• Informacje na temat:

  zaawansowane ćwiczenia na brzuch

Artykuły na temat: zaawansowane ćwiczenia na brzuch
 • Nie wciągajcie brzuchów. To zabija waszą kobiecość

  ...- Wciągnięty brzuch to kontrola uczuć. Informuje nas o tym, że chcemy odciąć się od nich, że nie chcemy poczuć pobudzenia, uczuć seksualnych - tłumaczy terapeutka, Anna Dymarczyk. W rozmowie ze Styl.pl opowiada również o tym, jak praca z miednicą wpływ na stany emocjonalne kobiet, jakie emocje kryją się w bolących biodrach, lędźwiach i o czym świadczą napięte mięśnie dna miednicy.

 • Skuteczny trening na płaski brzuch

  ...zaawansowanych), które cieszą się ogromną popularnością.  Pamiętaj, że wygląd brzucha kształtuje się przede wszystkim w kuchni - to, co jesz, ma największe znaczenie. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pomogą natomiast(...). Większość kobiet chcących zrzucić kilka kilogramów, skarży się zazwyczaj na zbyt dużą ilość tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha. Specjalnie dla nich wyszukałyśmy półgodzinny trening dla początkujących...

 • Dbanie o miejsca intymne po porodzie – poradnik dla niezaawansowanych

  ...przebywamy w pozycji leżącej, należy rozłożyć na prześcieradle podkład higieniczny i całkowicie obnażyć gojące się miejsce. Warto również jak najczęściej wykonywać ćwiczenia mięśni Kegla, by przywrócić(...) dłuższy czas trzeba będzie unikać ćwiczeń mięśni brzucha - organizm potrzebuje czasu, by zregenerować wszystkie przecięte powłoki. Choć po porodzie ciężko znaleźć czas dla siebie, a naszym priorytetem...

 • Ma "kaloryfer" zamiast brzucha w 6. miesiącu ciąży

  Już podczas pierwszej ciąży amerykańskiej blogerki fitness - Sarah Stage - media rozpisywały się, jak opętane. Wszystko za sprawą płaskiego brzuch podczas bardzo zaawansowanej ciąży. Druga ciąża trenerki przebiega dokładnie w ten sam sposób. Jej brzuch, mimo 6. miesiąca jest płaski, pięknie umięśniony i wcale nie wygląda na ciążowy. Sami zobaczcie!

 • Te ćwiczenia zapewnią lepszy seks i brak problemów z nietrzymaniem moczu

  ...jest podłożenie sobie niskiego stołeczka pod stopy podczas defekacji. Zmieniamy wtedy nieco kąt miedzy udami a brzuchem i to ma bardzo korzystny wpływ. Jeśli podnosimy coś ciężkiego, róbmy to(...)?  - Zacznijmy od wzmocnienia mięśni dna miednicy. Treningu mięśni dna miednicy nie należy mylić z ćwiczeniami Kegla, o których kiedyś tyle się mówiło i np. zaciskaniem strumienia moczu. To są...

 • Gdy cellulit pojawia się na brzuchu

  Cellulit na brzuchu sprawia, że z niechęcią myślisz o nadchodzącym urlopie? Dowiedz się, jakie są jego przyczyny i jak możesz się go pozbyć. Zdążysz jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem!

 • Ćwiczenia z brzuszkiem

  ...w skali Apgar. Wybierz dyscyplinę Jeśli do tej pory nie uprawiałaś żadnego sportu, nie szalej i nie biegnij od razu na siłownię (ćwiczenia siłowe nie są w ciąży polecane!). Najbezpieczniejsze na(...) gimnastykę, jeśli poczujesz bóle w dole brzucha, duszności lub pojawi się krwawienie (nawet niewielkie).

 • Fit moda: Top pięć rzeczy na siłownię i trening

  Nastała moda na… modną aktywność. Odkąd naszą dbałością o zdrowie i kondycję organizmu zainteresowali się projektanci, ćwiczenia i treningi stały się znacznie bardziej stylowe. Zaawansowane technologicznie, barwne kolekcje zapewniają nie tylko komfort, lecz także luksus i satysfakcję. Prezentujemy pięć rzeczy na siłownię i podpowiadamy, czym kierować się w doborze sportowej garderoby.

 • Powalcz o piękne ciało

  Marzy ci się szczupła sylwetka i jędrna skóra? Postaw nie tylko na ćwiczenia i zdrową dietę, ale wspomóż je też odpowiednimi kosmetykami.

 • Jak pozbyć się tłuszczu?

  W poprzednim artykule opisałem jak należy ćwiczyć mięśnie brzucha i jak istotne jest to, by były silne. Uprzedziłem na wstępie że, by osiągnąć upragniony efekt pięknego brzucha ważne są nie tylko ćwiczenia, ale również dieta i trening ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej.