• Informacje na temat:

  zdjęcia malych dzieci dziewczynek

Artykuły na temat: zdjęcia malych dzieci dziewczynek
 • Paulina Krupińska z córką na zdjęciu

  Paulina Krupińska uwielbia relacjonować wydarzenia z rodzinnego życia na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Sporo postów poświęca dorastającym dzieciom. Czasami sama nie może się nadziwić, że(...) Karpielem-Bułecką. Widać, że para bardzo się wspiera, zarówno w wychowywaniu dzieci, jak też w życiu zawodowym. Często bywają też w Zakopanem, rodzinnych stronach wokalisty zespołu Zakopower. Tam ładują...

 • Córka Agaty Młynarskiej wzięła ślub! Mamy zdjęcia

  Dziennikarka pochwaliła się zdjęciami z tej ważnej dla niej uroczystości.

 • Kim Kardashian West zamieściła pierwsze zdjęcie z bratanicą Dream Kardashian

  36-letnia gwiazda reality show zamieściła we wtorek na Instagramie urocze zdjęcie, na którym trzyma w ramionach trzymiesięczną Dream.

 • Tu śpią dzieci...

  Aby stworzyć cykl "Gdzie śpią dzieci", Wennman podróżował przez obszary, do których przybyły one wraz z rodzinami. W wywiadzie dla CNN, Wennman, który zrobił zdjęcia dla szwedzkiej gazety Aftonbladet, stwierdził, że ludziom trudno jest zrozumieć ten konflikt i wywołany nim kryzys, "ale nie nie ma niczego trudnego do zrozumienia w tym, że dzieci potrzebują bezpiecznego miejsca, w którym mogą...

 • Przełom kwietnia i maja to szczególnie gorący okres dla rodziców i gości dzieci pierwszokomunijnych. Nie da się ukryć, że wybór podarku dla dziecka nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego przygotowaliśmy dla was małą ściągawkę. Na jakie prezenty warto zwrócić uwagę?

 • Jak pozować do uśmiechniętego zdjęcia

  ..."Jak wyjść dobrze na zdjęciu" zaczynają nam zanikać. Kiedy to się dzieje? Patrzysz na swoje zdjęcia z przeszłości. Jesteś nastolatką. Gdy pozujesz, starasz się ukryć swoje niedoskonałości. Nie podoba(...) minią będziesz wyglądała dojrzalej? Mija czas. Jesteś już dorosłą kobietą. Zmienia się twój wygląd. Nie zmienia się tylko to, że nie lubisz gdy ktoś robi ci zdjęcia. Nie jesteś zadowolona ze swojej...

 • Zosia Ślotała: Łatwo być matką tak wspaniałych dzieci

  Jest mamą na pełen etat, do tego prowadzi własną firmę z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci. Mimo że często przepełnia ją szczęście, swoim fankom daje jasny przekaz: Nie ulegajcie presji ekomam. Nie ma idealnego macierzyństwa.

 • 7-letnia Syryjka apeluje do Trumpa: Pomóż dzieciom

  Mała Bana al-Abed, która kilka miesięcy temu na Twitterze relacjonowała przebieg walk w Aleppo, dziś, bezpieczna, przebywa w Turcji. Nie zapomniała jednak o swoich rówieśnikach, którzy zostali w ogarniętym wojną kraju. W ich imieniu apeluje do nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych : Zrób coś dla syryjskich dzieci.

 • Życie nie jest uboższe bez dzieci

  Świadomie nie zdecydowała się na macierzyństwo. I jak mówi, nie czuje się z tego powodu gorsza. W rozmowie z SHOW aktorka opowiada też o trudnym dzieciństwie i przełomie, który właśnie nastąpił w jej życiu.

 • Nicola McLean chce znów starać się o dziecko.

  Modelka wyznała, że mimo dwóch poronień, chciałaby znów zacząć starać się o dziecko