• Informacje na temat:

  zbieranie autografow

Artykuły na temat: zbieranie autografow
 • Walentyna Tierieszkowa: Podniebna miss zbierała grzyby pod Łodzią

  ...nie uwierzy" - powtarzał. Ta chwila przerwy sprawiła Tierieszkowej wyjątkową przyjemność, bowiem od dziecka uwielbiała las, zbieranie grzybów i łowienie ryb. W Łodzi szczególnie serdecznie powitały...

 • Autografów nie rozdaję

  Do kina wszedł "od zaplecza". Jako nieznany aktor zagrał u brytyjskiego reżysera Kena Loacha. Skonsternowani krytycy pytali wtedy, kim jest ten chłopak. Dziś, po "Londyńczykach" i "Małej Moskwie", jego nazwisko zna każdy. Choć nie gra w telenowelach ani nie tańczy na lodzie.

 • Mariusz Szczygieł: Żyję tak, że każdy dzień może być kropką

  - Umiem już mówić o śmierci, spuszczać z niej powietrze. Dowcipkuję sobie na jej temat. Na przykład podczas rozdawania autografów. Mówię wtedy: „Wpisuję panu datę, bo data koniecznie musi być. Wie pan dlaczego? Bo jakby miał pan książkę bez daty, a ja bym jutro umarł, to pan nie miałby tej przyjemności, że autor panu na dzień przed śmiercią podpisał. A tak, jeśli jutro umrę, pan będzie miał i fajne przeżycie, i fajną pamiątkę. Bo jakiś pożytek z mojej śmierci powinien być, nie uważa pan?” -...

 •   Wczoraj popołudniu udałam się z Antosiem do klubu Primrose. Grali Llodra i Guez. Mój syn zbierał piłki. Pierwsze, poważne doświadczenie dla niego!...

 • Rzeczy od serca

  Gwiazdy i internauci wystawiają cenne przedmioty na aukcjach WOŚP.

 • Monika Gawlińska: Najpierw zakochałam się w jego muzyce

  Wyobrażałam sobie, że przyjdę, powiem "cześć", a on padnie trupem z wrażenia, od razu się zakocha i oświadczy - wspomina Monika Gawlińska, menedżerka zespołu Wilki, autorka tekstów, poetka. Prywatnie muza i żona Roberta Gawlińskiego, mama dwóch przystojnych długowłosych rockandrollowców.

 • Matki piłkarzy. Przy każdym faulu łza

  ​Najpierw trzeba uwierzyć. Że ma talent, że idąc "do piłki", nie straci czasu, nie zmarnuje życiowych szans. Potem zaufać, że się nie zepsuje, bo wiadomo, różnie w tych klubach się dzieje. Wreszcie wytrzymać rozłąkę, bo przecież gdy dobrze idzie, zaraz jest wyjazd za granicę. I jeszcze bolące serce, kiedy na boisku ktoś skosi syna, który dla nich zawsze będzie chłopcem. Trudno czasem być matką piłkarza, mówią Halina Piszczek i Magdalena Grosicka. Ale duma jest!

 • Ewa Minge: Efekt czarnego motyla

  Kiedy była na samym szczycie, usłyszała diagnozę: nowotwór. Ewa Minge przez wiele lat ukrywała chorobę, ale z trudnej walki o życie wyszła zwycięsko, zakochała się i mówi: „Zaczynam nowy rozdział”.

 • Maja Ostaszewska: Ostrzygłam włosy, pożegnałam się z "Beatką"

  Aktorka Maja Ostaszewska przyjechała na trwający właśnie festiwal filmowy w Gdyni. Rozmowa z artystką o filmach, festiwalach i planach zawodowych.

 • Monika Krzywkowska: Kocham i nienawidzę jednocześnie

  Tak mówi o swoim zawodzie aktorka, która przypomniała o sobie świetną rolą w serialu „Skazane”. Dzieli się też patentem na udany związek i opowiada o zmaganiach z ciężką chorobą. „Test na dzielność oblałam”, wyznaje szczerze.