• Informacje na temat:

  zdrowie dziecka

Artykuły na temat: zdrowie dziecka
 • Przyroda daje zdrowie

  Kontakt z naturą daje niemal same korzyści: poprawia samopoczucie, ale i zdrowie fizyczne, obniżając ryzyko śmierci z powodu chorób serca i nowotworów, pomaga lepiej rozwijać się dzieciom. Wykorzystaj jesień, by korzystać z dobrodziejstw natury – także w mieście.

 • Natalia Siwiec zadba o zdrowie dziecka

  Natalia Siwiec spodziewa się dziecka. Gwiazda ma już widoczny brzuszek i coraz trudniej jest jej go ukryć pod obszernymi tunikami. Mimo że celebrytka stara się nie komentować swojego stanu zdrowia i nie rozmawia z dziennikarzami o ciąży, dzięki kontraktom, które zawiera z firmami, wiemy, jak przygotowuje się na przyjście dziecka na świat. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie...

 • Zdrowie zębów a zdrowie całego organizmu

  Dobry stan zdrowia jamy ustnej to więcej niż ładny uśmiech. Jama ustna jest niczym brama do reszty organizmu, dlatego zdrowie zębów ma wpływ na nasz ogólny stan zdrowia.

 • „Zdrowie Kobiety”

  Wydawnictwo Medical Media Solutions dedykuje czytelniczkom kolejną edycję projektu "Zdrowie Kobiety", która ukazuje się 23 października. W Rzeczpospolitej znajdziesz artykuły na temat jak Polki troszczą się o swoje zdrowie i urodę, kondycję (sport) i odżywianie. Partnerem medialnym kampanii został Styl.pl.

 • Kochaj na zdrowie

  ...​Gdy seks jest udany, poprawia nastrój, odporność, pracę serca. To dobrze, że Polki chcą się cieszyć nim coraz dłużej. Ale żeby tak było, powinnyśmy również zadbać o zdrowie intymne. Kiedy i na co zwrócić uwagę? Pytamy dr Monikę Łukasiewicz, ginekologa i seksuologa.

 • Estrogeny, progesteron, prolaktyna - jak wpływają na twoje zdrowie?

  ...(u kobiet, które są  okresie menopauzy).   Brak ciąży to częsty efekt nadmiaru androgenów albo małej ilości progesteronu. Mleko w piersiach , jeśli nie urodziłaś właśnie dziecka, może świadczyć o zbyt...

 • Jak zadbać o zdrowie okolic intymnych?

  ...atroficzne (zanikowe) nabłonka pochwy i sromu występują również u kobiet młodszych. Bywają następstwem zmian hormonalnych (np. podczas karmienia dziecka piersią), chemioterapii, radioterapii, radykalnej...

 • Zdrowe dziecko to szczęśliwe dziecko

  Zostanie rodzicem to ogromna zmiana w życiu człowieka. Zadajemy sobie milion pytań, gdy dzieci przychodzą na świat i jeszcze więcej, dopóki nie dorosną. Rodzice często stoją przed dylematem jak je wychowywać i czy dobrze postępują dokonując takich czy innych wyborów. Należy jednak pamiętać, że kluczem do szczęśliwego życia jest zdrowie, bez którego ani rusz. Dzieci to skarb, który raz otrzymany...

 • Dziecko i śmierć

  Toby’ego do szpitala dla zwierząt", obwieścił Miłosz. I tak też zrobili. Toby był w klinice tydzień. Problem pozostał, bo Lena codziennie pytała o zdrowie ptaszka i o to, czy można go odwiedzić. Przecież(...) śmiercią, bo dziecko zaczyna rozumieć, że i ono umrze... Boi się, nie umie skoncentrować na nauce czy zabawie, u co trzeciego dziecka objawy utrzymują się nawet do dwóch lat (jeśli zmarły był kimś naprawdę...

 • "Kobiece sprawy", a zdrowie jamy ustnej. Obalamy mity, podajemy fakty

  Czy zęby bolą bardziej w trakcie miesiączki? Czy zdrowie dziąseł wpływa na płodność? Czy w czasie ciąży należy zrezygnować z wizyt u dentysty? Czy menopauza na wpływ na nadwrażliwość zębów? Wzięliśmy pod lupę fakty i mity na temat zdrowia jamy ustnej kobiet i rozwialiśmy je raz na zawsze.

Zdjęcia na temat: zdrowie dziecka
Wideo na temat: zdrowie dziecka
 • Słony smak "hodujemy" od dziecka

  Badania wskazują, że jemy trzy razy więcej soli niż powinniśmy. Dlaczego przesalamy i jak wpływa to na nasze zdrowie? - Im więcej soli spożywamy, tym percepcja słonego smaku nam się tępi - wyjaśniła w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Piskała. Dietetyczka wytłumaczyła również, jak ograniczyć sól w naszej diecie.

 • Jak wychowanie w rodzinie alkoholowej wpływa na dziecko?

  W mediach mnożą się doniesienia o dramatycznych wydarzeniach, gdzie życie lub zdrowie dziecka jest zagrożone ze względu na pijanych rodziców. - Jeżeli dziecko nie ma poczucia, że ktoś za nim stoi, to(...) wyjaśniła, jakie działania podejmuje policja w przypadku zagrożenia życia dziecka.

 • Synek Michaela Buble wraca do zdrowia

  Synek Michaela Buble wraca do zdrowia. W listopadzie ubiegłego roku u trzylatka wykryto raka wątroby. Dziecko ukończyło niedawno intensywną kurację medyczną. „Lekarze optymistycznie patrzą na przyszłość naszego synka. Noah od początku leczenia jest bardzo dzielny, a jego odwaga jest dla nas nieustającą inspiracją" - napisali w oświadczeniu rodzice. (Associated Press/x-news)

Dyskusje na temat: zdrowie dziecka