• Informacje na temat:

  z pudelek po zapalkach

Artykuły na temat: z pudelek po zapalkach
 • czy bycie dobrym człowiekime nie jest rowne ze szczytem naiwnosci? Moge zbierac sobie jakies dobre uczynki własne do pudełka od zapałek tak jak robiło...

 • Jabra Elite 65t: Szampańskie słuchawki

  Mogą służyć zarówno do słuchania muzyki, jak i prowadzenia rozmów przez telefon. Są niewielkie, łatwo się je ładuje i są bardzo stylowe. Słuchawki Jabra Elite 65t mieszczą się nawet w najmniejszej torebce, a dzięki etui ładującemu baterię można wydłużyć ich pracę o kolejne 10 godzin. Nie wspomnę już o tym, jak bardzo kolor szampański (czy też po prostu złoty) pasuje do wszystkiego.

 • cos tu jest nie tak a wlasciwie czuc siarką. czasem siedze w klasie i czuję to siarkę keidys myślałam że to moj sweter złapał siarke zapalek z pudelka...

 • Anne-France Dautheville: Zanim beton zabił trawę

  Anne-France Dautheville - francuska pisarka i dziennikarka z pasją opowiada o świcie roślin. Zdradza, dlaczego warto do nich mówić.

 • Wniebowzięte. Historie prawdziwe

  ​Fascynujące zajęcie. Przygoda, ciągła podróż: dzisiaj Rzym, jutro Madryt. Być stewardesą to marzenie dziewczyn. Ale ich życie nie jest tak kolorowe jak plakaty z reklamą linii lotniczych. Reporterka Twojego Stylu poznaje realia, których nie widzą pasażerowie. O kulisach zawodu stewardesy mogą rozmawiać tylko anonimowo.

 • Otwórz oczy ja tu czekam

  O takiej chwili marzy każdy lekarz. Wziąć udział w czymś, co posuwa wiedzę o krok dalej. Choć jeszcze za wcześnie, żeby otworzyć szampana, można powiedzieć, że uśmiechnięta, elegancka doktor Monika Barczewska zapisała się w historii polskiej medycyny. Wszczepiła stymulator, który może obudzić ludzi ze śpiączki.

 • Ojciec śpi, nie przychodź

  Ponurą peerelowską rzeczywistość zmieniał w niekończący się karnawał. Zdzisław Maklakiewicz zagrał ponad sto ról. W większości epizodów, ale takich, które weszły do historii kina. – Tylko w jednej roli się nie sprawdził: męża i ojca - mówi jego córka Marta. Od śmierci aktora mija 40 lat.

 • Listę prezentów robie sobie w głowie przez cały rok - zaczynam myśleć o kolejnym prezencie już tego dnia, którego wręczam upominek... Na co dzień wyłapuję...

 • Animacje na weselu dla dzieci w czasie EURO 2012

  Drogie młode pary - nie tylko wy ostro przygotowujecie do ślubu i trenujecie pierwszy taniec. Nasza drużyna narodowa w piłce nożnej także szykuje się na swój "pierwszy taniec" - byle nie ostatni! Całe rodziny wraz z dziećmi zasiądą do kibicowania przed telewizorami lub nieliczni szczęśliwcy na stadionach. Dlatego chciałam zaproponować parę animacji weselnych dla dzieci w klimatach zabaw z piłką oraz klubu małego kibica.

 • Przezroczyste

  Nie zostawiają wizytówek, rzadko się fotografują, znajomi mało o nich wiedzą. Dziewczyny z Fundacji La Strada ratują kobiety porywane, zmuszane do prostytucji albo pracy za darmo. Wywożone za granicę, poniżane, bite. Lena, Karolina, Dorota. Codziennie dotykają najciemniejszej strony życia, często ryzykują. Czy potrafią w tym wszystkim ocalić siebie?