• Informacje na temat:

  zapraszanie znajomych

Artykuły na temat: zapraszanie znajomych
 • Nie zaprasza nikogo do siebie, nigdzie nie wychodzi

  ..., bo nie chcę by syn wyrósł na samotnika. I prawdę mówiąc, chętnie poznałabym bliżej jego znajomych. Wanda Pacyna z Giżycka ***Zobacz także***

 • Eks na twoim ślubie i weselu - zapraszać czy nie?

  Ideą ślubu i wesela jest celebrowanie miłości pary młodej, dlatego zwykliśmy zapraszać na tę uroczystość osoby nam najbliższe - rodzinę, przyjaciół, znajomych... Do jakiej grupy zatem zalicza się twój eks?

 • Elizabeth Arden White Tea

  Skóra muskana promieniami słońca, dobra lektura, łyk herbaty... proste przyjemności, wszystkie intymnie znajome. Elizabeth Arden prezentuje White Tea - czysty, wyborny, lecz nieskomplikowany nowy zapach, który zaprasza do rozkoszowania się chwilą i zatracania się w ciepłych wspomnieniach.

 • Sobota Pustelnik Jeśli macie ochotę na odrobinę samotności to wyłączcie telefon i nie zapraszajcie znajomych. Dziś warto coś przemyśleć po swojemu, bez...

 • 15-letni syn Celine Dion urządza w domu imprezy pokerowe

  ...48-letnia piosenkarka lubi, gdy jej najstarszy syn René-Charles zaprasza swoich znajomych do domu, ponieważ przez wiele lat nie mógł zawrzeć stałych znajomości, gdyż rodzina bardzo często zmieniała miejsce zamieszkania.

 • Najbardziej irytujący użytkownicy Facebooka

  Są ludzie, którym pozwoliliśmy zasilić szereg naszych facebookowych znajomych, a potem, śledząc ich poczynania, złapaliśmy się za głowę. Cóż, zawsze możemy przestać ich obserwować lub usunąć z grona znajomych. Złośliwi powiedzą, że to „problemy pierwszego świata” i nie będą dalecy od prawdy.

 • Najmodniejszy makijaż na sylwestra

  Impreza sylwestrowa coraz bliżej, a wraz z nią coroczny dylemat - w co się ubrać i jaki makijaż wykonać, by czuć się dobrze i wyglądać perfekcyjnie? Niezależnie od tego, czy sylwestra spędzasz na domówce w gronie znajomych czy eleganckim balu, przemyślany makijaż pozwoli ci z uśmiechem i pewnością siebie wejść w nowy, 2020 rok!

 • Wróżka prawdę powie?

  Przyjaciółka zaprasza cię na "babską" imprezę andrzejkową. - Przyjdzie taka jedna znajoma, której jeszcze nie znasz... - mówi. I dodaje półgłosem: - To wróżka. - Zwariowałaś?! Przecież wiesz, że nie wierzę w zabobony - oburzasz się. - Ale chyba dasz sobie postawić kabałę? Tak dla zabawy! - No, jak dla zabawy, to właściwie... czemu nie?

 • Sobota Pustelnik Jeśli macie ochotę na odrobinę samotności to wyłączcie telefon i nie zapraszajcie znajomych. Dziś warto coś przemyśleć po swojemu, bez...

 • Sobota Pustelnik Jeśli macie ochotę na odrobinę samotności to wyłączcie telefon i nie zapraszajcie znajomych. Dziś warto coś przemyśleć po swojemu, bez...

Wideo na temat: zapraszanie znajomych
 • Hugh Jackman zdradził sekret swojego 21-letniego małżeństwa

  Hugh Jackman zdradził sekret swojego długoletniego małżeństwa z Deborrą-Lee Furness. W wywiadzie dla magazynu "People" wyznał, że kluczem do ich szczęścia jest… wspólna medytacja. „Robimy to razem. Czasami zapraszamy znajomych na niedzielny poranek. Potem jemy śniadanie” - powiedziała jego żona. Kochają też w sobie poczucie humoru. Mimo dużej różnicy wieku są razem już 21 lat. (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: zapraszanie znajomych
 • Re: Jakie błędy popełniamy w restauracji?

  Zapraszanie przypadkowych znajomych, by przysiedli się do stolika i zostali.

 • Re: konkursy na Facebooku

  "Hipernowoczesny azjatycki serwer odmówił współpracy, jak jest „HELP” po koreańsku?" o matko . . . . kurczę nie wiem czy mam szansę. Niektórzy na FB mają po 1000 znajomych, a tu o zapraszanie chodzi. Dobrze rozumiem?

 • Re: konkursy na Facebooku

  To może na początek ja dodam coś zabawnego - ale konkurs i można wygrać bilety do kina, IPada 2 albo Asusa. Konkurs jest tu http://www.facebook.com/antek.soplica?sk=app_158816314213273 każdy dostaje problem natury wiejskiej albo miejskiej i poprzez zapraszanie znajomych (którzy teoretycznie maja problem rozwiązać) zdobywa punkty - kto ma więcej wygrywa. Ale! można glosować na siebie wzajemnie :)

 • Re: Czy goście powinni ściągać buty?

  lub w czystych skarpetkach mając czyste nogi. Ja nie mam znajomych brudasów, którzy łażą mi po domu w butach, albo mają brudne/śmierdzące nogi. Współczuję tym, co mają. Kolejna sprawa, to małe spotkania formalne z klientami. Zapraszanie ich do domu i podsuwanie kapci może być źle odebrane. Ja ze swoimi klientami spotykam się w biurze, albo na kawie w lokalu. Do domu ich nie zapraszam, bo

 • Re: "Przyjdźcie koniecznie, ale bez dzieci"

  zapraszanie prywatnych znajomych na imprezę i narzucanie im warunków przyjęcia zaproszenia też do znamion dobrego wychowania nie należy