• Informacje na temat:

  zabawki dla dzieci za darmo

Artykuły na temat: zabawki dla dzieci za darmo
 • Uzależnienia, które kradną nam dzieci

  ...zagrożenie. Coraz młodsze dzieci sięgają po treści pornograficzne, ponieważ znajdują się one na wyciągnięcie ręki, są za darmo i nierzadko zainteresowanie nimi rozbudzają ich rówieśnicy. Warto sobie(...)Nawet jeśli rodzice zauważą, że coś jest nie tak, nie wiedzą, w jaki sposób zareagować. Jak podkreślają specjaliści ze  Stowarzyszenia  Twoja Sprawa, które zajmuje się ochroną dzieci i młodzieży...

 • Poradnik rodzica - dziecko w szpitalu

  Zdarzają się takie sytuacje, kiedy leczenie domowe zalecone przez pediatrę nie wystarcza i dziecko musi zostać przyjęte do szpitala. To bardzo trudny czas. Jak poradzić sobie na oddziale, co należy mieć przy sobie, a czego nie wolno robić? Wszystkie informacje znajdziesz w poniższym poradniku szpitalnym dla rodziców.

 • Śpiewaj i graj

  Rodzice planują dla dziecka świetlaną przyszłość. Niektórzy wypełniają dziecięcy pokoik edukacyjnymi zabawkami, zanim jeszcze pociecha przyjdzie na świat. Inni mają odłożone pieniądze na dodatkowe zajęcia w wieku lat trzech i mocarstwowy plan nauczenia malca co najmniej dwóch języków obcych.

 • Jak wychować optymistę?

  ..., Jaś jest taki grzeczny, dlaczego ty nie możesz?” potrafią zranić małego człowieka na całe życie. ● Dbaj o to, by maluch miał jak najczęstszy kontakt z rówieśnikami. Chociaż dzieci w tym wieku nie(...)Czego najbardziej na świecie pragniesz dla swojego dziecka? Zapewne tego, czego chce każdy rodzic – aby było szczęśliwe. Niestety, przepustki do szczęścia nie da się nigdzie kupić. Można ją jednak...

 • Ile kosztuje skarb?

  Urodzić dziecko - bezcenne. Moja córeczka Róża ma prawie pół roku. Wydatki związane z jej pojawieniem się na świecie to nic w porównaniu z radością, którą funduje każdego dnia. Ale to szczęście nie jest za darmo. Postanawiam zrobić bilans.

 • Jak wychować optymistę

  ...taki grzeczny, dlaczego ty nie możesz?" potrafią zranić małego człowieka na całe życie. ● Dbaj o to, by maluch miał jak najczęstszy kontakt z rówieśnikami. Chociaż dzieci w tym wieku nie umieją(...) dla malucha miły wysiłek, po którym odczuwa on rozluźnienie i przypływ energii? Zdaniem naukowców śmiech przynosi dziecku same korzyści. Radosne dzieci nie tylko mają wielu przyjaciół oraz lepiej radzą...

 • Ile kosztuje skarb?

  Urodzić dziecko - bezcenne. Moja córeczka Róża ma prawie pół roku. Wydatki związane z jej pojawieniem się na świecie to nic w porównaniu z radością, którą funduje każdego dnia. Ale to szczęście nie jest za darmo. Postanawiam zrobić bilans.

 • Zwiedzanie Wilna z dziećmi

  Podróżując z dziećmi powinno się pamiętać, że nie zawsze podzielają one zainteresowania dorosłych i podczas podróży mogą ich ciekawić inne rzeczy. Wilno jest idealnym miastem dla dorosłych i dla dzieci, dla których stolica Litwy przygotowała wiele atrakcji.

 • Najpopularniejsze parki wodne

  Od kilku lat parki wodne są jedną z najchętniej wybieranych wakacyjnych atrakcji dla całej rodziny. Nic w tym dziwnego, ponieważ to miejsca, w których dzieci mogą się wyszaleć i pobawić z rówieśnikami, a rodzice – odpocząć i zrelaksować się. Przygotowaliśmy listę 6 najbardziej znanych parków wodnych, ale pamiętajcie, że podobne obiekty mogą znajdować się blisko waszej wakacyjnej destynacji. Warto...

 • Weekendowa rodzina. Czyli jak być razem na odległość?

  Mąż pracuje w innym mieście, dzieci uczą się daleko od domu. Dopiero w sobotę i niedzielę można porozmawiać w cztery oczy, przytulić się i zjeść wspólnie obiad. A jak budować bliskość przez pozostałe dni tygodnia?

Dyskusje na temat: zabawki dla dzieci za darmo
 • Re: Inteligentny rodzic, inteligentne dziecko

  Eksperymenty na Dzieciach, że najpierw idealne zabawki i potem na wieś do lasu i u Dzieci do 4 lat nie robilo to różnicy lalkę plastik zastąpi kora drzewa, auto kamień itd itd u Dzieci powyżej 4 latach(...) telefon Fantazje ale napiszę jak Dopamina Hormon "Discovery" w tani za darmo bez szacunku dla innych pokoleń jest oddawany telefonowi komórkowemu - np. ciekawe czy odpisał? ciekawe czy ile już polubien

 • Re: Dzieci należą do biologicznych rodziców? Nie tam

  Filcowe maskotki na Dzień Dziecka - prezenty na blogu dla dzieci. blog: Malina Pracownia Hand Made Zapraszam - udział za darmo do 20 maja 2013, zabawki za darmo do odebrania.

 • Re: Dzieci należą do biologicznych rodziców? Nie tam

  a te minusy za co? ze ktos za darmo chce rozdac zabawki dla dzieci na Dzien Dziecka? jak sie nie wie o co chodzi, to sie nie krytykuje.

 • Re: Dzieci należą do biologicznych rodziców? Nie tam

  Mamy, które chcą za darmo sprawić dziecku oryginalny ręcznie robiony upominek na Dzień Dziecka zapraszam na blog: Malina Pracownia Hand Made Wiele pomysłów na samodzielne wykonanie zabawki. Rozdanie 4 breloków z filcu dla obserwatorów i gości na stronie.

 • Re: Mgr inż. porażka z UK

  swoją przyszłość, a jak chcę coś zmienić to jest opór (mam małe dzieci i trzeba im zorganizować opiekę i mieć również na to środki - Babcie żyją wyłącznie dla siebie i nie myślą o pomocy przy dzieciach, a jak wspominam, że muszę iść do pracy bo z jednej pensji nie da się utrzymać rodziny, to w podtekście słyszę, że sama chciałam mieć dzieci). Pamiętaj im lepszy jesteś dla rodziny tym gorzej na