• Informacje na temat:

  zaproszenia palce

Artykuły na temat: zaproszenia palce
 • Hej lala, bucik ci się rozwala!

  W autobusie tłok. Na wolnym miejscu obok młodej dziewczyny siada mężczyzna. Po chwili kładzie palce na jej nodze i zaczyna przesuwać dłoń ku górze. Ona wstaje i zmieszana wysiada z autobusu. Niby nic się nie stało, ale pozostał niesmak i poczucie, że przekroczono jakąś granicę. Do takich i podobnych doświadczeń, związanych z molestowaniem w przestrzeni publicznej, przyznaje się ponad 80% Polek.

 • Joanna Jędrzejczyk: Walka zaczyna się gdzie indziej

  ...​Siniaki, rozcięcia i powybijane palce to codzienność. Nazywają ją Bestią, bo jest niezwyciężona. Na walki Joanny Jędrzejczyk, mistrzyni świata w MMA, przychodzą Lady Gaga i Leonardo DiCaprio. Ale na co dzień nie ma w niej agresji. Planuje ślub, marzy o domu pełnym dzieci. "Czuję się stuprocentową kobietą", mówi.

 • Magia tańca

  .... Promuje się taniec jako środek do zdobywania wiedzy, pozycji. Taniec indyjski angażuje całe ciało. Tańczą oczy, palce, powierzchnie dłoni i stóp, które dodatkowo pokrywa się kolorami - co one oznaczają...

 • Ciebie większego wglądu na co wydajesz swoje pieniądze. Można powiedzieć, że kasa przecieka Ci przez palce, a tu urlop dopiero przed Tobą. Horoskop przygotowała wróżka Anna Bell...

 • Sylwester u mnie? Dlaczego nie w domu?

  Babuniu kochana, tak cię proszę, to byłaby cudowna impreza! – zaskoczyła mnie moja 15-letnia wnuczka Paula.

 • ​ASUS VivoBook Flip 14: Nie tylko do pracy

  Przyznajemy, że jedną z naszych ulubionych prac redakcyjnych jest testowanie nowego sprzętu. Po pierwsze można poznać wszystkie nowości, po drugie porównać je ze sprzętem, na którym pracujemy na co dzień. Jest jeszcze trzecie - nie mniej ciekawe - możemy sprawdzić, jak sprzęt poradzi sobie nie tylko służąc nam do pracy, ale i dostarczając rozrywki. Takie testy przeszedł ASUS VivoBook Flip 14.

 • Elżbieta Sommer: Nasza pani chmurka

  Przez czterdzieści lat z wdziękiem i klasą prezentowała prognozę pogody. Jaka była Chmurka, gdy schodziła z wizji? Tylko w SHOW nieznane fakty i anegdoty z życia pierwszej polskiej pogodynki.

 • Senność na Seszelach

  Na La Digue, czwartej co do wielkości wyspie w archipelagu Seszeli o powierzchni nieco ponad 10km², najłatwiej dopłynąć szybkim katamaranem z Wiktorii, stolicy republiki. Podróż upływa szybko, urozmaicona oszałamiającymi widokami turkusowej głębi Oceanu Indyjskiego i księżycowo-granitowych formacji skalnych, okolonych wybujałymi palmami kokosowymi na pustawych plażach. Żyć nie umierać.

 • Na każde urodziny dostaje milion róż

  Ceniły ją sowieckie władze, kochali zwykli obywatele Kraju Rad. Także nad Wisłą Ałła miała tłumy oddanych wielbicieli.

 • Pierwszy kontrakt podpisał na barowej serwetce

  ...dopiero, gdy syn miał 15 lat. Od tego momentu gitara zupełnie zawładnęła życiem chłopaka. Ćwiczył po kilka godzin dziennie, a gdy palce zaczynały krwawić, słuchał B.B. Kinga, Howlin’ Wolfai Muddy’ego...