• Informacje na temat:

  zdobienie odziezy

Artykuły na temat: zdobienie odziezy
 • Niezwykła marka odzieży fair trade z Krakowa

  Czy wiedziałeś, że prawie 40 milionów ludzi na świecie żyje we współczesnym niewolnictwie? To tyle, ile wynosi populacja Polski! Takie dane podaje w swoim raporcie “It’s time for a Fashion Revolution" z 2015 organizacja Fashion Revolution, zwalczająca wyzysk w branży modowej. Jednocześnie, ponad 90% marek odzieżowych nie ma pojęcia skąd pochodzi bawełna, której używają. To wszystko rysuje przerażający obraz branży, w której liczy się tylko szybki zysk, bez względu na wyzysk i niszczenie...

 • Szata nie tylko zdobi człowieka

  Nowoczesne materiały i szyte z nich ubrania nie tylko upiększają, ale też pomagają utrzymać nasz organizm w dobrej kondycji!

 • Świeżość na dłużej

  Jak utrzymać dobry wygląd podczas ciepłych dni? Co robić, aby poranny makijaż zdobił również po południu? Czym matowić świecącą się skórę? Jakich zapachów używać?

 • Jak prasować, żeby nie niszczyć ubrań

  Nieumiejętne prasowanie może trwale uszkodzić, a w najgorszym wypadku nawet nieodwracalnie zniszczyć tkaninę. Warto zatem wiedzieć, czego należy się wystrzegać i jakich sposobów użyć, by przy minimum czasu i środków nadać odzieży pożądany wygląd.

 • Koronka-wciąż modna!

  W dobie dzisiejszych trendow,roznych materialow,kolorow i sposobow noszenia codziennej odziezy zapominamy o tak waznych i powszechnie znanych kobiecych...

 • Z wody wprost na wybieg

  Marka Speedo, znana z projektowania sportowej odzieży do pływania, nawiązała współpracę z Instituto Marangoni - wiodącą w Europie szkołą mody i designu.

 • Dorosłość jest w modzie

  Kolekcje odzieży dla dzieci dostępne w markowych sklepach wyglądają wspaniale. Nie można jednak oprzeć się wrażeniu, że podobne fasony, wzory i kolory gdzieś już były.

 • Stella McCartney: Seksownie i naturalnie

  Czy zmysłowość kobiety może podkreślić materiał siatkowy, stosowany zwykle w odzieży sportowej? Czy można wyglądać ultra-kobieco w czymś, co przypomina piżamę dziadka? Można, a kto chce wiedzieć, jak to zrobić, powinien przyjrzeć się najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji Stelli McCartney, zaprezentowanej podczas paryskiego Tygodnia Mody.

 • Sukienki na wesele dla puszystych

  Znalezienie odpowiedniej sukienki na wesele plus size to nie lada wyzwanie, z którym mierzy się wiele kobiet. Właściwie dobrana sukienka ukrywa mankamenty i podkreśla walory sylwetki. Jaki fason jest więc tym odpowiednim modelem? Sprawdź nasze porady.

 • Perły - kicz czy szyk?

  Perełki - subtelnie pojawiające się na wybiegach w zeszłym sezonie - jesienią manifestują swój powrót. Choć spadły może do rangi biżuterii nieco infantylnej, kiczowatej i trochę staromodnej, okazuje się, że można je znaleźć na wielu, czasem nieoczekiwanych częściach garderoby.