• Informacje na temat:

  z czego zrobić wazon

Artykuły na temat: z czego zrobić wazon
 • Cukier. Czego o nim nie wiesz?

  .... Przed umieszczeniem kwiatów w wazonie oczyść dolne części łodyg z liści, aby nie gniły i nie przyspieszały rozwoju bakterii. Możesz zakwasić wodę, co również zahamuje rozwój bakterii gnilnych. Oprócz cukru (lub soli) dodaj do niej ocet winny (2 łyżki na litr) albo kwasek cytrynowy (łyżeczkę na litr). Codziennie zmieniaj wodę, myj wazon i nalewaj do niego świeży roztwór wody z cukrem (lub solą...

 • Na bukiet kwiatów Zrobienie wazonu z arbuza wymaga jedynie przekrojenia go i wydrążenia. Kwiaty można wstawić...

 • Sezon na tulipany

  Co zrobić, aby długo stały w wazonie i cieszyły nasz wzrok. Oto sprawdzone sposoby.

 • Ozdobiona butelka

  Tak ozdobiona butelka może z powodzeniem zastąpić elegancki wazon. Jak ją przygotować? Nie zajmie ci to wiele czasu!

 • Co zrobić, by nabrać ochoty na seks

  ...(a jest to około 30 proc. kobiet), trudnej jest nabrać ochoty na sypialniane igraszki. Dlatego powinnaś zrobić wszystko, by osiągać satysfakcję za każdym razem. Wtedy także częściej będziesz miała na(...). Chcesz nauczyć się przeżywać orgazm? Przede wszystkim pozbądź się stereotypów. Seks jest wspaniały, a ty nie musisz się niczego wstydzić. Skoro twój partner chce się z tobą kochać, znaczy, że jesteś dla...

 • Serca bicie

  Od czego zaczyna się romans? Kto powinien zrobić pierwszy krok? Co musi mieć i wiedzieć kulturalny podrywacz? I czy wynaleziono już szczepionkę na kobietę fatalną?

 • Dorota Kolak: Dopiero się rozpędzam

  Aktorski sukces przyszedł... po 50. urodzinach. Smakuje jak deser życia i łatwo go przyjąć, bo dojrzałość chroni przed zarozumialstwem. I jeszcze dodaje energii. Dorota Kolak jest głodna wrażeń, pełna optymizmu. Dziś robi to, czego w młodości się bała! Przełamała lęk przed lataniem, wywalczyła angaż w świetnym teatrze i zaczęła nosić kolorowe ubrania.

 • Architekt radzi: Jak tanio zmienić wystrój wnętrza?

  Chcesz zmienić wystrój mieszkania, ale stan konta nie pozwala na szaleństwa zakupowe? Mamy dobrą wiadomość - mieszkanie można skutecznie odmienić tanim kosztem. Jak to zrobić? Kilka rad przygotowała Dorota Śledyńska, architekt wnętrz w Nordic Mokotów.

 • Powrót taty

  To, jaką jesteś kobietą, bardzo zależy od pierwszego mężczyzny w twoim życiu - od ojca. Czy wierzysz w siebie? Jakich wybierasz partnerów? Czy szybko podejmujesz decyzje? Wiele cech i zachowań córka "dziedziczy" po swoim tacie. Wasze relacje z dzieciństwa mogą być źródłem kobiecej siły albo... niepewności. Co zrobić, gdy emocjonalny spadek po ojcu przeszkadza być szczęśliwą?

 • Złość nasza powszednia

  Ręka na klaksonie samochodu i krzyk: "No jedź, ty...". Niemiła uwaga do ekspedientki. Szarpnięcie smyczą ulubionego psa. Czy to jeszcze ty, kulturalna, dobrze wychowana osoba, czy może zmieniasz się w okropną panią Hyde? Złość. Czasem jest silniejsza niż my. Wybuchamy agresją, bo przerasta nas życie: frustruje praca, przytłaczają obowiązki. Co ma zrobić kobieta, czując że nie panuje nad emocjami?