• Informacje na temat:

  zaproszenie na ślub

Artykuły na temat: zaproszenie na ślub
 • ...być poza domem. Mężowi ten układ nie przeszkadza, chociaż pewnie jest mu czasem przykro. Bo nie tylko ja nie dogaduję się z jego rodziną, ale również nasz syn, który za kilka miesięcy bierze ślub. I jest problem. Zaprosić ich na ślub i wesele, czy nie? Raz wydaje mi się, że tak, a innym razem myślę, że to zły pomysł. Obawiam się, że przez nieżyczliwe nastawienie, zepsują nam ważną uroczystość...

 • Robert Pattinson wysyła zaproszenia na ślub

  Para, która rok temu potwierdziła swoje zaręczyny, unika rozgłosu, a ostatnie zdjęcie zrobione jej przez paparazzi pochodzi z listopada. Wygląda na to, że narzeczeni są zajęci planowaniem ślubu(...) para. Żyją spokojnie we wschodnim Londynie i to jej odpowiada. Twigs jest bardzo szczęśliwa i oboje są podekscytowani ślubem. W zeszłym tygodniu para pojawiła się na czerwonym dywanie na Gali Met...

 • Zaproszenia ślubne

  Są dwa podejścia do kwestii zaproszeń. ​ Ma być tanie, bo goście i tak je wyrzucą lub - ma być szczególne, takie jak my, jak nasz ślub.

 • Nicole Kidman: Córka nie zaprosiła jej na ślub

  Jak donoszą zachodnie media, Isabella, przybrana córka Nicole Kidman w ubiegłym miesiącu wzięła sekretny ślub. Na ceremonię, która odbyła się w Londynie, nie zaprosiła nawet własnych rodziców.

 • Ślub Pippy Middleton

  I stało się! To dziś młodsza siostra księżnej Kate, Pippa Middleton stanęła na ślubnym kobiercu. Jej życiowym wybrankiem jest James Matthews, dyrektor generalny korporacji Eden Rock Capital Management, a także były rajdowiec i jeden z najbogatszych mężczyzn w kraju. Prezentujemy zdjęcia z ceremonii.

 • Ślub poza urzędem

  Wiele par młodych marzy o tym, by ich ślub był najbardziej zaskakującym i zapadającym w pamięć zaproszonych gości wydarzeniem. Coraz więcej narzeczonych pragnie niepowtarzalnej uroczystości w wyjątkowym otoczeniu wśród zieleni, w pięknym ogrodzie, w zabytkowych wnętrzach.

 • Jeśli wiesz, czego chcesz, walcz o to. Inaczej możesz do końca życia wspominać swój ślub z żalem.

 • Zamiast gości, na wesele zaprosiła... bezdomnych

  Musiała odwołać ślub, ale nie dało się odwołać weselnych przygotowań. Więc zrobiła coś dobrego.

 • Królewski ślub Meghan i Harry'ego

  Trwa najważniejsze wydarzenie towarzyskie w Wielkiej Brytanii, ślub księcia Harry'ego i aktorki Meghan Markle. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Elton John z mężem, Serena Williams, państwo Beckham, James Blunt, a także George i Amal Clooney. Trwa ceremonia zaślubin. Mamy pierwsze zdjęcia sukni Meghan Markle.

 • Najbardziej niebezpieczny ślub w historii

  Ryan Jenks i Kimberly Weglin mają niecodzienną pasję. Kochają highlining, czyli chodzenie po linie. I to w bardzo ekstremalnych warunkach. Gdy zaręczyli się, wiedzieli, że ich ślub, musi nawiązywać do ich wyjątkowego hobby. Rzeczywistość przerosła oczekiwania.

Wideo na temat: zaproszenie na ślub
 • Mozil: Na ślub zaproszonych było dziewięć osób, mieliśmy sesję nad Wisłą

  W życiu Czesława Mozila zaszły ostatnio duże zmiany - wydał nową płytę zatytułowaną "Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori" oraz zmienił stan cywilny. Dlaczego na okładce albumu znajduje się rysunek przedstawiający buraka? Muzyk opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o nowej płycie i swoim ślubie. Ile osób zostało zaproszonych na ceremonię? Na scenie programu wraz z Arte dei Suonatori wykonał również

 • Ślub z tysięcy elementów

  gości, którzy 19 maja przybędą na wyczekiwany ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Tymczasem Legoland Windsor zaprezentował nową, miniaturową kreację zamku Windsor wraz z księciem Harrym i Meghan Markle w strojach ślubnych, by uczcić nadchodzący królewski ślub. Cała scena była tworzona przez 11 osób przez 752 godziny i składa się z 60.000 klocków Lego. Robi wrażenie.

