klasa kupisz w : Villa Italia, Vileroy & Boch czy Almi Decor. ile kasy jest w sam raz na pare Ostatnio byłam na weselu, przecietnie dawali 300 zł od pary.Biedniejsi kupowali prezenty, typu pościel,żelazko itp...Te prezenty były w cenie ponad 100 zł