• Informacje na temat:

  zabawa z chomikiem

Artykuły na temat: zabawa z chomikiem
 • Psy, koty, szczury, chomiki lub kameleony. Zwierzęta to dla wielu osób najlepsi przyjaciele, a nawet członkowie rodziny. Jedne kochają zabawę, inne pieszczoty,...

 • Jak utrzymać czysty dom, mając zwierzęta domowe

  Koty uwielbiają zabawę ręcznikami papierowymi. Wystarczy im kilka minut, by cała rolka została podarta na strzępy. I chociaż zwierzaki mają przy tym mnóstwo uciechy, znamy kilka sposobów na lepsze zastosowanie ręczników papierowych. Poznaj najlepsze triki, które pomogą ci utrzymać dom w czystości i uczynią twoje życie lżejszym.

 • Nasz przyjaciel poczuje się lepiej, jeśli w nowym domu będzie miał swój kącik i kilka potrzebnych rzeczy.

 • Dziecko i domowy pupil – czy da się to pogodzić?

  Choć dzieci uwielbiają domowe zwierzęta i często próbują przekonać rodziców do ich zakupu, to z różnych powodów nie zawsze można wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Przyczyny mogą być różne: alergia któregoś z domowników czy obawa, że nie starczy nam czasu, aby odpowiednio zadbać o nowego członka rodziny.

 • Czego ludzie nie wiedzą o swoich pupilach a powinni?

  Posiadanie zwierzątka domowego to nie tylko codzienna opieka. Myślisz, że pełna miska, czysta kuweta i długi spacer to wszystko co możesz zrobić dla swojego podopiecznego? Nic bardziej mylnego. Zwierzęta w różny sposób komunikują swoje potrzeby. Możesz spróbować zrozumieć niektóre zachowania swojego pupila i w ten sposób pogłębić waszą więź.

 • Czym nas może zarazić ukochany zwierzak?

  Kontakt ze zwierzętami ma korzystny wpływ na zdrowie. Pod warunkiem, że wiemy, jak się ustrzec chorób odzwierzęcych.

 • Mały gryzoń do kochania

  .... A gdy gryzoń węsząc noskiem będzie sobie spacerował po ramieniu naszego dziecka, możemy uznać, że oswajanie przyniosło pożądany efekt. Pielęgnujemy chomika O ile zabawa z chomikiem może być(...) lokatorami. Bo za dnia chomik zazwyczaj smacznie sobie śpi. Kupujemy chomika Najczęściej kupowanym chomikiem, zresztą najpopularniejszym z istniejących gatunków, jest chomik syryjski. Ma on...

 • Trujący przyjaciele w doniczkach

  ​Wybierając rośliny doniczkowe do domu musimy pamiętać, że są wśród nich i takie, które choć są niezwykle dekoracyjne - mogą nam przysporzyć nieoczekiwanych kłopotów. Wiele pięknych roślin jest po prostu trujących - zarówno dla ludzi, jak i małych zwierząt domowych.

 • Po co dzieciom zwierzaki?

  Przebywanie pod jednym dachem z kotem, psem lub chomikiem przynosi dziecku ogromne korzyści. Tak zgodnym chórem twierdzą psychologowie, a wtórują im pediatrzy, a nawet alergolodzy. Malec zyskuje wiele: od nauki delikatnego obchodzenia się z żywym stworzeniem, po wzmacnianie poczucia własnej wartości. Szkrab, choć sam potrzebuje opieki, w stosunku do domowego pupila pełni rolę opiekuna. Lista...

 • Dzieciaki i zwierzaki

  Twój maluch będzie przez wiele lat kochał swoją pluszową przytulankę. A co może zyskać, przywiązując się do żywego zwierzęcia?

Wideo na temat: zabawa z chomikiem
 • Czy chomik jest lepszy od budzika?

  Psy, koty, szczury, chomiki lub kameleony. Zwierzęta to dla wielu osób najlepsi przyjaciele, a nawet członkowie rodziny. Jedne kochają zabawę, inne pieszczoty, a niektóre to doskonałe budziki. Zapytaliśmy przechodniów za co najbardziej cenią swoje zwierzaki i czy je rozpieszczają. Sprawdźcie!