• Informacje na temat:

  zaawansowane ćwiczenia na brzuch

Artykuły na temat: zaawansowane ćwiczenia na brzuch
 • Ma "kaloryfer" zamiast brzucha w 6. miesiącu ciąży

  Już podczas pierwszej ciąży amerykańskiej blogerki fitness - Sarah Stage - media rozpisywały się, jak opętane. Wszystko za sprawą płaskiego brzuch podczas bardzo zaawansowanej ciąży. Druga ciąża trenerki przebiega dokładnie w ten sam sposób. Jej brzuch, mimo 6. miesiąca jest płaski, pięknie umięśniony i wcale nie wygląda na ciążowy. Sami zobaczcie!

 • Te ćwiczenia zapewnią lepszy seks i brak problemów z nietrzymaniem moczu

  ...jest podłożenie sobie niskiego stołeczka pod stopy podczas defekacji. Zmieniamy wtedy nieco kąt miedzy udami a brzuchem i to ma bardzo korzystny wpływ. Jeśli podnosimy coś ciężkiego, róbmy to(...)?  - Zacznijmy od wzmocnienia mięśni dna miednicy. Treningu mięśni dna miednicy nie należy mylić z ćwiczeniami Kegla, o których kiedyś tyle się mówiło i np. zaciskaniem strumienia moczu. To są...

 • Gdy cellulit pojawia się na brzuchu

  Cellulit na brzuchu sprawia, że z niechęcią myślisz o nadchodzącym urlopie? Dowiedz się, jakie są jego przyczyny i jak możesz się go pozbyć. Zdążysz jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem!

 • Ćwiczenia z brzuszkiem

  ...w skali Apgar. Wybierz dyscyplinę Jeśli do tej pory nie uprawiałaś żadnego sportu, nie szalej i nie biegnij od razu na siłownię (ćwiczenia siłowe nie są w ciąży polecane!). Najbezpieczniejsze na(...) gimnastykę, jeśli poczujesz bóle w dole brzucha, duszności lub pojawi się krwawienie (nawet niewielkie).

 • Fit moda: Top pięć rzeczy na siłownię i trening

  Nastała moda na… modną aktywność. Odkąd naszą dbałością o zdrowie i kondycję organizmu zainteresowali się projektanci, ćwiczenia i treningi stały się znacznie bardziej stylowe. Zaawansowane technologicznie, barwne kolekcje zapewniają nie tylko komfort, lecz także luksus i satysfakcję. Prezentujemy pięć rzeczy na siłownię i podpowiadamy, czym kierować się w doborze sportowej garderoby.

 • Powalcz o piękne ciało

  Marzy ci się szczupła sylwetka i jędrna skóra? Postaw nie tylko na ćwiczenia i zdrową dietę, ale wspomóż je też odpowiednimi kosmetykami.

 • Jak pozbyć się tłuszczu?

  W poprzednim artykule opisałem jak należy ćwiczyć mięśnie brzucha i jak istotne jest to, by były silne. Uprzedziłem na wstępie że, by osiągnąć upragniony efekt pięknego brzucha ważne są nie tylko ćwiczenia, ale również dieta i trening ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej.

 • Piękne uda, biust i ramiona

  ...​Marzy Ci się szczupła sylwetka i jędrna skóra? Postaw nie tylko na ćwiczenia i zdrową dietę, ale wspomóż je też odpowiednimi kosmetykami. Zacznij dziś, na pewno zdążysz do wiosny!

 • Uważaj na nietypowe objawy kłopotów z sercem

  To mogą być bóle pleców albo brzucha. Uczucie zmęczenia albo bezsenność. Jeśli lekarze nie mogą ustalić przyczyn tych dolegliwości, badania kardiologiczne są konieczne.

 • Wstydliwy problem wielu Polaków

  Nietrzymanie moczu może dotknąć każdego z nas, bez względu na wiek. Jakie są najskuteczniejsze metody leczenia? Ćwiczenia mięśni Kegla, elektrostymulacja czy operacja z użyciem taśm lub lasera?