• Informacje na temat:

  zabawki z kartonu jak zrobic

Artykuły na temat: zabawki z kartonu jak zrobic
 • Jak zrobić kalendarz adwentowy?

  Kalendarz adwentowy z łakociami uprzyjemni odliczanie dni do Bożego Narodzenia. Bez trudu możesz zrobić go sama. Dzięki niemu dla najmłodszych czas przestanie być abstrakcją i nabierze wymiernego znaczenia. Potrzebne są:  wzorzyste papierowe torebki  papier kolorowy  wstążki  drewniane spinacze  klej  nożyczki  sznurek  słodycze lub małe zabawki.

 • Co i jak wyrzucać, żeby nie dodawać sobie pracy Zgodnie z wytycznymi dla gmin, tworzą one punkty selektywnego gromadzenia odpadów. Dlatego nie wszędzie będą dostępne wszystkie rodzaje pojemników. Czeka nas prawdziwa rewolucja w domu. Jeden śmietnik już nie wystarczy. Teraz nie tylko musimy segregować nasze śmieci, ale też wiedzieć, co, gdzie i jak wyrzucać. Myjemy, gnieciemy...

 • ...prezenty czy zdublowane zabawki). Transakcje dobrze przygotowane Zamierzasz zarobić, sprzedając zbędne rzeczy? Pamiętaj, że ludzie kupują oczami – zarówno w internecie, jak i w „realu”. Zadbaj więc(...) będziecie sprzedawać lub wymieniać tylko ciuchy, czy też np. biżuterię, książki, zabawki dziecka. Giełda w lokalnej kawiarni Samodzielne wyprzedaże to świetna okazja do spotkania się z sąsiadami...

 • Ekologia może być zabawą

  ...uporać się z problemem, którego jesteśmy przyczyną? Jak każdy z nas, we własnym domu, może stać się przyjacielem natury?

 • Zachowaj wspomnienia

  Twój maluch rośnie w mgnieniu oka, dlatego niezwykłe chwile, kiedy po raz pierwszy się uśmiecha, staje na własnych nóżkach czy gaworzy, trzeba koniecznie utrwalić. Podpowiadamy, jak możesz to zrobić.

 • Plastikowy problem

  Narzekamy na smog, efekt cieplarniany i brudną wodę w rzekach. Tymczasem korzystając z opakowań z tworzyw sztucznych, butelek pet, niektórych kosmetyków, sami narażamy się na działanie groźnych mikrozanieczyszczeń, które zaburzają równowagę hormonalną, prowokują nowotwory, zaburzenia seksualne. O tym, jak wyeliminować je ze swojego otoczenia, mówi biotechnolog dr Aleksandra Rutkowska.

 • Magiczna Gwiazdka z maluszkiem

  Przed wami najpiękniejsze święta w roku! Jak sprawić, by zarówno mały, jak i nieco starszy brzdąc poczuł niezwykłą atmosferę Bożego Narodzenia i na zawsze zachował ją we wspomnieniach? Oto nasze podpowiedzi.

 • Z tymi problemami będziecie musieli się zmierzyć

  Jak zmierzyć się z problemami, które w nieunikniony sposób pojawiają się podczas wychowywania naszych pociech? Jak mądrze reagować, nagradzać czy karać? Na pytania naszych użytkowników zadane podczas czata, odpowiedzi udziela nasz ekspert - Marta Leszko-Gawor.

 • Kochać to za mało cz.2

  Spełnia się marzenie: dzięki adopcji kobieta zostaje matką. Ma pewność, że wszystko się uda, bo skończyła z mężem kurs, no i tak chce kochać to dziecko. Czasem się udaje. Ale zdarza się, że jej skarb krzyczy: „nienawidzę cię!”. Co wtedy? Trzeba pamiętać, że miłość do adoptowanego dziecka jest trudniejsza niż do tego, które się urodziło. O tym, jak wygląda naprawdę, opowiadają adopcyjne matki...

 • Zabawy wspierające rozwój dziecka

  ...! Na dywanie rozkładamy kolorowe zabawki, budzące ciekawość dziecka. Chodzimy z workiem/pudełkiem obok i prosimy, aby dziecko wrzucało zabawki do worka (mogą to być świecące zabawki, które po wrzuceniu(...). Pokazujemy, jak przewrócić wieżę mówiąc "buuum", "baaach", czekamy aż dziecko powtórzy element zabawy. Jeżeli na razie tylko się przygląda, powtarzamy tę czynność, wielokrotnie używając tego samego...