• Informacje na temat:

  zdjęcia na scianie pomysły

Artykuły na temat: zdjęcia na scianie pomysły
 • Pomysł na twój własny kalendarz na 2017 rok

  ...i praktycznej książki lub kalendarz biurkowy. Różnią się wielkością, rodzajem, zastosowaniem, ale łączy je jedno - indywidualizm. Każdy ozdobiony jest dobranymi przez właściciela zdjęciami, więc to ty decydujesz, jak będzie wyglądał cały twój rok. Zdjęcia to jedna z ulubionych metod personalizacji, bo w prosty sposób przypomina o ważnych chwilach. Nudną adnotację o urodzinach mamy możesz zastąpić jej...

 • Nowe pomysły na zielony zakątek

  Wiosną zawsze nas kusi, by dodać ogrodowi blasku lub urządzić balkon na nowo. Ogrodnik Iwona Głuchowska- -Fisz podpowiada, jak łatwo odmienić nasze oazy zieleni.

 • 72 najlepsze pomysły na to, by mieć lśniący czystością dom

  Od 24 lat "Tina" dzieli się ze swoimi czytelniczkami poradami dotyczącymi tego, jak dbać o mieszkanie. Co więcej, czytelniczki... dzielą się nimi z "Tiną", dzwoniąc, mejlując i przysyłając listy ze sprawdzonymi pomysłami na prowadzenie domu. Niewykorzystanie tej skarbnicy byłoby grzechem, dlatego postanowiłyśmy zebrać najfajniejsze pomysły w jednym, obszernym artykule. Warto go mieć pod ręką...

 • Puszka farby, pędzel i...pomysł. Takie trio odmieni każde wnętrze!

  Dzięki tym kolorystycznym trikom możesz nie tylko poprawić proporcje pomieszczenia, ale również stworzyć w nim wyjątkową atmosferę.

 • Weselne hity 2017

  Branża ślubna rozwija się bardzo prężnie, co roku zaskakując mnogością pomysłów. Zanim zdecydujemy się na konkretne rozwiązania, warto prześledzić trendy i najciekawsze propozycje, które sprawią, że oprawa tego wyjątkowego dnia oczaruje gości, a dla nas pozostanie niezapomniana.

 • Osiem gabinetów, które sprawią, że zapragniesz pracować z domu

  Praca z domu kojarzy ci się z chodzeniem w piżamie przez cały dzień? Te zdjęcia sprawią, że zapragniesz już stale pracować w trybie "home office". Zobaczcie najpiękniejsze domowe gabinety prosto z Instagrama.

 • Domowa biblioteczka – elegancka i praktyczna

  Stosy książek, płyt, filmów czy albumów ze zdjęciami piętrzących się w różnych miejscach mieszkania to sygnał, że warto zaplanować wydzielenie dla nich specjalnej przestrzeni. Idealnym rozwiązaniem jest biblioteczka – funkcjonalna, elegancka i dodająca mieszkaniu uroku.

 • Wielki powrót paprotek

  ​Fikusy, geranium, i oczywiście paprotki - to one królowały w mieszkaniach, szkołach i biurach w latach 90. Jeszcze do niedawna kojarzyły się z kiczowatym wystrojem i obowiązkowym zdjęciem w rodzinnym albumie pod wiszącym zielonym kwiatem. Dziś są najmodniejszym dodatkiem we wnętrzach.

 • ...ci się znudzi, zrobisz inny – bez szorowania mebla! Zrobisz ramki na zdjęcia Ozdobne taśmy pozwolą ci stworzyć bajecznie kolorową galerię rysunków twojego dziecka! Uwaga: klej...

 • Żywe srebro! 15 zabaw, które zajmą dziecko

  Twój szkrab nie potrafi dłużej usiedzieć w miejscu. Wciąż biega, podskakuje, rozrabia. Brak ci pomysłów, czym zająć kilkuletniego wiercipiętę? Oto propozycje zabaw i w domu, i na powietrzu, które pomogą dziecku w rozwoju.