 • Barry Manilow wziął sekretny ślub

  Barry Manilow poślubił swojego wieloletniego menadżera - Garry'ego Kiefa. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" już w ubiegłym roku, podczas prywatnej ceremonii.   Jak podaje magazyn "People" na ślub w kalifornijskim Manilow's Palm Springs zostało zaproszonych zaledwie koło 20 - 30 osób. Tajemnica była tak dobrze strzeżona, iż zgromadzeni goście sądzili, że zostali zaproszeni na zwykły lunch

Dyskusje na temat: zaproszenie na ślub
 • Re: Zaproszenie na sam ślub bez wesela

  przyjaciółki czy ciocie :) widziałam w sklepie takie zaproszenia tylko na ślub, może coś takiego...? wiesz, to w końcu Twój ślub a nie zaproszenie tel. na grila :)

 • Re: Trwa ślub Meghan i Harry'ego

  A Prezes dostał zaproszenie ?

 • Re: Zaproszenie na sam ślub bez wesela

  Skoro chcesz sam ślub ,bez przyjęcia weselnego ,to zależy ci na tłumie gości w kościele/urzędzie ,czy chcesz tylko najbliższych? Chcę, by wszyscy cieszyli się tym dniem razem ze mną. Nie chcę ślubu z samymi bliskimi, chcę dzielić się swym szczęściem z ludźmi, których lubię, dlatego chciałabym zaprosić na ślub dużo osób.

 • Re: Trwa ślub Meghan i Harry'ego

  Gdyby byli czarni to może dostaliby zaproszenie

 • Re: Zaproszenie na sam ślub bez wesela

  przyjaciółki czy ciocie :) widziałam w sklepie takie zaproszenia tylko na ślub, może coś takiego...? wiesz, to w końcu Twój ślub a nie zaproszenie tel. na grila :) Tylko gdzie ten poczęstunek zrobić...?

 • Re: Królewski ślub Meghan i Harry'ego

  za pół godziny też tam będę, zaproszenie w dłoń i witaj przygodo.

 • Re: Zaproszenie na sam ślub bez wesela

  Skoro chcesz sam ślub ,bez przyjęcia weselnego ,to zależy ci na tłumie gości w kościele/urzędzie ,czy chcesz tylko najbliższych? Chcę, by wszyscy cieszyli się tym dniem razem ze mną. Nie chcę ślubu z samymi bliskimi, chcę dzielić się swym szczęściem z ludźmi, których lubię, dlatego chciałabym zaprosić na ślub dużo osób. Nigdy nie byłam na samym tylko ślubie, ale gdybym ja tak robiła to

 • Re: Trwa ślub Meghan i Harry'ego

  1) Fryzjerka p.młodej powinna zwrócić wynagrodzenie. 2) Błędem było zaproszenie kaznodziei z USA (pomysł młodej i matki, jak sądzę).

 • Re: Zaproszenie na sam ślub bez wesela

  przyjaciółki czy ciocie :) widziałam w sklepie takie zaproszenia tylko na ślub, może coś takiego...? wiesz, to w końcu Twój ślub a nie zaproszenie tel. na grila :) Tylko gdzie ten poczęstunek zrobić(...) koleżanka ze szkoły zapraszała na ślub i wesele, ale każdy miał przynieść coś do jedzenia :) na samo wspomnienie można się uśmiać. Slub cywilny trwa chyba ze 20 minut, to zamówcie chociaż szampana

 • Re: Polskie komunie wystawne jak... ślub

  Ja bym na Twoim miejscu olała zaproszenie i nigdzie nie poszła. A póżniej kupiła pościel za 100 zł i niech się ciesza , że chrzestna w ogóle o nich pamiętała.